14 بهترین پایه لپ تاپ (2023): قابل تنظیم، قابل حمل و موارد دیگر


هنوز در حال تعادل لپ تاپ روی دسته ای از کتاب های قدیمی؟ زمان ارتقا فرا رسیده است. داشتن پایه لپ‌تاپ من، می‌تواند زندگی را راحت‌تر کند، بنابراین می‌تو،د هنگام کار از جرثقیل ، گردن خود جلوگیری کنید.

بهترین پایه ها صفحه نمایش لپ تاپ شما (یا م،تور خارجی!) را به سطح چشم نزدیک می کنند که برای حفظ وضعیت بدنی سالم بهتر است. برخی حتی می توانند برای سفر آسان در کوله پشتی قرار گیرند یا تنظیمات را از حالت نشسته به ایستاده تغییر دهند. اینها مورد علاقه ما هستند.

به گزینه های بیشتری برای دفتر خانه خود نیاز دارید؟ راهنمای ما برای وسایل کار از خانه را بخو،د.

مارس 2023 به‌روزرس، شد: ما مبدل کاملاً کورا را به بهترین گزینه تبدیل کردیم، زیرا مبدل Monoprice که قبلاً توصیه می‌کردیم موجود نیست. ما همچنین قفسه میز Grovemade را به ،وان یک گزینه جایگزین اضافه کردیم. ما همچنین مبدل دفتر هوشمند را به افتخاری منتقل کرده ایم و قیمت ها را به روز کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

لوازم جانبی مهم هستند

بستن یکی از پایه‌های لپ‌تاپ زیر یکی از راه‌هایی است که می‌تو،د هنگام نشستن طول،‌مدت پشت میز، وضعیت بدن خود را بهبود ببخشید. اتصال لپ تاپ خود به یک م،تور کامپیوتر جداگانه یکی دیگر از موارد است. با دو صفحه نمایش می‌تو،د به راحتی چند کار را انجام دهید و نیازی نیست که به گردن خود فشار بیاورید.

برخی از این پایه های لپ تاپ بهتر است با یک صفحه کلید و ماوس جداگانه جفت شوند. این لوازم جانبی به این م،ی است که می‌تو،د لپ‌تاپ خود را دورتر و در ارتفاع‌های مختلف قرار دهید و نیازی به دراز ، دست‌های خود به روش‌های نامن، برای تایپ ندارید. ماوس من، می تواند از کشیدگی عضل، و مشکلات مچ دست جلوگیری کند، بنابراین گزینه های موجود در راهنمای بهترین صفحه کلید و بهترین ماوس بازی را بررسی کنید. (برای استفاده از ماوس بازی نیازی نیست گیمر باشید!)


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-laptop-stands/