16 بهترین هدیه فنی برای کودکان (2022): تبلت، بلندگو، ساعت هوشمند


مهم نیست چطوری خیلی آنها برای یکی التماس می کنند، احتمالاً فرزند شما به گوشی هوشمند نیاز ندارد. توصیه رسمی از آکادمی اطفال آمریکا این است که کودکان ،دسال برای یادگیری به تعامل اجتماعی و کاوش عملی با همسالان و مراقبین نیاز دارند.

این بدان م،ا نیست که شما برای مکان یابی، سرگرم ، یا حواس پرتی آن ها در حین انجام کار دیگری نیازی به دستگاه دیجیتال ندارید. اگر به ،ی نیاز دارید که شما را تبرئه کند، بگذارید من دومین، چهارمین یا دهمین نفر باشم که به شما بگویم: کاملاً اشکالی ندارد. در اینجا چند دستگاهی وجود دارد که برای من و فرزندانم که اکنون 5 و 7 ساله هستند کار کرده اند. بیشتر این هدایا نیازی به نظارت والدین ندارند و آنهایی که کنترل والدین خوبی دارند تا استفاده فرزندان شما را محدود کنند. راهنمای بهترین جعبه های اشتراک برای کودکان و راهنمای بهترین تبلت ها برای کودکان را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید.

به‌روزرس،‌شده در نوامبر ۲۰۲۲: موارد جدیدی مانند Kindle Paperwhite برای کودکان جدید اضافه کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د. لطفا در نظر بگیرید اشتراک در WIRED


منبع: https://www.wired.com/gallery/tech-gifts-for-kids-2022/