13 بهترین نمایش در HBO Max در حال حاضر


HBO Max ممکن است یکی از بهترین چیزهایی باشد که از انقلاب استریم بیرون آمده است. نه، این تبلیغ پولی نیست. این فقط یک منطق ساده است، با توجه به اینکه بسیاری از جذاب ترین محتوای تلویزیون در 25 سال گذشته سوپرانوها و سیم به بازی تاج و تخت و باقی مانده ها– در شبکه “این فقط تلویزیون نیست” نشات گرفته است. بنابراین داشتن یک مرکز برای یافتن همه آنها (از جمله ،اوین فوق) برای شبکه و تماشاگر، که به دنبال به حدا،ر رساندن سرمایه گذاری خود هستند، منطقی است.

اما بازوی پخش HBO (به زودی با نام م، شناخته می شود) وارد بازی محتوای اصلی نیز شده است، با سریال های بسیار تحسین شده ای مانند هک ها، ایستگاه یازدهم، و پلکان (جغد این کار را کرد!). وقتی تماشای مجدد برخی از آثار ک،یک را تمام کردید، در اینجا برنامه های مورد علاقه ما در حال حاضر در HBO Max پخش می شود.

به دنبال توصیه های بیشتری هستید؟ به راهنمای WIRED برای بهترین نمایش‌های تلویزیونی در Netflix، بهترین برنامه‌های تلویزیونی در Amazon Prime، بهترین برنامه‌های تلویزیونی در Disney+ و بهترین برنامه‌های تلویزیونی در Hulu بروید.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

جانشینی

امپراتوری‌های رسانه‌ای که توسط خانواده‌های ناکارآمد اداره می‌شوند ممکن است ظهور و سقوط کنند، اما ما همیشه خواهیم داشت جانشینی. در حالی که سریال برنده امی در حال حاضر چهارمین و آ،ین فصل خود را پخش می کند، میراث آن به ،وان یکی از غافلگیرکننده ترین قطعات تلویزیونی معتبر برای دهه های آینده محسوس خواهد بود (مخصوصاً پس از اتفاقی که در عروسی شیو افتاد … سپس “عروسی کانر”). در زم، که برنامه های تلویزیونی در مورد افراد ثروتمند، واقعی یا خیالی، عرضه فراو، دارند، جانشینی می‌تواند با خنده‌دار بودن و غم‌انگیز بودن آن متمایز شود. درام خانوادگی جت بلک وقایع خانواده روی و مردم / دوستان / مردان قد بلندی را روایت می کند که به دور آنها می چرخند، که به نظر می رسد همه آنها به دنبال کنترل Waystar RoyCo، شرکت خانوادگی رسانه ای جه، هستند – چه بر اساس جانشینی (می فهمید؟ ) یا به م،ای خصمانه تر. به آن فکر کنید شاه لیر ملاقات با Rupert Murdoch’s News Corp، فقط خنده دار است. (مگر اینکه برای بازی گراز در طبقه دعوت شده باشید.)

بری

وقتی HBO اعلام کرد که بیل هدر و الک برگ در حال ساخت سریالی هستند که در آن هدر نقش یک قاتل با وجدان را بازی می‌کند که HBO اعلام کرد، هیچ ، شگفت‌زده نشد. اما چیزی که ممکن است شبیه یک داستان بازی شده به نظر برسد، ابعاد جدیدی از طنز، تاریکی، انس،ت، و عجیب و غریب ساده قدیمی به خود گرفته است. بری برکمن (هادر) یک تفنگدار آسیب دیده است که بی تفاوتی تازه کشف شده نسبت به دنیا و همین عمل زندگی او را کاملاً برای کار به ،وان یک اسلحه اجاره ای من، می کند. وقتی کاری او را به لس آنجلس می‌برد، بری به طور تصادفی با یک ک، بازیگری به رهبری جین کوزینو (هنری وینک،، در نقشی که در نهایت جانشین فونزی به‌،وان خاطره‌انگیزترین نقش او شد)، برخورد می‌کند، یک مربی ش،ت خورده اما کاریزماتیک. اما انتقال دوباره به دنیای واقعی برای بری بدون عواقب نیست، که گاهی اوقات می‌تواند یک ،مت کامل را صرف کند. شکار شده توسط یک استاد هنرهای رزمی به اندازه یک پینت. سه فصل اول بری اکنون برای پخش کامل در دسترس هستند و ،مت‌های جدید فصل چهارم و آ، آن در حال حاضر هر یکشنبه پخش می‌شود.

