13 بهترین نمایش در Apple TV+ در حال حاضر


به آرامی اما با اطمینان Apple TV+ در حال پیدا ، پای خود است. این سرویس استریم، که در زمان راه اندازی آن را «عجیب، عصب،، و جهنمی» نامیدیم، به کتابخانه ای متنوع از درام، مستند و کمدی تبدیل شده است. همچنین در مقایسه با سرویس‌هایی مانند نتفلی، نسبتاً ارزان است – و اپل معمولاً با ،ید یک آیفون، آی‌پد، مک یا اپل تی‌وی جدید در سه ماه رایگان هزینه می‌کند.

کنجکاو هستید اما نمی د،د از کجا شروع کنید؟ در زیر انتخاب های ما برای بهترین نمایش ها در این سرویس آمده است. وقتی کارتان تمام شد، به سراغ راهنمای ما بروید بهترین نمایش های نتفلی،، نمایش های آمازون پرایم و نمایش های دیزنی +، زیرا هرگز نمی تو،د تلویزیون زیادی داشته باشید.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

جانوران بزرگ

ببینید، دیسکاوری نمی‌تواند بازار مستندهای حیو، را در گوشه و کنار بگذارد – و این مستند 10 ،متی آن را ثابت می‌کند. با داشتن فوک‌های فیل، ،س‌های قهوه‌ای، اورانگوتان‌ها، سمورهای غول‌پیکر و انواع ،داران عظیم الجثه در این بین، اگر فقط می‌خواهید فرار کنید و چند نکته درباره طبیعت یاد بگیرید، عالی است. اما بهترین بخش؟ این داستان توسط تام هیدلستون روایت می‌شود، و شنیدن صدای لوکی که درمورد دسته‌ای از حیوانات مختلف صحبت می‌کند، چیزی جذاب است که می‌تواند در یک چشم به هم زدن خودش را تبدیل به آنها کند.

جایزه درب بزرگ

در ادامه موضوع “بزرگ”، جایزه درب بزرگ، که در آن کریس اودود نقش یک معلم دبیرست، 40 ساله به نام داستی را بازی می کند که از زندگی خود بسیار راضی است تا اینکه یک ماشین جادویی در شهر کوچک او ظاهر می شود. می بینید که ماشین پتانسیل زندگی را به مردم می گوید و به محض اینکه اطرافیان او شروع به استفاده از آن می کنند، همه چیز تغییر می کند. ازدواج‌ها پایان می‌یابد، مسیرها منحرف می‌شوند و در نهایت داستی باید با خوشحالی در زندگی‌اش مق، کند.

تد ،و

بر روی کاغذ، تد ،و وحشتناک به نظر می رسد داستان غیرقابل تصور یک مربی فوتبال آمریکایی که هرگز یک بازی فوتبال را تماشا نکرده است، به نوعی به ،وان مربی در یک باشگاه لیگ برتر (تخیلی) مشغول به کار شد و سعی می‌کند با یک مرد خوب بودن، کمبود کامل خود را جبران کند. غیرقابل تماشا به نظر می رسد، اینطور نیست؟ و هنوز تد ،و قلب و ذهن بینندگان را در هر دو طرف حوض با بازیگران بزرگ و پیام‌های بی‌نظیر سالم به تسخیر خود درآورده است. با توجه به اینکه فصل 3 در حال حاضر منتشر شده است، طنزهای خوش ذوق زیادی برای شما وجود دارد که می تو،د در آنها غوطه ور شوید.

کوچک شدن

آیا خوشت می آید در درمان اما ای کاش، می د،د، سرگرم کننده بود؟ سپس کوچک شدن ممکن است برای شما من، باشد خلق شده توسط بیل لارنس و برت گلدشتاین-از تد ،و شهرت و جیسون سگل، سریال درباره جیمی (سگل)، درمانگری است که در تلاش است تا بر مرگ همسرش غلبه کند و دوباره با دختر و بیمارانش ارتباط برقرار کند. این ممکن است به نظر بد به نظر برسد، و سریال بدون لحظات سخت‌تر نیست، اما با این واقعیت که این یک کمدی در محل کار است با تمرکز بر تمرین درم، که در آن جیمی در کنار پل هریسون فورد و گابی جسیکا ویلیامز کار می‌کند، تقویت می‌شود. کوچک شدندر نهایت، درباره کارهایی است که مردم برای کنار آمدن با آن انجام می دهند، اما همچنین شامل یک تیم رویایی از یک بازیگر و یک صحنه مهم، بسیار به یاد ماندنی است که شامل یک پیانوی غرق در استفراغ (نامرتبط) و یک فورد فوق العاده سنگ شده است.

