19 محصول روزمره ساخته شده از مواد بازیافتی (2023): شارژر، ساعت، اسباب بازی


انسان ها نبوده اند مهربان با سیاره تغییرات آب و هوایی خارج از کنترل است و میکروپ،تیک ها اقیانوس های ما را مسموم می کنند. اما حتی زم، که سعی می کنیم رد پای خود را کاهش دهیم، باز هم باید کفش و لباس بپوشیم و گهگاهی وسایل نقلیه رانندگی کنیم. بنابراین مهم است که همه ما برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش سرعت انتشار ، های پ،تیکی، انتخاب های سازگار با محیط زیست داشته باشیم. خوشبختانه، برخی از شرکت ها نحوه استفاده از این ، ها را برای تولید محصولات جدید کشف کرده اند.

در اینجا، ما برخی از شرکت ها و محصولات مورد علاقه خود را که این تصمیمات را می گیرند برجسته کرده ایم مقدار کمی آسان تر. می‌تو،د این اقلام را ب،ید – از شارژرهای قابل حمل گرفته تا تشک‌های یوگا – با دانستن اینکه شما وظیفه خود را انجام می‌دهید. ما همچنین راهنماهایی در مورد بهترین کیسه های بازیافتی و بهترین لباس های بازیافتی نیز داریم.

به روز رس، ژانویه 2023: حلقه قابل کمپوست شدن Qalo را اضافه کرده ایم. ما همچنین راهنمای جدیدی برای لباس‌های بازیافتی ایجاد کرده‌ایم و آن انتخاب‌ها را در اینجا حذف کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله در سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/our-favorite-upcycled-and-recycled-،ucts/