13 بهترین گوشی اندروید (2023): بدون قفل، ارزان، تاشو


ما تعداد زیادی گوشی اندرویدی را آزمایش می کنیم. ما موارد زیر را دوست داریم، اما شما با یکی از گزینه های بالا بهتر خواهید بود. اگر هنوز این کار را نکرده‌اید، راهنمای بهترین تلفن‌های ارزان قیمت ما را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید.

سری گل،ی اس 22 سامسونگ با قیمت 700 دلار و بالاتر: بله، سری گوشی های پرچمدار سال گذشته سامسونگ هنوز هم ،ید خوبی دارند (9/10، WIRED توصیه می کند). متشکل از S22، S22+، و S22 Ultra. آنها کاملاً شبیه به سری گل،ی S23 بالا هستند، اگرچه عمر باتری آنقدرها خوب نیست (هنوز هم بسیار خوب). آن‌ها به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری را برای مدت طول، نیز دریافت خواهند کرد. فقط سعی کنید آنها را در طول رویدادهای فروش ب،ید، جایی که من انتظار دارم که اکنون که جانشینی در بازار وجود دارد، قیمت ها حتی پایین تر بیفتند.

OnePlus 10 Pro با قیمت 550 دلار: گوشی پرچمدار 2022 OnePlus خوب است اما عالی نیست (7/10، WIRED توصیه می کند)، اگرچه با این قیمت ،ید هوشمندانه ای است. این دستگاه سخت‌افزار قدرتمندی دارد، از جمله صفحه‌نمایش AMOLED 120 هرتزی که عملکرد روشن و سریعی دارد و برخی از سریع‌ترین شارژرهای سیمی و بی‌سیمی که در ایالات متحده خواهید یافت. (بله، برخلاف OnePlus 11 جدید، نسخه قبلی از شارژ بی سیم پشتیب، می کند). دو ارتقاء سیستم عامل دیگر و سه سال به روز رس، امنیتی دریافت خواهد کرد. باید بد،د که در اینجا هیچ موج میلی متری 5G وجود ندارد، فقط زیر 6 است که برای یک پرچمدار عجیب است. همچنین، مدل T-Mobile دارای استاندارد IP67 مقاومت در برابر آب است، اما نسخه آنلاک شده اینگونه نیست—در صورت غوطه ور شدن در آب باید خوب باشد، اما بهتر است خیالتان راحت باشد.

موتورولا اج 2022 با قیمت 500 دلار: یک گوشی هوشمند موتورولا با پشتیب، پرداخت بدون تماس، 5G، شارژ بی سیم، به علاوه وعده سه ارتقای سیستم عامل و چهار سال به روز رس، امنیتی؟ بگو اینطور نیست! موتورولا اج (7/10، بررسی WIRED) در نهایت از چندین نظر با همتایان خود مطابقت دارد و از برخی جهات از آنها فراتر می رود. این صفحه نمایش OLED روشن 144 هرتزی دارد، سبک وزن است و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی آن تقریباً دو روز دوام می آورد. همچنین این اولین موتوری است که در بسته بندی 100 درصد بازیافتی عرضه می شود. جنبه های منفی؟ دوربین‌ها بی‌درخش هستند و فقط IP52 برای مقاومت در برابر آب دارند. MSRP آن 600 دلار است اما سعی کنید آن را با 500 دلار ب،ید.

Motorola Moto G Stylus 2022 با قیمت 180 دلار: از نظر فنی این گوشی 300 دلار به فروش می رسد، اما تقریباً همیشه می تو،د آن را با قیمت زیر 200 دلار پیدا کنید. Moto G Stylus 2022 (6/10، بررسی سیمی) به راحتی می تواند دو روز کامل عمر باتری داشته باشد و عملکرد آن برای اجرای برنامه های معمولی به اندازه کافی خوب است. شما یک جک هدفون، یک اسلات کارت MicroSD و یک صفحه نمایش LCD 90 هرتزی دریافت می‌کنید که نسبت به قیمت، اجزای بسیار خوبی هستند. یک قلم نیز وجود دارد اگر این مورد شماست. متأسفانه، هیچ پشتیب، 5G ندارد و هیچ NFC برای پرداخت‌های غیرتماسی ضربه به پرداخت (معروف به Google Pay) وجود ندارد. این به اندروید 12 (نه اندروید 13 فعلی) به روز می شود، اگرچه موتورولا دو سال دیگر به روز رس، های امنیتی را ارائه خواهد کرد.

OnePlus 10T با قیمت 600 دلار: همیشه عجله دارید؟ شاید دوست داشته باشید که این گوشی در 20 دقیقه تکان دهنده از 0 تا 100 درصد شارژ شود. OnePlus 10T (5/10، بررسی سیمی) سریع است، عمر باتری یک روزه دارد و سیاست به روز رس، نرم افزاری بسیار خوبی دارد. با این حال، دوربین کاملاً سالم است، شارژ بی سیم وجود ندارد و دارای رتبه مقاومت در برابر آب IP54 است که به اندازه کافی خوب نیست.

گوگل پی،ل 6 با قیمت 399 دلار: اکنون می‌تو،د سری Pixel 6 2021 (9/10، WIRED توصیه می‌کند) را با قیمتی بسیار زیاد ،یداری کنید. تخفیف. سهام شروع به کاهش می کند، بنابراین وقتی آنها تمام شوند، شانس شما تمام می شود. با 399 دلار، تقریباً هر چیزی را که در یک گوشی پرچمدار می خواهید، به همراه برخی از بهترین دوربین ها نسبت به قیمت، دریافت می کنید.

OnePlus Nord N20 5G با قیمت 230 دلار: Nord N20 5G (7/10، WIRED توصیه می‌کند) با وجود قیمت پایین، ویژگی‌های زیادی دارد. اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنم این است که 5G روی AT&T کار نمی کند و این گوشی به هیچ وجه با Verizon سازگار نیست. همچنین تنها یک به‌روزرس، سیستم‌عامل اندروید را دریافت می‌کند (اگرچه سه سال وصله‌های امنیتی دریافت خواهد کرد). اگر هیچ کدام از اینها برای شما مهم نیست، صفحه نمایش AMOLED، عملکرد عالی، NFC، کارت microSD، جک هدفون و عمر باتری در طول روز دارید. اصلا بد نیست


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-android-p،nes/