5 بهترین پیشنهادات سکس از فروش سالگرد للو: ویبراتور، روغن کاری، کاندوم


اگر مطالعه کنید راهنمای بهترین ،اب‌بازی‌های ، ما، با چندین محصول از Lelo مواجه خواهید شد، اما بیایید صادق باشیم – آنها می‌توانند بسیار گران باشند. به همین دلیل فروش بیستمین سالگرد للو نظر من را جلب کرد. وجود ندارد تن با تخفیف های بسیار زیاد، اما چند مورد برجسته وجود دارد، از جمله برخی از موارد مورد علاقه ما و برخی از لوازم صمیمی همیشه مورد تقاضا که هر اتاق خواب باید داشته باشد.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

امروز It 2 ​​کروز

ع،: LELO

سونا 2 کروز یک ،اب بازی مکش ک،یک است. در دست احساس محکم و راحت می کند، دکمه ها به راحتی قابل دسترسی هستند و می تواند مکش شگفت آور قدرتمندی ایجاد کند. “کروز” در نام به یکی از ویژگی‌های مورد علاقه من اشاره دارد: شدت پالس‌های هوای مکش بسته به اینکه چقدر ،اب‌بازی را به بدن خود فشار می‌دهید، می‌تواند بالا و پایین شود، بنابراین زبان بدن طبیعی شما می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند. ،اب بازی که زمان آن رسیده است که همه چیز را بدون لمس ، یک دکمه بالا ببرید یا همه چیز را خنک کنید. Lelo’s Sona 2 (بدون کروز) نیز به فروش می رسد، و اگر می خواهید فقط کنترل دستی چیزها را حفظ کنید، انتخاب خوبی است.

Lelo Dot یک ویبره دقیق است و چیز کوچک جالبی است. برخلاف ویبراتورهایی که ممکن است قبلا دیده باشید، Dot به یک نقطه سیلی، بسیار ظریف و انعطاف پذیر کاهش می یابد تا هدفمندترین تحریکی را که می تو،د از یک ،اب بازی خارج کنید. نوک ،اب‌بازی بسته به سلیقه شما می‌تواند ارتعاشات ملایم یا شدید شگفت‌آوری را هدایت کند، و این یک ،اب‌بازی فوق‌العاده برای آزمایش بدون توجه به اندام تناسلی‌تان است.

هیچ اتاق خوابی نباید بدون روغن و اسپری تمیز کننده باشد. پیشنهادات Lelo در اینجا به طور من،ی نرم و شیک طراحی شده اند، اما همچنین بسیار خوب کار می کنند. این روغن بر پایه آب است و برای هر ،اب بازی، هر بدن و هر ناحیه اروژنی ایمن است، و اسپری تمیز کننده باعث می شود که ،اب بازی های شما تمیز شود. (توصیه می کنیم اسپری را در حمام نگه دارید – به این ترتیب می تو،د ،اب بازی های خود را بپاشید و آبکشی کنید و همه چیز تمام شود.)

آن سیلا کروز

ع،: آمازون

Lelo’s Sila Cruise یک ،اب بازی مکش کوچک و شایان ستایش است. شکلی شبیه ح،ون دارد و دارای دهانه سیلی، نرمی است که تقریباً روی هر ناحیه کوچک اروژنی قرار می گیرد. مانند سونا 2 کروز، سیلا کروز این توانایی را دارد که به طور خودکار قدرت مکش را بر اساس شدت فشار دادن ،اب‌بازی به بدن خود افزایش یا کاهش دهد، و یک روش بدون دردسر و کاملاً بدون درز برای گذراندن زمان با خود ایجاد می‌کند.

اگر از کاندوم استفاده می کنید، به احتمال زیاد از کاندوم استفاده کرده اید بد کاندوم در گذشته اینها یکی از کاندوم‌های ممتاز مورد علاقه ما هستند، و اینجا هستند تا نظر شما را در مورد پیشگیری از لات، قدیمی تغییر دهند. کاندوم‌های Lelo’s Hex هیچ بوی ناخوشایندی که از کاندوم‌های دیگر می‌گیرید را ندارند، و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تجربه‌ای شگفت‌انگیز لمسی را ارائه دهند. به علاوه بسته بندی های کوچک هستند فوق العاده آسان برای باز ، این ها همچنین برای استفاده با ،اب بازی ها عالی هستند! استفاده از کاندوم با ،اب‌بازی یکی از راه‌های تمیز ، سریع‌تر و آسان‌تر است و همچنین می‌تواند چیزها را زیبا و روان نگه دارد.


منبع: https://www.wired.com/story/lelo-anniversary-sale-january-2023/