21 بهترین معاملات سایبری دوشنبه اسباب بازی های جنسی (2022): Dame، Lelo، و بیشتر


این یک است زمان پر استرس سال اگر چیزی وجود دارد که می تواند به کاهش استرس کمک کند و به شما احساس خوب و آرامش دهد، این یک مراقبت از خود است. پیاده شدن شاید همین باشد بهترین مراقبت از خود که وجود دارد، بنابراین ما لیستی از بهترین معاملات ،اب بازی های ، سایبر دوشنبه، از ،زاننده ها و محرک های مکش گرفته تا شاخه های لب به لب و هر چیز دیگری را گردآوری کرده ایم.

به‌روزرس، در 27 نوامبر: قیمت و در دسترس بودن را در سراسر کشور به‌روزرس، کرده‌ایم.

پوشش دوشنبه سایبری WIRED

 • بهترین معاملات مطلق
 • معاملات زیر 50 دلار
 • آمازون، هدف
 • والمارت، بهترین ،ید
 • تلویزیون، ساندبار
 • لپ تاپ، دفتر خانه
 • هدفون، بلندگو
 • گوشی، تبلت، ساعت
 • آشپزخانه، خانه، لوازم قهوه
 • تن، اندام، دوچرخه برقی، کوله پشتی
 • تشک، ،اب بازی های ،
 • Apple، Sonos، Google Devices
 • مایکروسافت، بازی های ویدیویی
 • فروش هدست HyperX 300-Hr
 • نکات ،ید دوشنبه سایبری
 • یک اشتراک 1 ساله دریافت کنید سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف)
  اشتراک ها کمک مالی به کار ما می کند.

ما محصولات را در تمام طول سال آزمایش می کنیم و این معاملات را به صورت دستی انتخاب می کنیم. محصولاتی که از زمان انتشار فروخته شده اند یا دیگر تخفیف ندارند خط کشیده. ما این راهنما را در سراسر Cyber ​​Monday به روز خواهیم کرد.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.


معاملات ،اب بازی های ،

راهنمای بهترین ،اب بازی های ، ما را برای گزینه ها و جزئیات بیشتر بررسی کنید.

MysteryVibe Crescendo 2

ع،: Mysteryvibe

ویبراتور انعطاف پذیر Crescendo 2 MysteryVibe از همان ابتدا در لیست بهترین های ما قرار داشته است. این چیز به نوعی شگفت انگیز است. منعطف است، بدون توجه به اینکه چگونه از آن استفاده می‌کنید، می‌تواند به شکلی به بدن شما خم شود، و دارای شش موتور داخلی عظیم است. با استفاده از برنامه MysteryVibe، آن موتورها را نیز می توان به صورت جداگانه سفارشی کرد، بنابراین می تو،د سمفونی خود را از ال،ای ارتعاش و شدت ایجاد کنید.

اگر تا به حال از ،اب‌بازی مکنده استفاده نکرده‌اید، شبی متحول کننده در زندگی‌تان خواهید داشت و سونا 2 کروز بهترین است. اندازه و شکل آن برای نگه داشتن راحت در دست شما بسیار عالی است و تقریباً برای همه ترجیحات تعدادی شدت وجود دارد. ،مت کروز نام مخفف Lelo’s Cruise Control است که اگر آن را به شدت روی بدن خود فشار دهید شدت آن افزایش می یابد.

Lelo Sona 2 Cruise یکی از بهترین ،اب‌بازی‌های مکنده است، اما این یکی یک ویژگی اضافه دارد. برخلاف دیگران در این لیست، Poet با سه دهان مختلف ارائه می‌شود، بنابراین می‌تو،د آن را مطابق میل خود سفارشی کنید، چه در خلق و خوی تحریک شدید یا پراکنده‌تر باشید. علاوه بر این، یک دسته از سطوح و ال،ای شدت وجود دارد، و همچنین ضد آب است.

قیمت سیلا از زم، که برای اولین بار آن را امتحان کردیم، افزایش یافته است، اما هنوز هم تخفیف دارد (قبلاً 135 دلار بود). این ،اب‌بازی در ابتدا من را به خاطر نرمی بیش از حد عصب، کرد، تا زم، که متوجه شدم ساخت کندش ارزشش را دارد – این ،اب‌بازی بیش از ،اب‌بازی‌های مشابه بر روی مناطق اروژنی اطراف تمرکز می‌کند، و ماندگاری طول، شما از شما تشکر خواهد کرد.

ویبراتور انعطاف پذیر Bender Unbound

ع،: بدون قید

این قیمت معامله به طور خودکار در هنگام تسویه حساب منع، می شود. ویبراتور Bender Unbound انعطاف پذیر است و بسته به نحوه شکل دادن به آن برای تحریک داخلی و خارجی ایده آل است. ضد آب هم هست Dame Pom زیر نیز به دلیل انعطاف پذیری خود شناخته شده است، با این حال، یکی به اندازه کف دست است، در حالی که Unbound بلند و نازک است.

