4 بهترین خدمات تحویل آنلاین گل (2023): گل های پایدار و خشک


بعضی چیزها هستند ارسال به تنهایی سخت است گل ها نزدیک به بالای این لیست هستند. آنها زیبا هستند، اما این صنعت جنبه زشتی دارد. بین مقدار آبی که گل ها باید رشد کنند، خطرات آفت کش ها، پتانسیل شرایط کاری نامنظم و ناعادلانه، و مسافتی که گل ها طی می کنند، خیلی ها می توانند اشتباه کنند. گل ها همچنین یک هدیه زینتی با تاریخ انقضا هستند که هدف گذاری برای پایداری را بیش از پیش مهم می کند. اگر به صورت آنلاین گل می‌،ید، ما نکاتی در مورد چگونگی پایدار نگه داشتن وسایل بدون خالی ، کیف پول خود داریم.

در صورت امکان، به دنبال ترتیباتی باشید که فصلی هستند و مستقیماً از مزارع تهیه می شوند، به ویژه مواردی که از طریق سازمان های محیط زیستی مانند اتحاد جنگل های بار،. یک گل فروش باید بتواند به شما بگوید که گل هایش از کجا می آیند – و هر چه به خانه نزدیک تر باشد، بهتر است. اگر از طریق یک گل فروشی محلی (چه در شهر خود یا در گلفروشی خود) ،ید نمی کنید، به دنبال خدمات بزرگتری باشید که با آنها کار می کند. بسته‌بندی‌های حداقل، قابل بازیافت و کمپوست‌پذیر می‌تواند به تحویل شما کمک کند تا شرایط محیطی را تقویت کنید.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

دو سرویس عالی تحویل گل

شرکت بو،

ع،: بوق

شرکت بو،

من شخصاً سالها از این سرویس استفاده کرده ام و هرگز تجربه بدی نداشته ام. کیفیت و طول عمر تحویل Bouqs قابل توجه است و خدمات ارائه می دهد تن دسته گل مقرون به صرفه که از نظر بصری متمایزتر از آنهایی هستند که در جاهای دیگر خواهید یافت. بوق با مزارع کار می کند که توسط سرویس های شخص ثالث تأیید می شوند، مانند اتحاد جنگل های بار،. بسته بندی آن حداقل است (در حالی که از محتویات آن محافظت می کند) و قابل بازیافت است. قیمت ها از 49 دلار برای سفارشات بدون اشتراک شروع می شود.

تله فلورا

ع،: تله فلورا

تله فلورا

تله فلورا مستقیماً با گلفروشان محلی کار می کند، به این م،ی که چیدمان های گل با دست ساخته و تحویل داده می شوند، نه اینکه در جای دیگری مونتاژ و ارسال شوند. در نتیجه گلها همیشه مثل گل بابونه تازه هستند. (با عرض پوزش.) چیدمان های تله فلورا همیشه شامل یک گلدان است که لمس خوبی است، زیرا اگر به طور جداگانه به آن اضافه شود ممکن است گران شود. ترتیبات روز ولنتاین از 50 دلار شروع می شود.


گل های خشک را امتحان کنید

زمین

ع،: زمین

زمین

گل ها زیبا هستند، اما اگر حفظ نشوند، در نهایت پژمرده و پژمرده می شوند. Terrain یکی از معدود فروشندگان آنلاین گل است که ارائه می دهد ترتیبات خشک شده. تاج گل ها و دسته گل ها در حال حاضر کاملاً حفظ شده اند و قیمت آن ها با تحویل های تازه قابل مقایسه است. این یک است گزینه پایدارتر نسبت به تحویل های مکرر قیمت ها از 28 دلار شروع می شود.

شکوفه و وحشی

ع،: بلوم و وحشی

بلوم و وحشی (بریت،ا و فراتر از آن)

این سرویس پایداری را از طریق بسته‌بندی‌های قابل بازیافت و کمپوست در اولویت قرار می‌دهد و بر تحویل کربن خنثی تأکید می‌کند. گلهای تازه موجود است، مانند یک تن گل گل آرایی خشک. Bloom and Wild در بریت،ا، آلمان، ایرلند و چند کشور دیگر فعالیت می کنند و به آنها تحویل می دهند، اما نه ایالات متحده.


اگر می تو،د، محلی ،ید کنید

پایدارترین تحویل گل با شکوفه های فصلی و محلی انجام می شود و در کوتاه ترین فاصله ممکن تحویل داده می شود. ی،ی یک گل فروشی محلی بهترین شرط شما خواهد بود اغلب اوقات، به هر حال، خدمات تحویل ملی مستقیماً با گل‌فروشان محلی کار می‌کنند، بنابراین این احتمال وجود دارد که چیدمان‌های فانتزی که به صورت آنلاین به آن توجه کرده‌اید با همان قیمت در دسترس باشند، اگر ارزان‌تر نباشند. هنگام کار مستقیم با یک گل فروشی محلی نیز هزینه تحویل اغلب کمتر است.

خودتان آن را انجام دهید

در خارج از گل فروشی های محلی، ممکن است بتو،د از یک مهد کودک دیدن کنید و خودتان گل ها را انتخاب کنید. ساختن یک دسته گل چشم نواز با لوازم یک فروشگاه صنایع دستی بسیار آسان است (موارد مفید زیادی وجود دارد چگونه در یوتیوب). یک گلدان یا سبد، اقلام پرکننده مانند مهره ها و یک روبان زیبا شما را به جایی می رساند. جایزه اضافه شده: همه عاشق یک هدیه دست ساز هستند!

چگونه در هزینه تحویل گل صرفه جویی کنیم

قیمت‌های گل‌آرایی نشان‌دهنده هزینه افزودنی‌ها، مانند گلدان‌ها نیست. شما می تو،د دسته گلی را بدون گلدان ارسال کنید یا دسته گل کوچکتری را برای صرفه جویی در پول انتخاب کنید. ا،ر خدمات تحویل گل در ازای ثبت نام برای ایمیل های خود تخفیف جزئی ارائه می دهند. از ،ید بخش فروش نیز نترسید – هر سرویس تحویل گل معتبر تضمین می کند که هر تحویل بدون در نظر گرفتن اندازه یا قیمت، به زیبایی قبلی خواهد بود.


منبع: https://www.wired.com/story/best-flower-delivery-services/