15 بهترین تخفیف: دوربین، دوربین دوچشمی و کالاهای خانه سبز


این هفته داریم برای کمک به زیباتر ، خانه، فریب دادن تنظیمات عکاسی یا بیرون رفتن و در واقع استفاده از آن تج،ات عکاسی، معاملاتی دریافت کردم. مطمئن شوید که صفحه تخفیف های ما را برای ،ید وسایل مورد علاقه ما با قیمت های تخفیف یافته بررسی کنید.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

تخفیف های ع،

نی، Z 6II

ع،: نی،

دوربین 24 مگاپی،لی فول فریم نی، Z6 II دارای محدوده دینامیکی عالی است و سیستم فو، خودکار تشخیص فاز یکی از بهترین هایی است که ما استفاده کرده ایم. کیفیت ویدیو نیز عالی است و ،وجی 10 بیتی 4:2:2 N-Log از طریق HDMI امکان پذیر است. این معامله ممکن است یک کاهش دائمی باشد، اما در هر صورت، قیمت بسیار خوبی برای یک دوربین عالی است.

اگر نمی‌تو،د تصمیم بگیرید که از کجا با لنزهای تلفن هوشمند Moment شروع کنید، این کیت یک راه آسان برای به دست آوردن بسته‌ای کامل و بدون ضرر است. شما می‌تو،د از میان بسیاری از پیشنهادات Moment، دو لنز انتخاب کنید، و همچنین برخی از موارد اضافی زیبا مانند قاب، درپوش لنز، یک قلم لنز و موارد دیگر را نیز دریافت می‌کنید. اگر تا به حال به آیفون دیگری ارتقا دهید، فقط به یک قاب جدید Moment iP،ne و پایه لنز کشویی نیاز دارید.

اگر احساس می کنید به ابزارهای ویرایش ع، بیشتری نیاز دارید، این یک معامله بسیار خوب در ویرایشگر فتوشاپ Adobe است (Il،rator و Premiere Pro نیز با همان قیمت به فروش می رسند). این معامله فقط برای سه ماه اول اعمال خواهد شد و پس از آن قیمت به 21 دلار در ماه باز خواهد گشت. اگر نیازهای شما برای ویرایش ع، سبک است، بررسی کنید GIMP، که تقریباً می تواند هر کاری را که فتوشاپ می تواند انجام دهد و رایگان است.

GoPro Hero 10

ع،: GoPro

Hero10 Black (8/10، WIRED توصیه می کند) جدیدترین GoPro نیست، اما همچنان یک دوربین عالی است. این سنسور وضوح بیشتری را از سنسور 23.6 مگاپی،لی دریافت می کند و تثبیت کننده تصویر بسیار بهبود یافته را نسبت به نسل قبلی خود اضافه می کند. نقطه اصلی که Hero11 جدید بر این دوربین برتری دارد، پردازنده جدیدتر و مربع‌تر است. تثبیت کننده تصویر؛ و ع، های با وضوح بالاتر از ویدئو. با این حال، کیفیت نتایجی که از Hero10 دریافت می‌کنید احتمالاً زیاد خواهد بود. اگر مستقیماً از GoPro ب،ید ارزان تر است. فقط به یاد داشته باشید که یک یادآور برای لغو اشتراک 1 ساله GoPro تنظیم کنید.

این کیف زنجیری به‌،وان یک بسته بادی یا ف، کار می‌کند و به هر شکلی که آن را بپوشید، راحت است. ظرفیت 2 لیتری برای حمل یک دوربین باریک، تلفن یا دوربین بدون آینه جمع و جور است. از نایلون 500 دنیری بازیافتی و ریپس استاپ 210 دنیر ساخته شده است که برای استفاده روزمره به اندازه کافی ناهموار است.

معاملات خانه

کیسه های استشر

ع،: آمازون

کیسه های Stasher مورد علاقه WIRED هستند زیرا به راحتی جایگزین کیسه های زیپ ضایعاتی می شوند. فقط آنها را بشویید و دوباره استفاده کنید تا به طور مداوم تقریباً هر چیزی را ذخیره کنید. در حال حاضر، هر کیف موجود در وب سایت به فروش می رسد. پیشنهاد می کنیم با چند کیسه گالن و کوارت شروع کنید.

