5 بهترین قاب عکس دیجیتال (2023): صفحه نمایش با وضوح بالا و طبیعی، به علاوه نکات حفظ حریم خصوصی


ا،ر ما صدها، اگر نه هزاران ع، داریم که فقط روی تلفن‌ها و رایانه‌هایمان نشسته‌اند که به ندرت می‌تو،م آن‌ها را دوباره به شیوه‌ای صیقلی ببینیم. تعداد زیادی برای چاپ و قاب وجود دارد و تعداد بیشتری هم در حال انباشته شدن هستند. به همین دلیل است که من عاشق قاب ع، های دیجیتال هستم.

اگر به قاب‌های دیجیتالی باریک و پی،لی در اوایل فکر می‌کنید، نترسید! آنها راه درازی را پیموده اند. داشتن آنها در اطراف خانه خوب است، و همچنین هدایای عالی می دهند. می‌تو،د آن‌ها را برای دیگران تنظیم کنید و جدیدترین ع،‌های تعطیلات خود را مستقیماً روی آن‌ها قرار دهید، تا افراد یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایتان همیشه به‌روز بمانند. آنها انجام دادن نیاز به اتصال Wi-Fi دارید، اما اگر مشکلی نیست، چندین توصیه دارم. اینها بهترین قاب ع، دیجیتال (و بدترین) هستند.

ع، های کافی ندارید؟ بسیاری از دیگر راهنماهای ،ید ما را بررسی کنید، مانند بهترین دوربین های کامپکت، بهترین دوربین های بدون آینه، بهترین خدمات چاپ ع،، و بهترین تج،ات دوربین برای تلفن خود.

به روز شده در می 2023: ما قاب سقفی را به ،وان افتخاری اضافه کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله در سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-di،al-picture-frames/