14 بهترین بازی پلی استیشن پلاس


بله بازی سونی خدمات اشتراک می تواند به نوعی پیچیده باشد. و بله، پلی استیشن پ، برای دارندگان پلی استیشن ارزشمند است. هر دو می توانند درست باشند! در حالی که طرفداران قدیمی پلی استیشن ممکن است مجبور شوند واقعاً گزینه ها را جستجو کنند تا چیز هیجان انگیزی پیدا کنند، این یک نقطه ورود مقرون به صرفه برای دارندگان جدید PS5 است که کمتر با کاتالوگ پشتی سونی آشنا هستند.

PS Plus به سه لایه ت،یم می شود: ضروری است، اضافی، و حق بیمه. گزینه Essential برای دسترسی به چندنفره آنلاین و دانلود چند بازی منتخب هر ماه 10 دلار در ماه هزینه دارد. لایه Extra بیش از صد بازی را برای دانلود به شما اضافه می کند، ماهیانه 15 دلار هزینه دارد و با Xbox Game P، مایکروسافت قابل مقایسه است. با 3 دلار بیشتر، سطح Premium به شما امکان می دهد از طریق پخش جری، به ک،یک های پلی استیشن دسترسی داشته باشید.

توضیح ما را در PlayStation Plus برای جزئیات بیشتر در مورد این سرویس بررسی کنید. آیا به کمک نیاز دارید تا تصمیم بگیرید که اشتراک کدام بازی واقعاً ارزش پول شما را دارد؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. و حتی برای انتخاب های بالاتر، نگاهی به خلاصه ما از بهترین بازی های PS5 بیندازید.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-playstation-ps-plus-games-extra-premium/