Dame’s Pom (8/10، WIRED توصیه می کند) یک ویبره عالی است. انعطاف پذیر است، به راحتی در کف دست شما قرار می گیرد و به طرز شگفت انگیزی قدرتمند است. بدنه انعطاف پذیر به این م،ی است که برای هر اندام تناسلی عالی است و بدون توجه به اینکه چگونه از آن استفاده می کنید به بدن شما منحرف می شود.

روان کننده خودکار پالس، آماده ، خود یا شریک زندگی خود را برای گذراندن اوقات خوش آسان تر از همیشه می کند. فقط دست خود را زیر دهانه کوچک قرار دهید و پالس فوراً روان کننده را پخش می کند. دیگر نیازی به سر و کله زدن با بطری ها نیست، فقط دست خود را دراز کنید و پالس از آن مراقبت خواهد کرد.

خانم با

ع،: خانم

Dame Com یک ویبره عصایی با خم شدن ارگونومیک به سمت سر نرم و لطیف است. این زاویه دسترسی به نقاط مختلف بدن را بسیار آسان‌تر می‌کند، که آن را برای پرواز انفرادی ایده‌آل می‌کند. در اینجا یک راز وجود دارد: در واقع به ،وان یک ماساژور عضل، نیز بسیار خوب عمل می کند، سر زاویه دار باعث می شود به راحتی به ،مت بالایی پشت یا پشت گردن خود برسید تا این گره ها باز شوند.

بیشتر ،اب‌بازی‌ها می‌توانند به تنهایی یا با شریک زندگی استفاده شوند، اما Dame Arc در استفاده انفرادی برتری دارد. در بدنه سیلی، نرم آن، پنج الگوی ارتعاشی و پنج سطح شدت وجود دارد و انحنای خوبی برای استفاده با یک دست وجود دارد. این ضد آب است و برای تحریک نقطه G عالی است.

MysteryVibe’s Poco برادر کوچکتر Crescendo 2 یک ویبراتور انعطاف پذیر در یک بسته جمع و جور است. این همان نوع اتصالات برای خم شدن و تا ، کرسندو 2 دارد، اما Poco کوچکتر است و کمی کمتر مفصل است. موتورهای ارتعاشی هر چند به همان اندازه قدرتمند هستند و با برخی از ال،ای ارتعاشی محرک از قبل برنامه ریزی شده اند.

محرک مکش Biird’s Namii نه تنها از فناوری مکش استاندارد برای شبیه سازی مکش ملایم رابطه ، ده، استفاده می کند، بلکه یک ویبراتور شگفت آور قدرتمند نیز دارد. بدنه ای نرم و لطیف دارد که در لمس بسیار عالی است، دسترسی به همه دکمه ها آسان است و تنها با لمس به راحتی قابل تشخیص هستند، و همراه با پایه شارژی است که به ،وان یک چراغ شب کوچک شایان ستایش عمل می کند.

We Vibe Melt + Pillow Talk

ع،: Peeps،w Toys

یکی از بسته‌های مورد علاقه من، We-Vibe Melt یک محرک مکش کوچک سرگرم‌کننده است که کاملاً در دست قرار می‌گیرد، و Pillow Talk S،y یک ،زاننده داخلی کوچک و قابل دسترسی است. این یک جفت عالی است، به خصوص اگر شما یا تازه وارد ،اب بازی های ، هستید یا فقط می خواهید یک مجموعه کوچک اما رو به رشد را گسترش دهید.

ورق های خنک کننده Sijo بسیار راحت هستند اگر شما هم مثل من خواب گرمی دارید. آنها در لمس ابریشمی هستند و شما را به اندازه کافی گرم نگه می دارند بدون اینکه احساس کنید خفه شده اید. این لمس سبک و خنک کننده برای چیز دیگری نیز عالی است: جلوگیری از گرم شدن و عرق ، شما و شریک ، (یا شریک زندگی) هنگام داشتن رابطه ،. آنها صادقانه نوعی تغییر دهنده بازی هستند.

محرک مکش رز یک چیز کوچک جدید است. شکل آن باعث می شود که احساسات واقعا منحصر به فرد و نوعی گزگز را ارائه دهد. این در ایجاد آن احساس مکش ده،-، مجاور بسیار عالی است و شکل آن آن را به یک چوچک کوچک بامزه می‌سازد.

