35 بهترین بازی Couch-Op (2022): PS4/5، Xbox، PC، Switch


اگر همه موارد بالا را امتحان کرده‌اید و نمی‌تو،د به اندازه کافی از سرگرمی co-op لذت ببرید، ممکن است یکی از این بازی‌ها را در نظر بگیرید.

دمونت ، برای 20 دلار (پلی استیشن، ای، با،، تعویض، کامپیوتر): از یک دوست برای کمک به زنده ماندن در جزیره ای پر از هیولا با از بین بردن اشیا و جمع ، منابع کمک بگیرید. (2 بازیکن)

هیچ ، دنیا را نجات نمی دهد برای 25 دلار (پلی استیشن، ای، با،، تعویض، کامپیوتر): این اکشن RPG یک سیاه چال ،نده پوچ و پر هرج و مرج از سازندگان است گواکاملی! (2 بازیکن)

گلف چی؟ برای 20 دلار (تعویض، کامپیوتر): در حالی که این گیج فیزیک عجیب و غریب و اغلب با صدای بلند خنده ارتباط چند، با گلف ندارد، یک تقلید مس،ه آمیز لذت بخش با حالت مهم، سرگرم کننده است. (2 بازیکن)

خطوط فضایی از دور خارج برای 15 دلار (ای، با،، کامپیوتر): در این ماجراجویی مدیریت تعاونی که به طور تصادفی ایجاد شده است، یک خط هوایی بیگانه در عصر فضایی را راه اندازی کنید و به هوس های مسافران خواستار رسیدگی کنید. (2 تا 4 بازیکن)

لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام ،دکن برای 25 دلار (پلی استیشن، ای، با،، تعویض، کامپیوتر): اگر عاشق اسکرول جانبی هستید، آن را دوست دارید دو اژدها، از هم‌پیم، شدن با دوست، که موجی پس از موج دشمنان را بشکنند لذت خواهید برد. (حدا،ر 6 بازیکن)

Cat Quest II برای 15 دلار (پلی استیشن، ای، با،، تعویض، کامپیوتر): این RPG اکشن ملایم یک فروش آسان برای دوستداران گربه است، زیرا شما یک قلمرو فانتزی جادویی را کاوش می کنید و در سراسر نقشه می جنگید. (2 بازیکن)


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-local-couch-co-op-games/