14 بهترین فیلم در HBO Max در حال حاضر


به ،وان زادگاه از برنامه های تلویزیونی پرستیژ مانند سوپرانوها و سیم، HBO – و در نتیجه، HBO Max – بیشتر به خاطر مجموعه چشمگیر سریال های اصلی شناخته شده است. اما این شبکه با محتوای بلند نیز پیشرفت کرده است، همانطور که ورود زودهنگام برخی از رقبای اصلی اسکار در اوا، سال 2022 نشان می دهد. هر ماه صدها فیلم عالی از سرویس پخش می آیند و می روند. بنابراین اگر چیزی را می بینید که می خواهید تماشا کنید، اجازه ندهید که در صف شما بماند هم طول،

در زیر فهرستی از برخی از فیلم‌های مورد علاقه ما که در HBO Max پخش می‌شوند، از جوایز کاملاً جدید عزیزان گرفته تا فیلم‌های ک،یک مؤلف که نزدیک به بالای فهرست «بهترین فیلم‌های تمام دوران» خواهید دید، آمده است. اگر به این نتیجه رسیدید که بیشتر در حال و هوای تلویزیون هستید، به انتخاب های ما برای بهترین سریال های تلویزیونی در HBO Max سر بزنید. اگر به دنبال توصیه‌های بیشتری هستید، فهرست بهترین فیلم‌های نتفلی،، بهترین فیلم‌های آمازون پرایم و بهترین فیلم‌های دیزنی پ، را بررسی کنید.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

میزبان

بیش از یک دهه قبل از اینکه بونگ جون هو، فیلمساز کره ج،ی، اسکار را با سال 2019 تاریخ ساز کند. ،، او احساسات منحصر به فرد داستان سرایی خود را با تصور اینکه چه اتفاقی می افتد اگر رودخانه هان به فرمالدئید آلوده شود و ناگهان یک هیولای دریایی غول پیکر با ذائقه انسان در آن ،ن شود، آموزش داد. در حالی که این ایده کلی است، داستان – مانند بسیاری از کارهای بونگ – واقعاً در مورد خانواده است. خوب، یک خانواده ناکارآمد (نوع مورد علاقه کارگردان) و آنچه باید از سر بگذرانند تا در کنار هم بمانند و زنده بمانند در حالی که هیولا در شهر آنها ویران می کند.

کشوری برای پیرمردها نیست

اگرچه جوئل و اتان کوئن بیش از ده ها نامزدی اسکار را در طول زندگی حرفه ای و عمدتاً مش، خود به دست آورده اند. کشوری برای پیرمردها نیست تنها فیلم آنهاست که برنده شد. اما برنده شد چهار از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگرد، و بهترین فیلمنامه اقتباسی. بنابراین به سختی می توان گفت که برداشت آنها از رمان کورمک مک کارتی – که در آن خاویر باردم در نقش یک روانپزشک خشمگین با مدل موی وحشتناک و جاش برولین در نقش مرد خوش نیت تگزاسی که ناخواسته از مسیر او عبور می کند و او را عصب، می کند، بازی می کند – یک فیلم سینمایی است. شاهکار.

بانشی های اینشیرین

کالین فارل و برندان گلیسون – پس از نمایشنامه‌نویس تبدیل به فیلم‌ساز مارتین مک‌دونا، دوباره به هم می‌رسند. در بروژ (2008) – در نقش بهترین دوستان قدیمی بازی کنید که وقتی کلم گلیسون به طور ناگه، تصمیم می گیرد پادریک فارل را از زندگی اش حذف کند، دچار درگیری غیرمنتظره ای می شوند. وقتی پادریک به دنبال توضیحی برای دلیل آن می‌گردد، کولم شروع به قطع رابطه‌های خیلی بیشتر می‌کند. مک دونا یک هنرپیشه کمدی پوچ است و بانشی های اینشیرین شاید شاهکار او باشد اگرچه این فیلم با دست خالی در اسکار رفت، اما این فیلم شایسته در مجموع 9 جایزه اسکار، از جمله بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه اصلی، و نامزدی برای فارل، گلیسون، بری کیوگان و کری کاندون نامزد دریافت جایزه اسکار شد. (روز فارل فرا خواهد رسید.)

الویس

آستین بات، در نقش پادشاه می گوید: «این نمایش نوستالژی نیست الویس. “ما کار متفاوتی انجام خواهیم داد.” بات، ممکن است در مورد خود فیلم نیز صحبت کرده باشد، که مطمئناً بیوگرافی معمولی شما از پریسلی نیست. پس باز هم، در دستان کارگردان باز لورمن، آیا انتظار دیگری وجود دارد؟ لورمن که از منظر بستر مرگ سرهنگ تام پارکر، مدیر قدیمی الویس پریسلی (سایه‌دار) گفته می‌شود، زاویه خدایان موسیقی را که اغلب دیده می‌شود کنار می‌گذارد تا تصویری بسیار آسیب‌پذیر از پریسلی ارائه دهد. البته او همه این کارها را با همان انرژی دیوانه کننده، سرعت وحشیانه، و سبکی بیش از حد انجام می دهد که به مشخصه کارهای لورمن تبدیل شده است.

