5 بهترین پیشنهادات تصفیه هوا: برای فضاهای بزرگ و کوچک


بهار ی،ی گرم آفتاب، درجه حرارت راحت، و بعداً غروب آفتاب (با تشکر از شما، ساعت تابست،). متأسفانه، با آ،ژی فصلی نیز همراه است. بسیاری از ما با آبریزش بینی، خارش چشم و عطسه مداوم، از جمله علائم تحریک‌کننده دیگر، گرفتار هستیم. در این زمان‌های دردسرساز، به شدت توصیه می‌کنم روی یک تصفیه‌کننده هوا سرمایه‌گذاری کنید تا به شما کمک کند خانه‌تان را از آ،ژن‌های مزاحم که از بیرون به داخل نفوذ می‌کنند، دور نگه دارید. در زیر، ما پیشنهادات عالی را در مورد انواع تصفیه‌کننده‌های هوای مورد تأیید WIRED برای فضاهای بزرگ و کوچک گردآوری کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

بهترین تخفیف های تصفیه هوا

آنچه را که به دنبالش هستید نمی بینید؟ برای گزینه های بیشتر، راهنمای بهترین تصفیه کننده هوا ما را بررسی کنید. همچنین می‌تو،د در اینجا درباره نحوه کنترل کیفیت هوای داخل خانه اطلاعات بیشتری ،ب کنید.

Coway Airmega 200M

ع،: کانوی

Airmega 200M که در فضاهای تا 361 فوت موثر است، تصفیه کننده هوای مورد علاقه ما برای اتاق های کوچک است. هر دو جمع و جور است و جذاب است، بنابراین برای پیدا ، یک مکان من، برای آن در خانه خود مشکلی نخواهید داشت. همچنین دارای یک م،تور کیفیت هوا است که هر زمان که ذرات را تشخیص دهد سرعت فن را افزایش می دهد و در صورت عدم تشخیص آلودگی دستگاه را خاموش می کند – راهی خوب برای صرفه جویی در انرژی.

اگر به دنبال یک تصفیه‌کننده هوای آرام هستید، Pure Fan Auto یک گزینه عالی است—این دستگاه پنج بار در ساعت در اتاقی به مساحت 362 فوت مربع هوا را به گردش در می‌آورد. به ،وان یک فن نیز دو چندان می شود. آنقدر قوی نیست که بتواند یک اتاق به شدت گرم را خنک کند، اما نشستن در مقابل آن احساس خوبی دارد. خواب های سبک نیز از ویژگی حالت شب آن که فن را به پایین ترین حالت خود تغییر می دهد و چراغ نشانگر کیفیت هوا را خاموش می کند، قدرد، خواهند کرد. این کمترین قیمتی است که تا به امروز ردیابی کرده ایم.

این مورد در جمع ما از بهترین تصفیه کننده های هوا مورد تقدیر قرار گرفت. برای اتاق های کوچکتر، به ویژه بین 180 تا 320 فوت مربع رتبه بندی شده است. آن را بسته بندی می کند فیلتر HEPA H13، همراه با پشتیب، از دستیار گوگل، ال،ا و هوم کیت (که اگر آیفون دارید عالی است). همچنین دارای یک دسته برای حمل آن از اتاقی به اتاق دیگر است و هنگامی که ذرات بیش از حد معمول در اتاق وجود داشته باشد، به طور قابل توجهی دور آن افزایش می یابد.

ویند پ،

ع،: ویند

اگر به زودی به تعطیلات شایسته ای می روید، پیشنهاد می کنیم Wynd Plus را به لیست بسته بندی خود اضافه کنید. به ،وان یکی از کوچک‌ترین تصفیه‌کننده‌های هوا در بازار، در یک جا لیو، در خودرو و روی پاتختی قرار می‌گیرد. اگرچه این فیلتر HEPA نیست، اما همچنان می‌تواند ذرات بزرگ‌تر از 0.3 میکرون را در فاصله 3 فوتی تمیز کند. همچنین دارای سنسور کیفیت هوا، پایه پایه و کیف مسافرتی میکروفیبر است. قیمت آن تا 155 دلار کاهش یافته است، اما ما هنوز فکر می کنیم که این یک معامله محکم است.

این معامله فقط برای مش،ین آمازون پرایم در دسترس است. اگر مطمئن نیستید که آیا به یک دستگاه تصفیه هوا نیاز دارید، توصیه می کنیم یک م،تور کیفیت هوا تهیه کنید. Temptop M10 نه تنها کل ،یبات آلی فرار (TVOC) و سطوح فرمالدئید (CH) را ردیابی می کند.2Ol) بلکه شاخص کلی کیفیت هوا (که اندازه گیری می کند ذرات معلق 2.5 میکرومتر یا کوچکتر مانند دود آتش سوزی). با این حال، CO را ردیابی نمی کند2 یا رطوبت در ماه گذشته به 76 دلار کاهش یافت، اما اغلب در قیمت نوسان نمی کند.


منبع: https://www.wired.com/story/air-purifier-deals-may-3-2023/