نمایش طرح بانوی سیاه

در سال 2015، رابین تد زم، که به ،وان نویسنده اصلی انتخاب شد، تاریخ تلویزیون را ثبت کرد نمایش شبانه با ،ی ویلمور– او را به اولین زن سیاه پوست تبدیل کرد که در یک برنامه گفتگوی شبانه، سمت نویسنده اصلی را داشت. چهار سال بعد، زم، که گروهی از بامزه‌ترین دوستانش از جمله اشلی نیکول بلک (آینده) را گرد هم آورد، دوباره چشم‌انداز تلویزیون را متحول کرد. ابوت ابتدایی خالق) کوئینتا برانسون، گابریل دنیس، و اسکای تاونسند — و خلق ،د نمایش طرح بانوی سیاه، اولین طرح کمدی نوشته، تولید و با بازی ،ن سیاه پوست. این سریال که نام‌هایی مانند آنجلا باست را با طنز بی‌م،ای خود به ،وان ستاره‌های مهمان معرفی کرده است، فصل چهارم خود را در 14 آوریل پخش کرد (با هر سه فصل قبلی برای پخش در حال حاضر).

آ،ین ما

آ،ین ما توانست در جایی که نتفلی، موفق باشد بازی Resident Evil (که پس از یک فصل لغو شد) و سایر برنامه های تلویزیونی زنده مبتنی بر بازی های ویدیویی ش،ت خوردند – واقعا خوب کریگ مازین (چر،یل) و کارگردان اصلی بازی ویدیویی، نیل دراکمن، درام پسا آ،ا،م، را خلق ،د، که در آن یک بازمانده گریزل (پدرو پاسکال) وظیفه قاچاق یک نوجوان باهوش (بلا رمزی) را دارد که می تواند کلید یافتن درم، برای آن باشد. همه گیری ناشی از عفونت قارچی که بیشتر آمریکا را به موجوداتی شبیه زامبی تبدیل کرده است. برای همه به خاطر علاقه زیاد به قارچ کوردیپس (بسیار واقعی و ،ی) – زیرا قارچ‌ها نیز تلویزیون را دوست دارند.

سگ های باران

کاستلو جونز (دیزی می کوپر) رمان نویس مشتاق و مادری از طبقه کارگر است که همیشه در تأمین مخارج زندگی خود و دختر ،دمندش، آیریس (فلور تاشجیان) موفق نیست. بنابراین کاستلو مرتباً مجبور می شود از دوست صمیمی همجنس گرا سلبی (جک فارتینگ) که مستعد خشونت، اما ثروتمند است، بخواهد تا آنها را از هر جملاتی که توانسته اند در آن بیابند، باز کند. این سریال به ،وان یک کمدی سیاه نامیده می شود. قطعاً اینطور است، اگرچه لحظات بین زلال گاهی آنقدر تاریک و خام هستند که حتی کف‌ترین تکه‌ها را کمی سنگین‌تر می‌کنند. در مورد این مدیتیشن تیره و تاریک و گاهی سورئال در مورد ک،، ،ت، اختلال در عملکرد، و تعاریف مختلف از “خانواده”، آن را برای یک سریال اجباری قابل تماشا می سازد.

ابوت ابتدایی

ابوت ابتدایی خالق/ستاره کوئینتا برانسون (نمایش طرح بانوی سیاه) با این سریال ABC که به نوعی توانسته است با هر دو HBO Max قراردادهای پخش جری، ایجاد کند، انواع تمجیدها را برانگیخته است. و هولو. این موفقیت غافلگیرکننده زندگی گروهی از معلمان را دنبال می‌کند که در یکی از ،انه‌ترین مدارس ،تی آمریکا کار می‌کنند و در عین حال تمام تلاش خود را برای الهام بخشیدن به دانش‌آموزان انجام می‌دهند. بله، همه اینها بسیار جدی به نظر می رسد – و اینطور است – اما این خنده دار است که ما دیگر در تلویزیون شبکه نمی بینیم. این سریال در حال حاضر در حال پخش فصل دوم خود است، اما در حال حاضر موفق شده است جوایز کافی (امی، انتخاب منتقدان، Indie Spirit و موارد دیگر) را به دست آورد تا یک مورد جایزه مدرسه را پر کند.

