26 هدیه روز مادر که ما امتحان کرده ایم و دوست داریم (2023)


صحبت ، به ،وان یک خود مامان، میدونم بهترین هدیه ای که میتونی به مادرت بدی شما. وا،ن‌ها، ماسک‌های موثر N95 و تست‌های کووید-19 در خانه اکنون به‌طور گسترده در دسترس هستند، بنابراین سفر برای دیدن والدین و عزیزانتان به صورت حضوری امکان‌پذیر است (اگرچه پرواز بیشتر از همیشه دردسرساز است). اما اگر ترجیح می‌دهید دست خالی نرسید، بهتر است به آن سفر کنید، زیرا روز مادر به زودی در 14 مه نزدیک است. ما در زیر مجموعه ای از توصیه های هدیه داریم.

مادر شما ممکن است ،ی باشد که شما را بیشتر از همه در دنیا دوست دارد، اما احتمالاً چیزهای دیگری مانند ورزش ،، خدمت در هیئت های غیرانتفاعی یا معاشرت با دوستانش در جریان است. من با سایر والدین WIRED برای انتخاب های مورد علاقه آنها مشورت کردم. اینها بهترین ایده‌های هدیه ما هستند که به مادران کمک می‌کند در خانه کار کنند، کتاب‌هایشان را حاشیه‌نویسی کنند، یا در زمان استراحتشان وارد دنیای بازی شوند. و در حالی که در آن هستید، بسیاری از راهنماهای محصول دیگر ما را بررسی کنید، مانند بهترین ایده های هدیه برای والدین جدید، بهترین پاد،ت های کودک، یا بهترین تبلت های کودک.

به‌روزرس، آوریل 2023: انتخاب‌های قدیمی‌تر را حذف کردیم و موارد جدیدی مانند Victrola Re-Spin و Dryrobe Advance را اضافه کردیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-mothers-day-gifts-2023/