14 ایده برای هدیه برای سرآشپز خانه (2022): ویتامیکس، کتاب آشپزی و موارد دیگر


آتش پخت و پز زم، مرکز خانه بود اجاق گاز مدرن عمدتاً آتش را از معا، حذف کرده است، و روندهای معماری، اجاق گاز را به کناره لانه منحرف کرده است، اما آشپزخانه همچنان معمولاً همان جایی است که قلب است. اینجا جایی است که شما غذاهای تعطیلات را درست می کنید. این جایی است که بچه‌ها نزدیک یخچال کمین می‌کنند و دوستانتان در آن وقت می‌گذرانند در حالی که شما بررسی می‌کنید که آیا بوقلمون آماده است یا فقط چند لیموترش دیگر برای نوشیدنی می‌ریزید.

اگر یک سرآشپز حرفه ای یا آماتور سابق در زندگی شما نیز وجود دارد که نمی تواند اجازه دهد ،ی در نزدیکی شما گرسنه بماند، ما برخی از ایده های هدیه مورد علاقه خود را در اینجا داریم. برای الهام بیشتر، حتماً راهنمای ما در مورد قابلمه‌ها و ماهیتابه‌های ضروری، چاقوهای سرآشپز، کتاب‌های آشپزی، اجاق‌های پیتزا، و آشپزی کمپ را بررسی کنید.

به‌روزرس،‌شده در نوامبر ۲۰۲۲: ما چند مورد دلخواه جدید، از جمله بسته‌های غذای پنبه‌ای زنبور عسل، کوکی‌های مدرن شگفت‌انگیز، و موارد دیگر را اضافه کرده‌ایم.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د. لطفا در نظر بگیرید اشتراک در WIRED


منبع: https://www.wired.com/gallery/gift-ideas-for-the-،me-chef-2022/