30 اسباب بازی ساختنی پسرانه و دخترانه سرگرم کننده +راهنمای خرید

این بازی همچنین به عنوان ابزاری برای آموزش تأثیر کارهای خوب در مقابل بد تفسیر و استفاده شده است. در واقع هندی‌ها به دنبال این بودند که به کودکان آموزش دهند با انجام اقدامی صحیح و خوب پاداش می‌گیرند و اگر مسیر اشتباهی در زندگی بروند با مجازات و سختی روبرو خواهند شد. پازل‌ها جزو بهترین بازی‌های برای تقویت حافظه و هوش کودکان و بزرگسالان هستند و می‌توان با پازل‌ها مهارت‌های هوشی کودک را بالا برد. درست کردن پازل‌ها، مخصوصا اگر مفاهیم خاصی داشته باشند که به یادگیری فرزندتان کمک کنند، این امکان را می‌دهند که بعد از درست کردن پازل، کودک تا مدت‌ها تصویر پازل را به خاطر بسپارد. در سنین ۵ سال به بالا، بیشتر اسباب بازی‌ها هدف و تمرکز خود را روی رشد تفکر و تخیل کودک می‌گذارند.

  • دقت کنید که اسباب بازی پسرانه ای که تهیه میکنید که علاوه بر جنبه سرگرمی بر مهارت های کودکتان بیافزاید و دقت، تمرکز و مهارت های بدنی کودک را افزایش دهد.
  • توجه داشته باشید که اسباب بازی‌ها را برای کودکان خریداری می‌کنید، پس باید نظرات آن‌ها برایتان اهمیت داشته باشد و اسباب بازی به مذاق آن‌ها خوش بیاید.
  • ایده‌های اساسی بازی الهام گرفته از نسخه‌ای است که در انگلیس ویکتوریا در سال 1892 معرفی شد.
  • شما می‌توانید این تکه‌ها را از هم جدا کرده و از کودک خود بخواهید تا آن‌ها را به هم بچسباند.

بنابراین قبل از هر چیز باید به نکات ایمنی برای خرید اسباب بازی دقت کنید و وسایلی را بخرید که برای فرزندتان ضرر جسمی نداشته باشد. اگرچه احتمال این که فرزندتان در این سنین، مهره‌ها و تاس‌های اسباب بازی را قورت بدهد، کمتر است ولی باز هم باید مراقب باشید. بازی فکری هوش برتر یک بازی آموزشی مفید و جالب برای کودکان ۲ تا ۸ سال می باشد. این مجموعه برای افزایش مهارت هایی چون قابلیت تجسم سازی، خلاقیت و دست ورزی کودکان مناسب است. برای کودکی که تازه راه رفتن را یاد گرفته و دوست دارد به این طرف و آن طرف برود و کنجکاوی کند، شاید انتخاب و خرید یک بازی فکری کمی پیچیده و سخت باشد. به همین دلیل ما در اینجا با معرفی چند بازی مختلف به شما کمک می‌کنیم تا بهترین بازی فکری برای کودک ۲ ساله خود را راحت‌تر انتخاب کنید.

MyHome-خرید اسباب بازی

اما نگران نباش داشتن یک پسر ۱۰ ساله در زندگی شما بسیار عالی است، و با وجود اینکه آنها درست در اوج مرحله بعدی یعنی نوجوانی و بلوغ هستند، هنوز هم بسیار محکم در قلمرو بچه ها هستند. اما دقت داشته باشید برای کودک 2 ساله خود کتابی بخرید که داستان و عکس های بیشتر و پیچیده تری داشته باشد و خیلی ساده نباشد. اسباب بازی های روی هم گذاشتنی و اسباب بازی هایی که به شناخت شکل، اندازه و رنگ کمک می کند.

