35 بهترین بازی نینتندو سوییچ برای هر بازیکن (2023)


سوئیچ است یکی از موفق ترین و تاثیرگذارترین سیستم های نینتندو تا کنون. چیزی منحصر به فرد در مورد حمل یک دستگاه بازی با کیفیت کنسول خانگی در هر کجا که می روید وجود دارد. با این حال، فهمیدن اینکه چه چیزی باید بازی کنید—این کار هر سال سخت‌تر می‌شود، زیرا فهرست بازی‌های شخص اول و مستقل عمیق‌تر و عمیق‌تر می‌شود.

خوشبختانه، WIRED تعداد زیادی از طرفداران نینتندو خوش‌نظر در کارکنان دارد، و ما سر خود را جمع کرده‌ایم تا فهرستی از بهترین بازی‌های سوییچ را گردآوری کنیم. ما نسخه دیجیتالی ا،ر آنها را در اینجا فهرست کرده ایم، بنابراین مطمئن شوید که یک کارت microSD جادار برای ذخیره تمام فایل های بازی خود دریافت می کنید. (ما این یکی را توصیه کنید.) حتماً نکات و اسرار سوئیچ، لوازم جانبی سوئیچ مورد علاقه و پیشنهادات Switch Bundle را نیز مطالعه کنید. و اگر به اندازه کافی خوش شانس بودید که به یک سوئیچ OLED ارتقا دهید، در اینجا نحوه انتقال تمام داده های خود آورده شده است.

به‌روزرس،‌شده در مه ۲۰۲۳: ما Tears of the Kingdom، It Takes Two، Cozy Grove و Disney Dreamlight Valley را اضافه کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (اگر مایل باشید). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-nintendo-switch-games/