15 بهترین قاب و لوازم جانبی سامسونگ گلکسی S23 (2023): شارژرها، کابل‌ها و محافظ‌های صفحه


Casetify Impact Case به قیمت 72 دلار: کیس‌های Casetify سرگرم‌کننده هستند زیرا تعداد زیادی طرح برای انتخاب وجود دارد. (این یکی را نگاه کنید با یک گربه!) من طرفدار زیادی از مارک Casetify که روی ماژول دوربین است نیستم، اما شاید به اندازه کافی مد روز نیستم. دسترسی به قلم S برای من کمی سخت بود (عادت بدی به جویدن ناخن هایم دارم، بنابراین ممکن است برای شما مشکلی ایجاد نشود). در غیر این صورت، این موارد بسیار خوبی هستند. توجیه قیمت غیرمعمول بالا بسیار سخت است.

قاب حلقه ای اسپیگن اولترا هیب، با قیمت 23 دلار: این یکی از ارزان‌ترین قاب‌های MagSafe است، اما فقط برای Galaxy S23 Ultra در دسترس است. اتصال مغناطیسی بسیار قوی است – به شارژر بی‌سیم MagSafe من وصل شد و هیچ مشکلی نداشت – اما من طرفدار زیادی از احساس مواد پلی کربنات نیستم.

جعبه کریستال مایع Spigen به قیمت 16 دلار: این یک قاب سیلی، جامد با طرح‌های سرگرم‌کننده برای انتخاب است (یا می‌تو،د از یک نسخه کاملاً شفاف استفاده کنید). فقط دوست ندارم وقتی دکمه‌ها را فشار می‌دهید صدایشان به صدا درآیند و احساس ،زش کنند.

قاب زرهی ناهموار Spigen با قیمت 17 دلار: اصلاً زیبا نیست، در بهترین حالت ممکن است بی‌اهمیت باشد. خیلی ناهموار به نظر نمی رسد، اما در غیر این صورت یک مورد خوب با دکمه های پاسخگو است.

قاب Speck Presidio Grip 2 با قیمت 45 دلار: این کیس دارای لبه های ،بنده است، بی شباهت به Incipio Grip بالا، و در دست گرفتن آن واقعاً فوق العاده است. متأسفانه، فشار دادن دکمه ها به کمی تلاش نیاز دارد.

Speck Presidio Perfect-Clear Case با قیمت 40 دلار: هنگام قرار دادن این قاب مراقب باشید در غیر این صورت دکمه ها به روش های عجیب و غریب بیرون می آیند. وقتی صحبت از این شد، دکمه‌ها مورد علاقه من نیستند – به تلاش کمی بیشتر از بسیاری از موارد بالا نیاز دارند. قلم S بسیار در دسترس است، و در غیر این صورت یک قاب شفاف و محکم است.

کیف محافظ مربی به قیمت 55 دلار: من واقعاً این مورد نیمه روشن را دوست دارم (همچنین در دسترس است S23+ و S23 Ultra). لمس ، مواد حس خوبی دارد، طراحی گلدار آن درجه یک است و محافظت خوبی در لبه‌های صفحه نمایش وجود دارد. فقط نمی‌دانم چرا کنار آن با فونت بزرگ نوشته شده «ساخت چین». Tsk tsk.

قاب محافظ کیت اسپید با قیمت 55 دلار: در اینجا یک مورد زیبا دیگر با چند طرح جالب برای انتخاب وجود دارد. من به خصوص خطوط سفیدی را که در امتداد لبه های کیس قرار دارند دوست دارم. تنها عیب قلم S قلم است نسخه S23 Ultra آسان ترین دسترسی نیست همچنین برای S23+.

Smartish Wallet Slayer Vol. 1 برای 25 دلار: اگر می خواهید به جای همراه داشتن کیف پول یا کیف پول، چند کارت اعتباری (یا شناسه) با گوشی خود همراه داشته باشید، این کیف از Smartish این کار را انجام می دهد. حدود سه کارت را در خود جای می دهد و می تو،د از شکاف سمت چپ برای بیرون راندن آنها استفاده کنید. آنها به خوبی در آنجا می مانند – کمی طول کشید واقعا تقریباً یک دقیقه تکان شدید تا کارت ها به بیرون آمدن نزدیک شوند. تنها مشکلات؟ فشار دادن دکمه ها کمی سخت است، حجیم است و به طور کامل قابلیت شارژ بی سیم را مسدود می کند.

قاب UAG Pathfinder به قیمت 50 دلار: فوق العاده به کامو؟ پس این مورد برای شماست! تمام جعبه‌هایی را که کناره‌های آن در دست است، قلم S با دسترسی آسان و دکمه‌هایی که فشار دادن آن‌ها آسان است، مشخص می‌کند. فقط فکر نمی کنم آنطور که مارک نشان می دهد ناهموار باشد.

UAG Plyo Clear Case به قیمت 40 دلار: من طرفدار آن نیستم اضافی طراحی UAG به این قاب شفاف اضافه شده است، اما در غیر این صورت احساس خوبی دارد، دکمه های محکمی دارد، و یک نسخه Plyo Pro (50 دلار) برای S23 Ultra که پشتیب، MagSafe را اضافه می کند.

UAG Monarch Pro MagSafe Case به قیمت 8 دلار: ،ج ، روی یک کیس بسیار زیاد است، حتی اگر دارای پشتیب، MagSafe برای استفاده با لوازم جانبی MagSafe شخص ثالث باشد. طراحی صنعتی آن خیلی شیک نیست و به خوبی با محافظت از لبه های اطراف صفحه نمایش خوب عمل می کند. دسترسی به قلم S بر روی قلم آسان است مدل S23 Ultra.

کیس پ،ما UAG به قیمت 45 دلار: نمی‌دانم چرا شما می‌خواهید کیفی شبیه این داشته باشید، اما اگر از طراحی ناراحت نیستید، تنها ایرادی که پیدا کردم این است که دکمه‌ها به کمی تلاش برای فشار دادن نیاز دارند.

کیس غیرنظامی UAG به قیمت 50 دلار: اگر از لوگوی غول پیکر UAG در مرکز ناراحت نیستید، این یک کیس جذاب و ساده با رنگ بندی دلپذیر است. من از دستگیره اضافی اطراف سپر خوشم می آید، اگرچه دکمه ها کمی سفت هستند. به سختی می‌توانم قلم S Pen را به داخل محفظه‌اش برگردانم، اگرچه این ممکن است فقط برای افرادی که میخ‌خورند مشکلی ایجاد کند. همچنین برای S23+ و S23 Ultra.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-samsung-galaxy-s23-cases-and-accessories/