از کد استفاده کنید سیاره 15 برای دیدن تخفیف در هنگام پرداخت وقتی 30 دلار ،ج می کنید. این جایگزین های زیست ت،یب پذیر سریع خشک شدن برای حوله های کاغذی از سلو، و پنبه ساخته شده اند. برخلاف پارچه‌های معمولی، این پارچه‌ها بدبو یا کپک‌زده نمی‌شوند. شما می تو،د تا 200 بار آنها را در ماشین لباسشویی یا قفسه بالایی ماشین ظرفشویی خود بشویید. در آزمایش ما، آنها پس از چند ماه استفاده شروع به ت،یب ،د، اما نسبت به محصولات مشابهی که ما امتحان کرده‌ایم، ماندگاری بیشتری داشتند.

از کد استفاده کنید سیاره در تسویه حساب برای دیدن تخفیف تشک سبز آووکادو برخی از تشک های ارگ،ک مورد علاقه ما، تاپرها و ملافه ها را می سازد. همه چیز در سایت برای هفته آینده 10 درصد تخفیف دارد، از جمله چارچوب تخت و بالش.

بسته بندی زنبورها

ع،: زنبور عسل

اگر مجموع سفارش شما بیش از 35 دلار باشد، به طور خودکار تخفیف را هنگام تسویه حساب خواهید دید. روکش پ،تیکی آزاردهنده است. چرا همیشه به خودش می‌،بد نه به چیزی که شما نیاز دارید؟ به جای آن از این روکش های موم زنبور عسل که با نام هوشمندانه Bees Wraps ساخته شده است استفاده کنید. اینها پنبه ارگ،ک با موم زنبور عسل (همراه با روغن جوجوبا و رزین درخت) هستند. موم زنبور عسل آنها را ضد آب می کند. فقط هنگام آبکشی بین استفاده حتما از آب سرد استفاده کنید. آب داغ می تواند موم را ذوب کند.

از کد استفاده کنید کی 50 هست برای دیدن تخفیف هنگام تسویه حساب پتوی وزنی مورد علاقه ما یکی از پایین ترین قیمت های خود است، اگرچه در حال حاضر فقط در سایز 15 پوندی موجود است. این یک طرح بافته باز دارد که احساس سنگینی و خنکی می‌کند، بعلاوه بسیار زیباست. فقط می تو،د آن را خشک کنید.

معاملات در فضای باز

نی، Monarch M5

ع،: B&H

دوربین دوچشمی Monarch M5 نی، بهترین انتخاب ما برای ا،ر افراد است. اینها به ویژه در فروش، قیمت خوبی را برای شما به ارمغان می آورند. بزرگنمایی 8×42 همه کاره ترین است، اگرچه اگر بزرگتر 10×42 را ترجیح می دهید، آن ها هستند. همچنین به قیمت 254 دلار (25 دلار تخفیف) به فروش می رسد.

ردیاب تن، اندام مورد علاقه ما در فروش است. Fitbit 5 (8/10، WIRED توصیه می کند) به نقطه شیرینی بین جذابیت، مقرون به صرفه بودن، دسترسی و سهولت استفاده می رسد. این برای همه ،، که یک ماراتن فوق العاده یا یک پاورلیفتر نیمه حرفه ای نیستند عالی است. به یاد داشته باشید که Fitbit اکنون متعلق به Google است، که ممکن است باعث توقف شما شود، اما سخت افزار یکی از بهترین معاملاتی است که می تو،د پیدا کنید.

تی شرت های مرینو یخ شکن گرم و در عین حال خنک هستند و به طرز شگفت انگیزی در مهار باد خوب هستند. این پیراهن ها از نظر رطوبت عالی نیستند. برای آن، ما یک ،یب مرینو را پیشنهاد می کنیم. و بله، این پول برای یک تی شرت زیاد است، اما به ما اعتماد کنید، اینها ارزش آن را دارند. راهنمای کامل ما در مورد پشم مرینو را برای گزینه های بیشتر ببینید.

لایه پایه آستین بلند مرینو Smartwool

ع،: بک کانتری

این یکی فقط در یک رنگ و یک سایز (متوسط) موجود است، اما اگر برای شما من، است، روی یکی از لایه های پایه پشم مرینو مورد علاقه ما بسیار من، است. ،یب 87 درصد پشم مرینو با نایلون به این م،ی است که فوق العاده نرم و راحت است.

REI فروش همه چیزهای مرتبط با دوچرخه را دارد. از Crankbrothers چند ابزار به کلاه ایمنی MIPS Nutcase، اینجا چیزی برای همه وجود دارد. همچنین تعداد زیادی دوچرخه واقعی نیز وجود دارد. ما دوست داریم Cannondale Quick Women با قیمت 1145 دلار (480 دلار تخفیف) و دوچرخه های الکترا، که دوچرخه های استارت خوبی هستند.


منبع: https://www.wired.com/story/midweek-deals-april-18-2023/