207 سقف شیشه ای دنده ای پانوراما صفر تحویل فوری خرید نقدی و شرایطی کار ویترین | behtarinyab

207 سقف شیشه ای دنده ای پانوراما صفر تحویل فوری خرید نقدی و شرایطی کار ویترین | behtarinyab

با شرکت در طرح فروش اقساطی پژو 207صاحب خودرویی میشوید که صندوق‌عقب آن با ظرفیت 245 لیتر از فضای نسبتا خوبی برای تجهیزات و بار در هنگام سفر فروش اقساطی پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای برخوردار است. بنابراین شما با شرکت در طرح سایا خودرو برای فروش اقساطی پژو 207 صندوقدار علاوه بر اینکه یک خودرو شهری مدرن را از آن خود می‌کنید، از یک ماشین سفری با استانداردهای معمول هم برخوردار خواهید بود. شرکت ایران خودرو خدمات مختلفی برای دسترسی آسان تر به محصولاتش را برای خریداران محترم فراهم می کند. این نکته را در نظر بگیرید که گاهی ایران خودرو فروش اقساطی خودروهای داخلی را متوقف می کند. اگر قصد جدی در خرید پژو 207 سقف شیشه ای دارید، می توانید از تسهیلات نمایندگی های فروش خودرو اقدام کنید. کیان خودرو با رائه تسهیلات کوتاه مدت و بلند مدت به همراه سود بانکی، به شما کمک می کند تا خودرو مورد نظرتان را تهیه کنید.

  • مبلغ پیش پرداخت برای خودرو پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقا یافته با موعد تحویل مهر ۱۴۰۳ حدود ۵۰ درصد از قیمت فعلی خودرو و ۲۴۹ میلیون تومان است.
  • ازاین‌رو بسیاری از افراد بر سر دو راهی خرید 206 تیپ 6 و پژو 207i می‌مانند که برای انتخاب بین این دو خودرو بهتر است سایر ویژگی‌ها را نیز باهم مقایسه کرد.
  • با توجه به اهمیت بالای این خودرو، در جدول زیر مشخصات فنی این خودرو را به‌طور کامل بیان کرده‌ایم.
  • این محصول به دو شکل اتوماتیک و دنده‌ای عرضه می‌شود که دست شما برای خرید هر کدام از آن‌ها باز است.

اکنون شما می‌توانید برای خرید اقساطی پژو 207 آی از مجموعه سپند خودرو اقدام کنید. همچنین علاوه‌بر خرید ماشین قسطی ایران خودرو، امکان خرید شرایطی انواع خودروهای وارداتی و داخلی با اقساط بلند مدت در مجموعه سپند خودرو فراهم شده است. تحویل فوری (در مدت یک روز)  و دریافت نکردن هیچ هزینه‌ای تا زمان تحویل خودرو اطمینان معامله در سپند خودرو را نشان خواهد داد. همچنین پس از عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام مشتری صادر می‌شود. به طور مثال، اگر قیمت پژو 207 پانوراما را 727 میلیون تومان در نظر بگیریم. وامی به میزان 50 درصد قیمت خودرو و به مبلغ حدودی 363,500,000 تومان به شما تعلق می گیرد.

آیا خرید اقساطی پژو 207 نسبت به دیگر رقبا منطقی است؟

دیزلیران متولد شده تا تمام آنچه را که نیاز هست تا در نهایت لذت و آرامش خرید و فروش خودرو را تجربه کنید. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. خودروهای هاچبک به دلیل جمع و جور بودن، طراحی زیبا و عملکرد خوب، جزء پرطرفدارترین خودروهای شهری محسوب می‌شوند. اگر شما به خرید 207 قسطی فکر می‌کنید، خوب است بدانید که  این خودرو برای استفاده روزمره، سفر و حتی ماجراجویی مناسب است.

طرح تبدیل پژو ۲۰۷ دستی سقف فلزی به پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ( بهار ۱۴۰۳ )

پژو 207 به سبب بهره‌مندی از موتور tu5 به شتاب زیاد و مصرف کم معروف است و از این نظر شرکت در طرح فروش اقساطی پژو 207 را از نگاه اقتصادی نیز توجیه میکند. از همین رو ایران خودرو سعی کرده است که در پژو ۲۰۷ پانوراما نظر مشتری را به خود جلب کند. در صورتی که شما نسخه اتوماتیک این خودرو را خریداری کنید، از کروز کنترل استاندارد برخوردار می‌شوید.

جدول فروش اقساطی پژو 207 سال 1403

اما امروزه با ساخت 207 پانوراما خریدار ایرانی می تواند این حس دل انگیز را با قیمت کمتری تجربه کند. شرایط فروش اقساطی پژو 207 پانوراما با توجه به وضعیت موجود، این امکان را برای خریدار فراهم می کند تا بتواند بدون پرداخت کامل هزینه، خودرو را تهیه کند. خرید اقساطی پژو 207 پانوراما برای افرادی که پول نقد در دسترس ندارند مناسب است و یک شرایط ویژه به حساب می آید که می توانید خودرو را تهیه کرده و طی چند ماه آن را تسویه کنید. همچنین شما می‌توانید از خدمات فروش اقساطی پژو 207 با تحویل فوری در کیان خودرو بهره‌مند شوید. فروش اقساطی 207 دنده ای سقف پاناروما در مجموعه ی دنیای خودرو در نظر گرفته شده تا علاقه مندان به خرید این خودرو بتوانند به صورت آسان تر خرید خودرو قسطی را انجام دهند.