20 محصول قابل استفاده مجدد که دوست داریم (2023): کیسه، بطری آب، نی و موارد دیگر


پ،تیک شمع می شود در محل های دفن ، و اقیانوس ها؛ حتی در هوا شناور است. این غم انگیز و خسته کننده است، و متأسفانه، این مشکل را نمی توان با کاهش مصرف پ،تیک های یکبار مصرف حل کرد.شرکت ها باید سهم خود را انجام دهند اما کاهش میزان ، ای که تولید می کنیم می تواند به ما حس عاملیت بدهد، ناگفته نماند که فقط با یک بار ،ید یک محصول می تو،د مقدار زیادی در هزینه خود صرفه جویی کنید.

بهترین محصولات قابل استفاده مجدد آنهایی هستند که می خواهید بارها و بارها از آنها استفاده کنید. بنابراین اگر بطری‌های آب استاربا، (گناهکار) یا دستمال‌های فانتزی از یک بوتیک محلی را ترجیح می‌دهید، این چیزی است که باید تهیه کنید. و اگر انبوهی از محصولات یکبار مصرف دارید که می خواهید جایگزین کنید، ابتدا از آنها استفاده کنید. برای کمک به شما برای شروع، ما مجموعه ای از محصولات مورد علاقه خود را گردآوری کرده ایم. چیزی که نیاز دارید اینجا نمی بینید؟ برخی از گردآوری های دیگر ما را بررسی کنید، مانند بهترین محصولات پاک کننده سازگار با محیط زیست یا محصولات مورد علاقه ما ساخته شده از مواد بازیافتی و بازیافتی.

به‌روزرس، آوریل 2023: ما محصولات جدیدی اضافه کرده‌ایم، از جمله بطری آب Owala Free Sip، کیسه‌های قابل استفاده مجدد Rezip، و چند توصیه برای محصولات بهداشتی دند، پایدارتر.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/our-favorite-reusable-،ucts/