34 بهترین هدیه فارغ التحصیلی (2023): برای فارغ التحصیلان کالج یا دبیرستان


تضمین مدرک همیشه ارزش جشن گرفتن را دارد، اما چند ک، فارغ التحصیلی گذشته بیش از تمام شب های استاندارد و اساتید سخت گیر غلبه کرده اند. فارغ التحصیلان سال 2023 پس از مق، با یک بیماری همه گیر مداوم، یادگیری از راه دور و افزایش قیمت همه چیز، از غذا گرفته تا سوخت، بر خلاف همه شانس ها موفق شده اند. شاید پیدا ، هدیه ای که به طور کامل نشان دهد که چقدر به آنها افتخار می کنید دشوار به نظر برسد، اما ما لیستی را گردآوری کرده ایم که ممکن است کمک کند. هدایایی برای اولین شغل بزرگسال آنها، نقل مکان به یک شهر جدید، یا استراحت تابست، شایسته آنها در حالی که ماجراجویی بعدی خود را طراحی می کنند، وجود دارد.

سایر راهنمای ،ید ما را بررسی کنید، مانند بهترین کیف های لپ تاپ، بهترین اسکوترهای برقی، بهترین دوچرخه ها، و بهترین هدفون های ارزان.

به‌روزرس،‌شده در مه ۲۰۲۳: توصیه‌های قدیمی‌تر را با توصیه‌های جدید جایگزین کردیم، از جمله لوازم ضروری آشپزخانه و لباس‌های استراحت.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-graduation-gift-ideas-2023/