3 در 1 فرانک گرین تنها جامی است که به آن نیاز دارید


من ندارم به ویژه ا،امات شدید برای یک فنجان قابل استفاده مجدد. من کوهنورد نیستم من اهل کمپینگ نیستم من دوچرخه سوار نیستم این واقعا یک نیست مسافرت رفتن لیو، که من می خواهم من حتی یک قهوه شناس هم نیستم. اما، من به سازگاری – به ،وان طرفدار قهوه سرد و گرم – و راحتی اهمیت می دهم. پس برای لشکر شما مانند من – مصرف کنندگان “عادی” کافئین – اجازه دهید شما را با شکوه آشنا کنم نگهدارنده نوشیدنی عایق 3 در 1 فرانک گرین (40 دلار). این سس مخفی است، فنجان گلدیلاک… درست است.

حالا، اعتراف می کنم که قبل از اینکه به 3-in-1 برسم، این یکی دیگر از محصولات فرانک گرین بود. بطری 595 میلی لیتری قابل استفاده مجدد– که نزدیک‌ترین ظرف انتخابی من بود. من مطمئن بودم که به طور تصادفی با نام تجاری برای خودم، با گزینه های رنگارنگ و مواد قوی که همراه با تمرکز بر سازگاری تبلیغ می شود، آشنا شده ام. من در واقع فنجان ساز من، را پیدا کرده بودم، اما هنوز محصول من، را پیدا نکرده بودم.

یک درب روی آن قرار دهید

این بطری قابل استفاده مجدد فرانک گرین قوی با عایق قوی بود و فکر می کردم همان چیزی است که من به دنبالش بودم. تنها پس از چند مسافرت جدی بود که مشکلات خود را نشان دادند. به ،وان مثال، قبل از شروع راه شاد، تلاش برای یافتن فضایی در کیفم، که معمولاً قبلاً با فناوری برای بازبینی مواجه شده بود، آسان نبود. من کیف شانه انتخابی حتی یک شکاف خوشامدگویی برای یک فنجان داشت، اما گزینه بزرگتر فرانک بسیار بزرگ بود.

با رسیدن به دفتر، نیگل ها سوار می شدند. آیا درب دکمه ای (برای نوشیدنی های گرم بهتر است) و درب حصیری (برای نوشیدنی های سرد بهتر است) آورده ام؟ آیا یادم رفته بود که هر دو را بشورم؟ و آیا هر دو ،مت (به طور منطقی پیچیده) را به اندازه کافی خوب شسته بودم؟ من معمولاً منتظر می‌شوم تا قبل از اولین فنجان قهوه‌ام به محل کار برسم، به این م،ی که این سؤالات ناخواسته ذهن مبهم و محروم از کافئین را آزار می‌دهد. اغلب اوقات، پاسخ حداقل به یکی از این سؤالات “نه” بود.

می بینید، هم این جام بزرگتر فرانک گرین و هم برخی از رقبای، که به شدت از قطعات عایق استفاده می کنند، مانند فنجان چیلیس سری 2، با یک لبه ف،ی نازک در ،مت بالا همراه باشید. چه آن‌ها را در خانه تمیز می‌کردم یا در محل کار، اگر شب قبل از ذهنم خارج شده بود، دستمال‌کشی سریع انجام می‌دادم، دستم ،اش‌ها را می‌گرفت. یک درز از داخل فنجان بالا می‌رود و با لبه باریک بالا برخورد می‌کند و وقتی دست خود را برای تمیز ، داخل آن فرو می‌کنید، مشکل نیشگون گرفتن پوست ایجاد می‌کند. 595 میلی‌لیتر بدترین مقصر بود، با اندازه بزرگترش که نیاز داشت تا جایی که می‌توانم در فنجان فرو بروم و انگشتانم را در آن فرو کنم انگار می‌خواهم آن چند پرینگ آ، را از ته قوطی بیرون بیاورم، اما در این مورد، با یک اسفنج جمعی خیس پلک‌های گم‌شده، کف دست‌های سوراخ‌شده، و کیسه‌ای حجیم‌شده – شادی اولیه فنجان قهوه جای خود را به کار روزانه داده بود. این کار نمی کرد

برای مدت کوتاهی به نسخه کوچکتر عقب نشینی کردم لیوان سرامیکی قابل استفاده مجدد فرانک، اما بدون گزینه نی، قهرمان راحتی نبود که به دنبالش بودم. و تمیز ، آشفته باقی ماند. چند ماه گذشت. من گهگاه از فنجان استفاده می‌کردم، به لیوان برمی‌گشتم، یا به شکل ضعیفی از طرف خودم، اصلاً از فنجان قابل استفاده مجدد استفاده نمی‌کردم – با شرمندگی، هر گزینه‌ای را که کافی‌شاپ به من می‌داد برای دفن ، مصرف می‌کردم.

اندازه آن

ع،: فرانک گرین

سپس، یک روز، در حال جستجوی بیهوده برای یک ظرف جدید و عالی در حالی که به این فکر می‌کردم که آیا ،یبات مختلف درب‌ها جواب می‌دهند یا اینکه آیا یک سبک کاملاً جدید فنجان راه‌حل خواهد بود، دوباره خودم را در سایت فرانک گرین دیدم. بعد دیدمش. 3 در 1. نگهدارنده عایق نوشیدنی های گرم، نوشیدنی های سرد، و نوشیدنی های کنسرو شده این سادگی، خطوط تمیز، رنگ های شیک و بدون هیاهو بود. بدون درپوش برای پیچ، بدون دکمه برای فشار دادن، بدون لوازم ضروری برای به خاطر سپردن. وقت تلف نکردم رنگمو انتخاب کردم و سفارش دادم


منبع: https://www.wired.com/story/frank-greens-3-in-1-is-the-only-cup-you-need/