نمایش صبحگاهی

هر سرویس پخش جری، برای جذب بینندگان به یک درام اصلی پر زرق و برق با بازیگران سنگین هالیوود نیاز دارد. Apple TV+ دارد نمایش صبحگاهی. ستارگان جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون و استیو کارل همگی به ،وان اعضای تیم روی صفحه نمایش که تشکیل می دهند، در بهترین فرم هستند. نمایش صبحگاهی، برنامه خبری پرطرفدار صبحانه. نمایش صبحگاهی زم، را برای رفتن تلف نمی کند، بلافاصله نشان می دهد که میچ ،، (کارل) همکار مجری برنامه به دلیل اتهامات سوء رفتار ، ا،اج شده است. از آن زمان به بعد، این نمایش پیامدهای یک رسوایی #MeToo را بررسی می‌کند، و اگرچه همیشه کار نمی‌کند، اما تماشای آن اغلب هیجان‌انگیز است و شما نمی‌تو،د هر ،ی را که درگیر آن است متهم کنید که تمام توانش را برای موضوع سنگین صرف نکرده است.

خدمتگزار

از نظر سینمایی، M. Night Shyamalan می تواند یک ضربه یا از دست دادن کمی باشد، اما خدمتگزار، که مجری فیلمساز آن را تهیه می کند و گهگاه کارگرد، می کند، فوق العاده است. این در مورد یک زوج فیلادلفیا – یک آشپز و یک مجری خبر – است که یک کودک را از دست می دهند تا به طور مرموزی با آمدن دایه جدیدشان به زندگی برگردد (شاید). (شما واقعاً فقط باید سریال را تماشا کنید تا هر یک از اینها م،ی پیدا کند.) بد خلقی، عجیب و غریب، و گاهی اوقات حتی خنده دار، شما را جذب می کند. و اکنون که در فصل چهارم است، چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد.

مار ا،

Claire Danes بهترین بازیگری با چانه ،زان خود را در لباس دوره انجام می دهد. تام هیدلستون به ،وان جانشین شهر؛ شایعاتی در مورد یک مار اساطیری اسرارآمیز – آیا چیزی وجود دارد؟ نه دوست داشتن این نمایش؟ نه، وجود ندارد. مار ا،که بر اساس رمان سارا پری ساخته شده است، یک بیوه اخیر (دانمارکی) را دنبال می کند که برای تحقیق درباره یک «اژدهای دریایی» به حومه شهر ا، می رود. او در آنجا با معاونی به نام ویل (هیدلستون) آشنا می شود که به مراتب نسبت به وجود مار تردید دارد. سرسبز و جذاب، این معمای دوره ایده آل است.

جدایی

از بین تمام نمایش های موجود در این لیست، جدایی ممکن است اپل تی‌وی پ، را به‌،وان یک پخش‌کننده استریم با محتوای پرستیژ تثبیت کند. آدام اسکات نقش مارک را بازی می‌کند، مردی که از مرگ همسرش پریشان شده و تصمیم می‌گیرد تا پایان کار را بگذراند، روندی که خاطرات کار او را از خاطرات زندگی‌اش در خانه ت،یم می‌کند. او از این راه‌اندازی کاملاً راضی است تا اینکه یکی از همکاران سابق شرکت Lumon Industries او را در زم، که خارج از دفتر است ردیابی می‌کند و مجموعه‌ای از اتفاقات را رقم می‌زند که باعث می‌شود نه تنها سِورانس، بلکه کار شرکتش را زیر سوال ببرد. از آنجا، هر دقیقه که می گذرد، عجیب تر و تاریک تر می شود. پرتنش و دل،اش، این نمایش، که بخش عمده آن توسط بن استی، کارگرد، شده است، شما را در تمام طول مسیر به حدس زدن و سوال ، مشغول خواهد کرد.

