4 بهترین طرح تلفن ارزان (2023): جایگزین های Verizon، AT&T، و T-Mobile


چهار سطح وجود دارد: 4 گیگابایت برای 25 دلار، 10 گیگابایت برای 35 دلار، 15 گیگابایت برای 45 دلار، یا نامحدود برای 40 دلار. اگر برای یک سال پرداخت کنید، قیمت ها پایین ترین هستند. ن،اع پیشنهادی دارد که قیمت ها را به ترتیب به 15، 20، 25 و 30 دلار در ماه، به ترتیب برای طرح های فوق، برای سه ماه اول کاهش می دهد. اگر بخواهید هر سه ماه یکبار بپردازید، این قیمت‌ها به نرخ‌های واقعی برمی‌گردند، اما اگر به یک سال متعهد شوید، می‌تو،د نرخ تخفیف‌خورده را حفظ کنید. اگر متعهد شوید، تخفیف کمتری نیز وجود دارد شش ماه در یک زمان. ضرابخانه مالیات و هزینه های بی سیم را در قیمت های خود لحاظ نمی کند.

ن،اع رایگان ارائه می دهد آزمایشی یک هفته ای از خدمات آن برنامه Mint Mobile را از فروشگاه Google Play یا اپل اپ استور و یک نسخه محدود از طرح Mint را به صورت رایگان امتحان کنید، یا با ارسال یک سیم کارت برای شما یا با استفاده از eSIM، در صورتی که تلفن شما از آن پشتیب، می کند.

ما پیشنهاد می کنیم با برنامه ای که هست بروید 15 دلار در ماه برای 4 گیگابایت اگر تمایل دارید از داده های زیادی استفاده نکنید. برو دنبال اونی که هست 30 دلار در ماه برای داده نامحدود اگر خیلی دور از Wi-Fi هستید. فقط به یاد داشته باشید که قیمت ها بعد از سه ماه اول افزایش می یابد.

سازگاری با تلفن: این شبکه روی T-Mobile اجرا می‌شود، بنابراین هر تلفن T-Mobile یا AT&T باید کار کند، همراه با بسیاری از تلفن‌های پیشرفته جدیدتر که به صورت جه، آنلاک می‌شوند، مانند آیفون‌ها، تلفن‌های سامسونگ و Google Pixels. برای سازگاری اینجا را بررسی کنید.


بهترین برای مناطق روستایی

با حسن نیت از Visible

Visible مورد علاقه ما بود تا زم، که Mint طرح نامحدود خود را منتشر کرد، اما اگر پوشش سلولی Verizon را ترجیح می دهید، که در مناطق دورافتاده یا روستایی بهتر است، همچنان بسیار عالی است. ادعاهای قابل مشاهده 99 درصد از جمعیت در ایالات متحده تحت پوشش هستند. متعلق به Verizon است و به طور انحصاری از آن شبکه استفاده می کند (به این م،ی که از نظر فنی MVNO نیست).

طرح پایه Visible 30 دلار در ماه برای یک خط هزینه دارد که شامل مالیات و کارمزد می شود. دارای پوشش 5G و 4G LTE و همچنین مکالمه، متن و داده نامحدود است. یک طرح سطح بالاتر نیز وجود دارد: Visible+. با پرداخت 45 دلار در ماه برای یک خط، 5G Ultra Wideband را اضافه می کند – باند سریعتر خدمات 5G – مکالمه نامحدود، متن و داده رومینگ در کانادا و مکزیک (برای مشتریان آمریکایی) و تماس بین المللی و ارسال پیامک از ایالات متحده به “30” + و 200+ کشور، به ترتیب.

سرعت داده 5G شما روی 200 مگابیت در ث،ه محدود شده است که برای ا،ر کارها به اندازه کافی سریع است. در زمان ترافیک شبکه سنگین، Visible خواهد شد اولویت بندی ، مشتریانش که زیرساخت سلولی Verizon را به اشتراک می گذارند. برای طرح Visible+، این تنها پس از 50 گیگابایت استفاده از داده آغاز می‌شود. در صورتی که Visible یک کارت هدیه تا سقف 200 دلار به شما می دهد دستگاه خود را بیاوریدبسته به دستگاه، که 100 دلار کمتر از حدا،ر مبلغ ارائه شده در اوا، سال گذشته است. شما باید هزینه سه ماه اول خدمات را پرداخت کنید و ابتدا شماره قدیمی خود را انتقال دهید.


منبع: https://www.wired.com/story/guide-to-mvno-p،ne-plans/