13 بهترین کوله پشتی و کیف بازیافتی (2023): کیف، کیف پول، کیف خرید


تیم دنده WIRED ده‌ها کوله پشتی، کیف پول، پیام‌رسان، زنجیر و حتی کیسه‌های ،ید قابل استفاده مجدد را آزمایش کرده است. تعداد بیشتری از این کیسه‌ها از مواد بازیافتی استفاده می‌کنند که از بطری‌های آب پ،تیکی، نایلون قدیمی و حتی تورهای ماهیگیری که از اقیانوس است،اج شده‌اند. یافتن راه‌هایی برای استفاده مجدد از آنچه که اقیانوس‌های ما را آلوده می‌کند و برای همیشه در محل‌های دفن ، می‌ماند، مهم است.

در این راهنما، ما کیسه های مورد علاقه خود را که از مواد بازیافتی به نحوی، شکل یا شکلی استفاده می کنند، گرد هم آورده ایم. هر کیسه ای از مواد 100 درصد بازیافتی ساخته نشده است، اما هر ذره آن مهم است. اما ابتدا از خود بپرسید: آیا شما نیاز کوله پشتی نو؟ اگر دستگاهی که اکنون دارید واقعاً کار نمی‌کند و قابل تعمیر نیست، ممکن است با انتخاب‌های زیر خیالتان راحت باشد.

حتما راهنمای ما را در مورد بهترین محصولات بازیافتی و بازیافتی، بهترین لباس های بازیافتی، بهترین محصولات قابل استفاده مجدد، بهترین کیف های لپ تاپ و بهترین کیف های دوربین بخو،د.

به‌روزرس، فوریه 2023: ما مینی قلاب‌بافی Verloops را به ،وان انتخاب، به‌علاوه North St. ما همچنین قیمت ها را در سرتاسر به روز رس، کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (اگر مایل باشید). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-recycled-bags/