آمریکای کوچک

در ابتدا زم، منتشر شد که دونالد ترامپ هنوز رئیس جمهور ایالات متحده بود. آمریکای کوچک یادآوری به موقع آن چیزی بود که واقعاً آمریکا را بزرگ می کند. هر ،مت از این مجموعه گلچین بر داستان متفاوتی از مهاجر، که در آمریکا زندگی می کنند تمرکز دارد. از یک دانش‌آموز دبیرست، غیرقانونی که استعداد اسکواش را کشف می‌کند تا یک «نجواکننده سوتین» در بروکلین، هر یک از این ع،‌های 30 دقیقه‌ای – همه آنها بر اساس افراد واقعی – الهام‌بخش و مهم هستند.

جستجوی اسطوره ای

یک نمونه بسیار نادر از یک برنامه تلویزیونی بازی ویدیویی که واقعاً کار می کند، جستجوی اسطوره ای یکی از بهترین کمدی های جدید چند سال اخیر در محل کار است. این نمایش که در ،مت‌های نیم ساعته کاملاً قابل مصرف ارائه می‌شود، یک استودیوی بازی سازی تخیلی را دنبال می‌کند که به دلیل آن شناخته شده است. World of Warcraft– مانند MMO، جستجوی اسطوره ای، به ،وان افرادی که از طریق روابط عجیب و غریب خود اسلالوم می کنند. نوشته بسیار عالی، به طور مداوم خنده دار و از نظر احساسی تأثیرگذار است، در صورتی که انتظارش را ندارید، و نمایش موفق می شود بدون فدا ، خنده، با مسائل واقعی در صنعت روبرو شود.

پایه

ما زنگ زدیم پایه یک “شاهکار معیوب” در بررسی ما، که با توجه به پیچیدگی‌های تطبیق یک ک،یک علمی تخیلی گسترده برای تلویزیون، همچنان مورد تحسین قرار می‌گیرد. بر اساس سری کتاب های آیزاک آسیموف به همین نام، جاه طلبان سرگیجه آور پایه جرد هریس در نقش هاری سلدون، استاد ریاضی که همراه با پیروان وفادارش به دلیل پیش‌بینی پایان نزدیک امپراتوری کهکش، که بر آنها حکمر، می‌کند، تبعید می‌شود. باورن،ی به نظر می رسد، و در حالی که نمایش می تواند تحت فشار دامنه عظیم خود آسیب ببیند، این بازی تاج و تخت-in-،e wannabe هنوز هم یکی از مواردی است که باید بررسی کرد.

دیکینسون

هایلی استاینفلد، امیلی دیکنسون جوان شورشی در این نمایش نیم ساعته از آلنا اسمیت خالق است. این بخشی از مجموعه اصلی Apple TV+ بود و به‌خاطر چشم‌انداز بی‌نظیر خود از آمهرست، ماساچوست، به سرعت خود را متمایز کرد. فصل اول مجموعه‌ای از داستان‌های تند و سورئال است که از آثار دیکنسون الهام گرفته شده و زندگی خیالی شاعر جوان را که در حال شورش علیه پدرش، قو،ن اجتماعی شهر و تقریباً هر چیز دیگری است، نشان می‌دهد. فصل‌های دوم و سوم عمیق‌تر می‌شوند – نه تنها زندگی شاعر، بلکه نقش‌های نژاد، ،ت، ،ت، و طبقه‌ای که در روزهای اولیه آمریکا ایفا می‌،د. اگر اهل دیکینسون هستید، کمی به درام‌های عجیب و غریب هوشمندانه علاقه دارید، یا فقط میل به موسیقی متن مدرن در نمایشی از دوران جنگ داخلی دارید، این را کشف خواهید کرد.

برای تمام بشریت

یک برش جامد از تاریخ جایگزین، برای تمام بشریت با یک پیش‌فرض بسیار هوشمندانه شروع می‌شود: چه می‌شد اگر ایالات متحده در قرار دادن یک انسان روی ماه از آن خارج شود؟ رقابت فضایی بین آمریکایی ها و شوروی ها چگونه انجام می شد؟ این عمدتاً یک درام شیک، شیک و دوره سنگین ناسا است، اما، همانطور که این از مغز رونالد دی مور است، چند لحظه و ،مت برجسته وجود دارد که در اطراف بازیگران گروه بزرگ به اشتراک گذاشته شده است. به راحتی بهترین نمایش علمی تخیلی که تماشا نمی کنید.


منبع: https://www.wired.com/story/best-apple-tv-plus-s،ws/