نیلوفر سفید

دانستن اینکه جنیفر کولیج در هر دو فصل سریال ستاره ایفای نقش می کند نیلوفر سفید (تنها بازیگری که با سریال برای فصل 2 مکان‌ها را جابه‌جا می‌کند) دلیل کافی برای بسیاری از افراد است که در آن کوک شوند. در حالی که در ابتدا به ،وان یک سریال منحصر به فرد از ذهن فوق‌العاده گیج‌شده (به روشی خوب) مایک تصور می‌شد. سفید – که متأسفانه نادیده گرفته شده را به وجود آورد روشنگری با لورا درن، یکی دیگر از سریال های HBO که باید تماشا کنید – از آن زمان به یک فرنچایز کامل تبدیل شده است. این مجموعه در اعماق سطح زندگی به ظاهر افسانه‌ای مهمان‌هایی با جیب‌های عمیق فرو می‌رود که می‌توانند در یکی از استراحتگاه‌های پنج ستاره مکان‌های ،وان (اول هاوایی، سپس سیسیل، با آسیا که برای فصل 3 برنامه ریزی شده است) اقامت کنند. افرادی که برای برآورده ، هر نیازی که دارند به خود دست می زنند. جایی در این بین، به نظر می رسد قتل همیشه در فهرست غذاها قرار می گیرد.

من ممکن است شما را نابود کند

مایکلا کوئل یک نیروی خلاق طبیعت است که به آنچه وعده داده بود با ،وان این سریال محدود، که او آن را ساخته، نویسندگی، کارگرد، و در آن بازی کرد، عمل کرد. ، تا حدی به لطف شهرت او به ،وان تأثیرگذار رسانه های اجتماعی. اما زندگی ایده‌آل آرابلا در اینستا زم، شروع می‌شود که پس از یک شب بیرون رفتن با دوستانش، او شروع به یادآوری – تکه تکه – می‌کند که مورد تجاوز ، قرار گرفته است. در نهایت، جمع ، دقیقاً آنچه برای او اتفاق افتاده است، و اینکه چه ،ی این کار را انجام داده است، او را کاملاً می بلعد تا زم، که گذشته در خانه او را می زند.

زندگی ، دختران دانشگاهی

میندی کالینگ این سریال م، HBO را خلق کرد، که چرخشی جدیدی در کمدی ، نوجوانان ایجاد می‌کند – سریالی که در آن ،ن به طور کامل مسئول هستند. نردی کیمبرلی (پلین شالامه، بله، خواهر تیموتی شالامه)، فرد بامزه حرفه ای مشتاق، بلا (امریت کاور)، لوپر ایست سادر لیتون (رنه رپ)، و دختر ستاره فوتبال/سناتور ویتنی (آلیا شانل اسکات) چهار دانشجوی تازه وارد کالج هستند. به ،وان سوئیت کنار هم قرار گرفته اند که ظاهراً هیچ وجه اشتراکی ندارند. اما همانطور که آنها با یکدیگر و خودشان آشنا می شوند، زندگی مش، اجباری آنها به یک پیوند واقعی تبدیل می شود – پیوندی که در آن چیزی به نام TMI وجود ندارد و یک “پارتی برهنه” فقط یکی از راه های رهایی از یک هفته طول، است.

تمرین

موفق باشید در تلاش برای توضیح چیست تمرین برای هر ،ی که با تسلط ناتان فیلدر در کمدی ناراحت کننده آشنا نیست. چیزی که به ،وان سریالی شروع می شود که در آن ستاره/کمدین بی دست و پا سعی می کند با تمرین به مردم کمک کند تا برای لحظات بزرگ زندگی آماده شوند تا به سرعت به یک آزمایش اجتماعی عجیب تبدیل شود که فیلدر خود به یکی از بازیگران اصلی تبدیل می شود. هرچه کمتر در مورد آن از قبل بد،د، بهتر است. فقط بد،د که با افرادی مواجه خواهید شد که برای شرکت در یک تبلیغ Craigslist پاسخ داده اند. برای بیشتر درخشش عجیب فیلدر، هر چهار فصل از ناتان برای تو– نوع دیگری از متا کمدی که شما را مجبور می کند بارها و بارها چشمان خود را از شرمساری بپوش،د – همچنین در HBO Max پخش می شود.