امپراتوری نور

در سطح خلاصه آن، امپراتوری نور یک رمان عاشقانه تاریخی دهه 1980 درباره یک مدیر سینمای ،ده (اولیویا کولمن) است که درخشش را به یک کارمند جدید (مایکل وارد) می دهد و موفق می شود در زمان ناآرامی های سیاسی در بریت،ا تکه ای از شادی پیدا کند. اما این فیلم به کارگرد، سام مندز نیز اثری عاشقانه و تا حدی زندگینامه ای است. در قلب خود، این واقعاً قدرد، از سینما، و ارتباطاتی است که می‌تو،م با مردم در تاریکی پیدا کنیم – چه به م،ای واقعی کلمه و چه به صورت مجازی. اگرچه از یک فیلم بی‌نقص دور است، بازی استادانه کولمن به تنهایی ارزش پذیرش را دارد، و باز هم ثابت می‌کند که چرا او یکی از پرتقاضاترین بازیگران امروزی است.

منو

گروه کوچکی از غذاخوری‌های ممتاز (از جمله آنیا تیلور جوی و نیک، هولت) به جزیره‌ای در میانه‌ی ناکجاآباد سفر می‌کنند تا در اختیار آشپزی سرآشپز مشهور جهان، سرآشپز اسلوویک (رالف فاینز) قرار بگیرند و دلار گران‌قیمتی را بپردازند. برای امتیاز اما در طول سرویس شام که در آن منو اتفاق می افتد، Slowik برنامه هایی دارد که فراتر از یک منوی طعم هشت غذا است. احتمالاً بهتر است تا جایی که می تو،د در مورد اینکه این فیلم کمدی سیاه و ترسناک کوچک عجیب و غریب به کجا می رود، وارد شوید، اما به شما هشدار داده شود که هیچ جا خوب نیست.

بربر

چه ،ی متوجه شود یا نه، مصرف مشارکتی بسیاری از مردم را مجبور کرده است که به طور مداوم به افراد غریبه (فکر کنید: رانندگان اوبر) بدون فکر دوم اعتماد کنند. نویسنده و کارگردان Zach Cregger’s بربر ممکن است باعث تجدید نظر شما شود وقتی تس (جورجینا کمپبل) به Airbnb خود می رسد، متوجه می شود که مکان قبلاً اجاره شده است. خوب است که مردی (بیل اسکارسگارد) که در آنجا اقامت دارد، بسیار شیرین، آرام و مهربان به نظر می رسد.

اینگرید به غرب می رود

اگر فصل 2 از نیلوفر سفید آیا به دنبال محتوای Aubrey Plaza بیشتری هستید؟ اینگرید به غرب می رود آن خارش را ،اش خواهد داد در حالی که این فیلم در ساندنس در سال 2017 موفق شد و سال بعد جایزه Independent Spirit را برای بهترین فیلم اول به دست آورد، از آن زمان تاکنون این فیلم تا حد زیادی زیر رادار قرار گرفته است. اینگرید توربرن (پلازا) یک فرد خارجی مادام العمر است که تنها ارتباط واقعی او با جهان از طریق اینستاگرام است، جایی که او تیلور اسلون (الیزابت اولسن)، یک تأثیرگذار رسانه های اجتماعی را که در لس آنجلس به ظاهر #بی نقص زندگی می کند، کشف می کند. پس از مرگ مادرش، و چیزی برای از دست دادن باقی نمانده، اینگرید به لس آنجلس نقل مکان می کند و با نقشه ای ناموفق برای دوستی با تیلور در زندگی واقعی، به لس آنجلس نقل مکان می کند. ،یبی از کمدی سیاه، صداقت وحشیانه، و گاهی اوقات رفتار ناراحت کننده در فیلم، با استعداد منحصر به فرد پلازا مطابقت کاملی دارد.

مایکل کلیتون

جورج کلونی به‌،وان یک دادستان سابق که تبدیل به «تعیین‌کننده» شده برای یک شرکت حقوقی قدرتمند منهتن که روزهایش را صرف پاک‌سازی کارهای ،یف همکارانش – و مشتریانشان – می‌کند، کمی بر خلاف نوع بازی می‌کند. همه در حالی که با شیاطین خود مبارزه می کند. اما زم، که دوست/همکار نزدیک آرتور ادنز (تام ویلکینسون) در طی یک اقدام ک،ی سطح بالا، یک گسست ظاهری با واقعیت را تجربه می‌کند، کلیتون باید تلاش کند تا آشفتگی را پاک کند. و متوجه شوید که دقیقاً چه چیزی باعث رفتار عجیب آرتور در وهله اول شده است، از جمله کمی بیش از حد غیرتمند عشق به نان.