بازی فکری ارشیا مدل دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای کد 074

این لباس بتمن برای بچه هایی که عاشق اسباب بازی قهرمانان هستند میتونه بهترین سورپرایز باشه! شخصیت‌های محبوب کارتونی بسیاری در ذهن کودکان پسر وجود دارد زیرا دسترسی آسان به اینترنت باعث شده تا کودکان با انیمیشن‌های بسیاری آشنا باشند. همچنین احساس هم ذات پنداری به واسطه این لباس‌ها برای کودکان بسیار دوست داشتنی است. کودکان پسر به دلیل حس کنجکاوی زیاد، به وسایل نقلیه مختلف مثل ماشین، قطار، هواپیما و … علاقمند هستند. از طرفی برخورد کودک با اسباب بازی در حاشیه امن اتفاق افتاده و سبب آشنا شدن کودک با مسائل واقعی می‌گردد. اگر از آن دسته والدینی هستید که به دلیل علاقه شخصی و یا اجبار شرایط کاری کودک تان را قصد دارید به مهد کودک بسپارید این سن وقت مناسبی است.

جذابیت تجربه کردن، یادگیری و اکتشاف برای کودکان با ذهن های در حال توسعه، کمک بزرگی خواهد بود. گاهی در این توپ های کروی دانه های پلاستیکی برای ایجاد صدا به هنگام حرکت دادن توپ ها نیز قرار داده می شوند. این برج هیجان‌انگیز یک بازی فکری خارق‌العاده برای کودک ۲ ساله شماست که موجب می‌شود مهارت‌های حرکتی او ارتقا پیدا کند و بتواند کنترل بیشتری بر ماهیچه‌های دست و انگشتان خود داشته باشد.

معروف بودن اسباب بازی

گوشه های گرد این استخر توپ و اتصالات پلاستیکی موجب عدم آسیب دیدگی کودکان در هنگام برخورد به آن می شود. در واقع شما نمی توانید یک موتور کنترلی را برای یک نوجوان ۱۵ ساله خریداری کنید. شایان ذکر است بدانید که برای سنین پایین باید توجه بیشتری نسبت به محصولات داشته باشید چون با یک انتخاب اشتباه می توانید در رشد و پیشرفت فرزند خود تاثیر منفی بگذارید. در انتها امیدواریم که با بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید به صورت کامل آشنا شده باشید. هنگام خرید اسباب بازی برای کودک یک ساله خود می توانید خرید بازی مخصوص کودک یک ساله را به راحتی و به صورت اینترنتی انجام دهید و اسباب بازی پسر بچه ها و دختران را برحسب جنسیت فرزند خود تهیه نمایید.

حتی ممکن است برخی از دختران از قسمت اسباب بازی پسرانه، اسباب بازی‌ها را ترجیح دهند، بنابراین قبل از تصمیم نهایی خرید اسباب بازی، به آنچه واقعاً کودک کوچک از آن لذت می‌برد فکر کنید. تفاوت از مهم‌ترین وجوه افتراق میان اسباب بازی دختران و پسران است. موضوعی که امروزه برخلاف گذشته مورد توجه قرار گرفته است و می‌توان شاهد نگاهی مناسب به آن بود. اسباب بازی‌های دخترانه و پسرانه دو نمونه جدای از یکدیگر هستند که هر یک برای دسته‌ای از عواطف و نیازهای جداگانه تولید شده‌اند. خرید اسباب بازی دخترانه مانند وسایل بازی ذکر شده به شدت برای کودکان توصیه می‌شود که می‌ تواند نقش پر رنگی را در دنیا کودکان بازی کند. اسباب بازی دخترانه در یک طبقه‌بندی کیفیتی، رنگی و کاربردی خاص قرار می‌گیرد و این در حالی است که اسباب بازی‌های پسرانه ویژگی‌هایی کاملا متفاوت را خواهند داشت.

اسباب بازی فیگور حیوانات همیشه در بین کودکان محبوب بوده و خواهد بود. به همین خاطر، خرید فیگور شیر نر میتواند هدیه ای ماندگار برای بچه های بالای 3 سال باشد. به همین خاطر، خرید فیگور ببر میتواند هدیه ای ماندگار برای بچه های بالای 3 سال باشد.