18 بهترین بلندگوی بلوتوث (2023): قابل حمل، ضد آب و موارد دیگر


بهترین بلوتوث بلند،ا هنوز هم جایگاهی نزدیک و عزیز در قلب ما دارند، حتی با وجود اینکه بلند،ای هوشمند بهتر (و قابل حمل‌تری) را دیده‌ایم که به جهان می‌روند.

جالب و آسان است که از بلندگوی Amazon Ec، یا Google Nest بخواهید آهنگ مورد علاقه شما را پخش کند یا وضعیت آب و هوا را به شما بگوید، اما بلند،ای هوشمند چند عصا دارند—در وهله اول وای فای پایدار. با (عمدتا) کنار گذاشتن دستیارهای صوتی و رادیوهای Wi-Fi، بلند،ای بلوتوث قابلیت جابه‌جایی را به دست می‌آورند و می‌توانند به بیرون از خانه خود بروید و در شرایط ناهموار مانند ساحل شنی یا جکوزی بخار‌آلود Airbnb مقاومت کنند. آنها همچنین با هر تلفن هوشمندی کار می کنند و صدای آنها به اندازه اسپیکرهای هوشمندشان خوب است.

ما صدها مدل را در چند سال گذشته آزمایش کرده‌ایم و با خوشحالی می‌تو،م بگوییم که هنوز هم از بهترین دستگاه‌های کوچکی هستند که می‌تو،د به آن‌ها گوش دهید. در اینجا موارد مورد علاقه ما در حال حاضر است.

حتماً همه راهنمای ،ید ما را بررسی کنید، از جمله بهترین نوارهای صوتی، بهترین هدفون های بی سیم و بهترین بلند،ای هوشمند.

به‌روزرس، فوریه 2023: S،wer Power Pro، Victrola Re-Spin، Vizio M Series 2.1، و Kef LSX II و پیوندها و قیمت‌ها را به‌روزرس، کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-bluetooth-speakers/