خیابان پنج

زمان بد ممکن است منجر به مرگ زودهنگام متأسفانه شود خیابان 5، که فیلمبرداری فصل دوم آن به دلیل کووید-19 به تعویق افتاد و دوباره به تعویق افتاد، اما کمدی فضایی از ذهن درخشان آرماندو ایانوچی، خالق ویپ (یکی دیگر از استریمینگ ک،یک در HBO Max)، و حتی پیش از آن فحش دهنده تر، ضخیم آن، ارزش وقت گذاشتن را دارد، اگر فقط ببینیم وقتی سفر فضایی به ناچار اشتباه می شود چه اتفاقی می افتد. هیو لوری در نقش “کاپیتان” یک کشتی تفریحی بین سیاره ای نقش آفرینی می کند و جاش گاد نقش میلیاردر فناوری عجیب و غریب/بچه بزرگ هرمان جاد را بازی می کند، که تور هشت هفته ای برنامه ریزی شده او در کهکشان زم، که یک فاجعه گرانشی کشتی را از مسیر خارج می کند، وخیم می شود. . این سریال هر چه پیش می‌رود، وحشت‌زده‌تر می‌شود، و مدفوع نقش مهمی در نجات هزاران مسافر و خدمه دارد. خودتان را هشدار داده شده در نظر بگیرید – و با خیال راحت به بیهودگی همه آن بخندید. با صدای بلند

Stath Lets Flats

جیمی دمتریو – برادر آنچه ما در سایه انجام می دهیمناتاسیا دمتریو، که او نیز بازیگر است، این سریال را ساخته و در نقش استات کارلامبوس، بدترین مشاور املاک لندن (معروف به اجاره) بازی می‌کند. در حالی که این کمدی سه فصلی بریت،ایی که از سال 2018 تا 2021 از شبکه چهار بریت،ا پخش شد، در حالی که به طرز غم انگیزی در سطح ایالتی شناخته شده نیست، در سال 2020 جوایز بفتا را برای بهترین فیلمنامه کمدی و بهترین اجرای کمدی مرد (برای Demetriou) دریافت کرد. شناخت برای شما مهم است طرفداران کمدی بی دست و پا با تماشای تلاش Stath برای تبدیل بدترین ویژگی های هر آپارتمان به امتیاز فروش، یک وعده غذایی درست می کنند. یا نحوه برخورد او با چنین ویژگی های فرضی مانند کابینت آشپزخانه به ،وان اقلام لو، واقعی (“همه کاسه است عزیزم”).

سنگ های قیمتی صالح

دنی مک براید و اچ بی او همان برانجلینا جدید تلویزیون هستند. ابتدا آنها به خاطر بازی خنده دار تهاجمی برای حمله با هم متحد شدند شرق و پایین; سپس وجود داشت معاونین. سنگ های قیمتی صالحکه مک براید آن را خلق کرد و در آن نقش آفرینی کرد، آ،ین تلاش او برای معرفی گروهی از افراد بسیار نامن، و یافتن راهی است که باعث شود شما حتی کمتر آنها را دوست داشته باشید، اما همچنان بخواهید به تماشا ، ادامه دهید. در این مورد، خانواده ای از تبشیرهای تلویزیونی هستند که خدای واقعی آنها طمع و قدرت است. مک براید یک بازیگر تمام ستاره جمع کرد که شامل جان گودمن در نقش پدرسالار خانواده، آدام دواین و ادی پترسون در نقش بچه های سنگ قیمتی، و گنج ملی والتون گوگینز در نقش عمو بیبی بیلی فریمن – یک کودک ستاره دار تبدیل شده به بازی در سریال است. برخی از به یاد ماندنی ترین نقل قول ها و لحظات آن.


منبع: https://www.wired.com/story/hbo-max-best-s،ws-to-stream-right-now/