5 بهترین هدست واقعیت مجازی (2022): لوازم جانبی واقعیت مجازی، برنامه‌ها و بازی‌ها


واقعیت مجازی بود قرار است باشد را اتفاق بزرگ بعدی به سال 2016 برمی گردد که Oculus Rift و HTC Vive اصلی راه اندازی شدند. این فناوری بود که بالا،ه زمانش فرا رسید. یا اینطور فکر می کردیم. همانطور که مشخص شد، VR هنوز هم کمی گران‌تر از آن بود و شاید آنقدر بیگانه‌کننده بود که نمی‌توانست دنیای بازی را تسخیر کند. سپس هیاهویی در مورد “metaverse” وجود داشت، و اکنون ما می بینیم که شرکت هایی که سرمایه گذاری زیادی در VR انجام داده اند شروع به پرش کرده اند، بنابراین زم، که به دنبال سرمایه گذاری در یک هدست جدید هستید این را در نظر داشته باشید.

با این حال، VR می‌تواند راهی جالب برای تجربه بازی‌های خاص، تجربیات هنری و حتی فناوری ، باشد. برای علاقه مندان، در اینجا بهترین هدست هایی که امتحان کرده ایم آورده شده است.

به روز شده در مارس 2023: ما راهنمایی هایی در مورد Meta Quest Pro و PSVR 2 اضافه کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

VR متصل یا بی سیم؟

قبل از غواصی عمیق، یک سوال وجود دارد که باید به آن پاسخ دهید: آیا یک هدست متصل یا بی سیم می خواهید؟ Tethered VR جزئیات گرافیکی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد زیرا به رایانه شخصی متصل هستید. عیب این است که شما، خوب، به کامپیوتر متصل است. این واقعیت که کابل‌ها در برخورد با آن‌ها سخت هستند، به‌ویژه زم، که نمی‌تو،د آن‌ها را ببینید، دور از ذهن نیست. احتمالاً در برخی مواقع به آنها سفر خواهید کرد. اما اگر به دنبال گرافیکی کاملاً پیشرفته هستید، و قبلاً برای یک رایانه یا لپ‌تاپ بازی عالی هزینه کرده‌اید، پس بهتر است که به اینترنت متصل شوید.

برای ا،ر مردم، از جمله من، واقعیت مجازی بی سیم گزینه بسیار بهتری است. راحت‌تر است، لازم نیست نگران گیر ، کابل‌های خود باشید و کاملاً قابل حمل است. شما می‌تو،د این نوع هدست واقعیت مجازی را به هر اتاقی در خانه بیاورید، بدون اینکه نیازی به دور ، رایانه شخصی داشته باشید. به علاوه، در مورد Meta Quest 2، شما می توان اگر می خواهید ، بخار گرافیکی بیشتری داشته باشید، آن را به رایانه شخصی وصل کنید. در زیر، ما هر دو نوع هدست را معرفی می کنیم. نگاهی بیاندازید.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-vr-headsets-in-this-reality/