16 بهترین جعبه اشتراک برای هدیه (2022): خدماتی که دوست داریم


،ی هست در لیست خود چه ،ی نمی تو،د هدیه ای برای او پیدا کنید؟ هنوز دستان خود را در هوا پرتاب نکنید – یک جعبه اشتراک را در نظر بگیرید. جعبه‌هایی برای تقریباً هر علاقه‌ای وجود دارد، و هدیه‌دهنده شما می‌تواند مجموعه‌ای از موارد را امتحان کند که برای شما بسیار گران‌تر از آن است که خودتان آن را جمع‌آوری کنید. شما می تو،د آنها را یک ماه ب،ید، اما ما فکر می کنیم که سه ماه یک هدیه عالی است زیرا آنها بارها و بارها آن احساس گیجی گرم را خواهند داشت.

هیچ یک از گزینه‌های زیر نیاز به قرارداد ندارند، بنابراین می‌تو،د در هر زمان آن را لغو کنید. (فقط چاپ دقیق چند روز قبل از صورتحساب را بررسی کنید که باید به آنها اطلاع دهید.) اگر اشتراک چند ماهه ب،ید، می تو،د تمدید خودکار را لغو کنید، اما پولی را برای جعبه هایی که انجام داده اند پس نخواهید گرفت. هنوز ارسال نشده است ما توجه کرده‌ایم که جعبه‌ها دارای گزینه‌های هدیه جداگانه هستند که معمولاً کمی بیشتر هزینه می‌کنند، اما لازم نیست نگران لغو ، آن باشید.

به خاطر داشته باشید که جعبه‌های اشتراک معمولاً در یک زمان خاص هر ماه ارسال می‌شوند، بنابراین اگر برای هدیه لحظه آ،ی عجله دارید، بلافاصله پس از سفارش ارسال نمی‌شوند.

مطمئن شوید که بسیاری از دیگر راهنماهای هدیه ما را بررسی کنید، مانند هدایای نوجوانان و 25 هدیه زیر 25 دلار، به علاوه، برخی از هدایای مورد علاقه شخصی ما، مانند عرشه تاروت گربه و لیوان چای.

به‌روزرس،‌شده در نوامبر ۲۰۲۲: ما Breo Box را برای افراد فنی، جعبه‌های Artisan Undiscovered را برای مسافران و Curdbox را برای دوستداران پنیر اضافه کرده‌ایم. ما همچنین قیمت‌ها و پیوندها را در سرتاسر به‌روزرس، کرده‌ایم.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د. لطفا در نظر بگیرید اشتراک در WIRED


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-subscription-gift-boxes/