14 بهترین ابزار و برنامه خواب (2022): دستگاه های نویز، پتو، چراغ ها و موارد دیگر


Somnox 2 به قیمت 599 دلار: Somnox 2 (6/10، بررسی سیمی) با ارائه همه ویژگی‌های مشابه نسخه اصلی در یک بسته جمع‌وجورتر با عمر باتری بهتر و بلندگوی بهبودیافته، می‌تواند به شما کمک کند تا از کار خارج شوید. افزودن پخش جری، بلوتوث (در حال حاضر فقط iOS) برای گوش دادن به محتوای انتخابی شما نیز مورد استقبال قرار می گیرد، اما این ابزار به سادگی بسیار گران است.

سندمن داپ، به قیمت 225 دلار: این ساعت زنگ دار بزرگ کنار تخت دارای ال،ا است، گزینه های سفارشی سازی بسیار خوبی را ارائه می دهد (رنگ نمایشگر بزرگ زمان را تنظیم کنید یا روال های ال،ا را ​​به دکمه ها متصل کنید)، و دارای پورت های شارژ فراوان برای وسایل شما (3 USB-C و 3 USB-A) ). بلند،ا نسبت به اندازه صدای خوبی دارند. این برای پاد،ت ها یا مناظر صوتی من، است تا شما را در شب آرام کند و می تو،د برای بیدار ، شما در صبح به آن اعتماد کنید. اما بسیار زیاد است، بسیار گران است، و به نوعی زشت است.

Sensate 2 به قیمت 299 دلار: این وسیله عجیب و غریب مانند یک سنگریزه ارتعاشی بزرگ است که برای جلسات آرام سازی کوتاه (بین 10 تا 30 دقیقه) روی سینه خود قرار می دهید. سازندگان ادعا می کنند که ارتعاشات می تواند به تقویت عصب واگ شما کمک کند تا تغییرپذیری ضربان قلب (یا HRV) شما را بهبود بخشد. من مشکوک هستم، و به نظر می رسد بسیار گران قیمت است، اما ارتعاشات، تنفس کنترل شده هدایت شده و مناظر صوتی اصلی بسیار آرامش بخش هستند.

ماسک خواب Jabees Serenity به قیمت 4 دلار: در حالی که ،یب هدفون های بلوتوث با ماسک خواب ایده هوشمندانه ای است، این ماسک برای من خیلی حجیم است و من هدفون های هدفون را ناراحت کننده دیدم. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. کیفیت صدا خوب است و پخش موسیقی، پاد،ت یا صداهای آرامش بخش به هدفون های کوچک آسان است. ماسک ضخیم به طور موثر نور را مسدود می کند. همچنین برای یک ابزار خواب نسبتاً ارزان است.

گوشی های خواب 100 دلاری: اگر هدفون‌های هدفون را ناراحت می‌کنید یا ترجیح می‌دهید به پهلو بخوابید، این هدبند پارچه‌ای پرزرق و برق با بلند،ای کوچک داخل آن می‌تواند پاسخگو باشد. شما از طریق بلوتوث وصل می‌شوید تا موسیقی، پاد،ت یا صداهای آرامش‌بخش انتخابی خود را پخش کنید. هدبند قابل شستشو با ماشین لباسشویی است و به سختی هیچ صدایی از آن خارج می شود که شریکی را که چرت می کند آزار دهد. از جنبه منفی، واحد کنترل به اطراف جابجا می شود و برای خوابانده های پشتی راحت نیست، هیچ نشانه ای از عمر باتری باقیمانده وجود ندارد و کیفیت کلی نسبت به قیمت کم است.

Morphee برای 100 دلار: طراحی زیبای جعبه موسیقی چوبی ساعت‌دار این دستگاه را به یک دستگاه کنار تخت می‌سازد و صداها و مراقبه‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. نسخه کودک شبیه یک رادیو چوبی فوق العاده زیبا است. هر دو گران هستند و ما از پورت Micro USB برای شارژ یا زمان محدود 20 دقیقه ای برای صداهای خواب خوشمان نمی آید.

Muse S به قیمت 280 دلار: اگر در مدیتیشن مشکل دارید، هدبند Muse S می تواند به شما کمک کند و ضربان قلب، تنفس، فعالیت مغز و حرکت شما را اندازه گیری می کند. اما پوشیدن آن در رختخواب برایم ناخوشایند بود و برای گذراندن یک شب کامل با آن تلاش کردم. به من کمک کرد اما به بی خوابی ام کمک نکرد.

Embr Wave 2 به قیمت 300 دلار: این وسیله مچ‌بند می‌تواند به شما در مق، با احساس سرما یا گرما کمک کند. برای تسکین گرگرفتگی توصیه می شود اما ظاهراً می تواند به خواب بهتر شما نیز کمک کند. راحت است اما در عین حال بزرگ است، بنابراین برای پوشیدن در رختخواب ایده آل نیست. تاثیر زیادی روی کیفیت خواب من نداشت.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-sleep-gadgets/