همه مردان رئیس جمهور

پارانویای سیاسی و ،دگی عمومی از جهان دو موضوع کلیدی تقریباً هر فیلمی بودند که از جنبش هالیوود جدید دهه 1970 بیرون آمدند و آلن جی پاکولا، نویسنده و کارگردان.کلوت، نمای اختلاف منظر) استاد واقعی این صنعت بود. هنوز همه مردان رئیس جمهور در آن زمان برای بسیاری از بینندگان تقریباً ناراحت کننده بود، زیرا تحقیقات کارل برنشتاین (داستین هافمن) و باب وودوارد (رابرت ردفورد) در مورد رسوایی واترگیت را با جزئیات دقیق و جذاب بازگو می کرد. این که فیلم تقریباً 20 ماه پس از استعفای ریچارد نی،ون نوشته، فیلمبرداری، ویرایش و اکران شد، حتی با استانداردهای امروزی نیز قابل توجه است.

شب تاریک

اول از همه: هر سه فیلم بتمن کریستوفر نولان در حال حاضر در HBO Max هستند، و تماشای متوالی همه آنها مطمئناً راهی برای گذراندن یک شب است. اما اگر تصمیم دارید فقط یک فیلم را تماشا کنید، فیلم دوم این مجموعه فیلمی است که باید ش،ت بخورد. گرچه فیلم Caped Crusader ساخته کریستین بیل در بالاترین سطح قرار می گیرد، اما این بازی نمادین هیث لجر در نقش جوکر است که باعث می شود شب تاریک اجباری ترین فیلم بتمن (حتی فراتر از نوشته های نولان). اگرچه لجر شش ماه قبل از اکران فیلم به طرز غم انگیزی از دنیا رفت، اما پس از مرگش برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی بدش شد، که در آن توانست تعادل کاملی بین طنز سیاه و جنون آشکار پیدا کند.

دوستان خوب

در بررسی سال 1990 خود از دوستان خوب، راجر ایبرت اعلام کرد هیچ فیلم دقیق‌تری درباره جنایت سازمان‌یافته ساخته نشده است پدر خواندهاگرچه این دو اثر واقعاً قابل مقایسه نیستند.» این یک بی،ه جسورانه بود، مطمئنا، اما پیشگو. با گذشت بیش از 30 سال، به جرات می توان گفت که هیچ فیلم گانگستری نتوانسته است حتی به بازگویی زندگی هنری هیل (ری لیوتا) مارتین اسکورسیزی که موش اوباش تبدیل شده بود، برابری کند. بله، احتمالاً قبلاً آن را دیده‌اید و می‌تو،د چند صحنه را کلمه به کلمه بخو،د. این حتی دلیل بیشتری برای تماشای دوباره فیلمی است که ممکن است بهترین فیلم اسکورسیزی باشد.

ارثی

آری آستر با اولین کارگرد، خود که وحشت روانشناختی را به اوج رساند، سروصدا و یک اتفاق به یاد ماندنی به پا کرد. آنی گراهام (تونی کولت) یک هنرمند مینیاتوریست که با همسر روانپزشکش (گابریل برن) و دو نوجوانشان پیتر (ال، وولف) و چارلی (میلی شاپیرو) زندگی به ظاهر رضایت بخشی دارد. اما هر حس عادی تقریباً بلافاصله پس از مرگ مادر آنی، که او رابطه ای چالش برانگیز داشت، از بین می رود. آیا آنی دیوانه است؟ آیا شوهرش شریک وحشتناکی است؟ آیا پیتر آدم وحشتناکی است؟ چرا چارلی آن صدای کلیک را ایجاد می کند؟ اون صندلی عقب ماشین چیه؟ اینها همه سؤالات معتبری هستند که توسط آستر، که سبک کارگرد، ماهرانه اش او را به یک نماد فوری هالیوود تبدیل کرده است، پاسخ داده شده است.

همشهری کین

میتو، واقعا اگر تا به حال ندیده اید، خود را یک “طرفدار فیلم” بنامید همشهری کین? احتمالا نه. بنابراین این کار خوبی است که HBO Max به بینندگان این فرصت را می دهد، حتی اگر از قبل می د،د Rosebud کیست (یا چیست). اورسون و، تنها 23 سال داشت که زندگی غول رسانه ای ویلیام ران،ف هرست را تخیلی ساخت و در فیلمی که تقریباً بلافاصله به یکی از بهترین فیلم های ساخته شده تبدیل شد، نویسندگی، کارگرد،، تهیه کنندگی و بازی کرد.
منبع: https://www.wired.com/story/best-movies-hbo-max-right-now/