14 بهترین لوازم جانبی پلی استیشن 5 (2023): حافظه SSD، هدست، کنترلر، تلویزیون های 120 هرتزی


اینطور نیست ،ید یک پلی استیشن 5 جدید مانند گذشته سخت است، اما قابلیت های آن همچنان چشمگیر است. برج تاشو سایبرنتیک یک کنسول با سخت افزار قاتل تا آبشش پر شده است. این می‌تواند بازی‌ها را با کیفیت 4K اجرا کند، نرخ فریم بیش از 120 فریم در ث،ه داشته باشد و ویدیویی با فرکانس 120 هرتز تولید کند تا ظاهر و احساسی فوق‌العاده ابریشمی و صاف داشته باشد.

اما همانطور که می گویند پنیر به تنهایی نمی تواند مقاومت کند. چند افزونه دیگر جلسه بازی شما را بسیار ساده تر و لذت بخش می کند. کنتر، DualS،ck سونی یکی از بهترین کنتر،های بازی موجود است و PS5 اولین کنسولی است که واقعاً می‌تواند از یک راه‌اندازی سینمای خانگی عالی استفاده کند. برای این منظور، ما لوازم جانبی مورد علاقه خود را برای PS5 جمع آوری کرده ایم، از جمله چند انتخاب لو، برای ،، از شما که به دنبال تبدیل اتاق نشیمن خود به کلیسای جامع برای PS5 جدید خود هستند.

حتما بررسی کامل ما از پلی استیشن 5 را به همراه خلاصه بازی های پلی استیشن مورد علاقه ما بررسی کنید. برای مشاوره بیشتر درباره ،ید سینمای خانگی، راهنمای بهترین تلویزیون‌ها و بهترین ساندبارها را ببینید.

به‌روزرس، مارس 2023: PS VR2 و LG C2 را اضافه کردیم و لینک‌ها و قیمت‌ها را به‌روزرس، کردیم.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-ps5-accessories/