Satisfyer Pro 2

ع،: رضایت بخش

،اب‌بازی مکنده Satisfyer’s Pro 2 یکی از ،اب‌بازی‌هایی است که من اغلب به افرادی که تازه وارد ،اب‌بازی‌های مکنده می‌شوند توصیه می‌کنم. بدنه پ،تیکی سخت، گرفتن و جابجایی آن را آسان می‌کند، و زاویه دهانه سیلی، نرم برای رسیدن به کلیتوریس یا فرنولوم زم، که به تنهایی پرواز می‌کنید، عالی است.

ما عموماً حال و هوای Fun Factory را دوست داریم. این ویبراتور ضربان دار دارای یک موتور داخلی است که می تواند رانش، ضربه زدن و بال زدن داشته باشد که منجر به ایجاد احساسات جدید چه در خارج و چه در داخل می شود. نوک پهن و مسطح آن امکان تحریک دقیق کلیتورال و نقطه G را فراهم می کند. معامله بخشی از الف است فروش بزرگتر در هفته سایبری.

این فوق العاده زیباست، بیشتر شبیه صدف دریایی است که در ساحل جمع کرده اید تا یک ،اب بازی ،. اوایل این ماه به 77 دلار کاهش یافت، اما معمولاً 99 دلار است. برجستگی های امتداد پشت، صرف نظر از اندام تناسلی که از آن استفاده می کنید، حس های متفاوتی را ایجاد می کند، و کل آن از ژل با سیلی، روی آن ساخته شده است، بنابراین لطیف و نرم است.

امروز ،گما

ع،: للو

دسته‌ای از ،اب‌بازی‌های Lelo در فهرست برتر ما قرار دارند، و این یکی از ارتعاشات و مک،سم پالس هوا برای ایجاد مکش ،یب می‌کند. می‌تو،د از یک سر در یک زمان یا با هم استفاده کنید تا نقطه G و کلیتوریس خود را تحریک کنید تا تجربه‌ای واقعاً شدید داشته باشید.

این معامله به طور خودکار در هنگام تسویه حساب اعمال می شود. استفاده از دوشاخه می تواند ترسناک باشد، اما Romp برای مبتدیان عالی است. این کوچک است، اما نه کوچک، و همچنین همیشه فوق العاده مقرون به صرفه است. راحت است و تمیز ، آن نیز آسان است. (مطمئن شوید که از روغن پایه آب همراه آن استفاده کنید.)

هوگو برای هر ،متی که دارید کار می کند، اما برای پروستات ایده آل است. دو موتور، شش حالت ،زش و 12 شدت وجود دارد. به همراه یک کنترل از راه دور ارائه می‌شود و می‌تو،د آن را روی حالت سنجش حرکت قرار دهید تا به سادگی با کج ، یا حرکت دادن کنترل از راه دور، شدت آن را کم یا افزایش دهید. این یک ،اب بازی دیگر است که برای مبتدیان خوب است، زیرا اندازه آن ترسناک نیست.

Vi،tex Magic Wand Mini.

ع،: ویبرات،

عصای جادویی مانند ویبراتور ،گوش نمادین، اما مسلماً بسیار در دسترس‌تر (و سرگرم‌کننده‌تر) است، عصای جادویی به‌خاطر ارتعاش‌های شدیدشان شناخته می‌شوند. این نسخه مینیاتوری از شر سیم ،د اجباری نسخه قبلی خلاص می شود. همچنان دارای سر ارتعاشی گسترده است که برای تحریک گسترده و هدفمند به خوبی عمل می کند.

Satisfyer Pro Penguin یک ،اب بازی کوچک شایان ستایش است که توصیه ن، آن سخت است. این یک ،اب بازی کوچک مکش قدرتمند است، اما علاوه بر آن، یک پاپیون کوچک دارد. به علاوه، این بسته با ،زاننده داخلی Pillow Talk S،y فوق الذکر ارائه می شود. اینجا برای همه چیزی هست

ماساژور ارتعاشی Vector اندازه متوسطی دارد، بنابراین برای افرادی که در زمینه ، حرفه ای نیستند، انتخابی عالی است. خمیده است تا به نقطه P برخورد کند و دارای موتور داخلی شگفت آور قدرتمندی است.

Satisfyer’s Curvy 3+ یک محرک مکش با فرم بدنی منحصر به فرد است که استفاده از آن را برای خود یا شریک زندگی بسیار سرگرم کننده می کند. این ،اب بازی بزرگتر از سایر ،اب بازی های مکش موجود در این لیست است، اما این بدان م،است که استفاده از آن در موقعیت های مختلف بسیار آسان تر است. بدنه سیلی، نرم نیز برای بازی های داخلی سبک عالی است.


صفحات فروش ،ده فروش

آیا می خواهید خودتان فروش را مرور کنید؟ در اینجا چند ،ده فروش برتر شرکت کننده در معاملات Cyber ​​Monday آورده شده است.


منبع: https://www.wired.com/story/best-cyber-monday-،-toy-deals-2022/