5 بهترین کتابخوان الکترونیکی (2023): کیندل، نوک، کوبو


من عاشقانه دوست دارم یک کتاب شومیز که وقتی کارم تمام شد می‌توانم آن را خم کنم، لمس کنم، بو کنم و در قفسه کتابم نمایش دهم. اما شکی نیست که کتاب‌خوان‌های الکترونیکی (که به آن‌ها کتاب‌خوان‌های الکترونیکی نیز گفته می‌شود) زندگی را آسان‌تر می‌کنند – ممکن است شما را نیز بیشتر مطالعه کنند. کتاب‌خوان‌های الکترونیکی به شما امکان می‌دهند هزاران کتاب یا ده‌ها کتاب صوتی را در یک تبلت باریک و مستطیلی حمل کنید. آنها صفحه های کاغذی دارند که روی چشم ها آسان است. و آنها شما را با اعلان های منحرف کننده غرق نمی کنند. کتاب ها همچنین می توانند گران باشند و فضای فیزیکی زیادی را اشغال کنند، اما این مشکلی در مورد کتاب های الکترونیکی نیست. حتی بهتر از آن، می‌تو،د کتاب‌های دیجیتالی را از کتابخانه بدون ،وج از خانه بررسی کنید.

به طور طبیعی، هنگامی که “خواننده الکترونیکی” را می شنوید، ممکن است به Kindle فکر کنید. آمازون بهترین کتاب خوان را تولید می کند، به همین دلیل است که ما یک راهنمای جداگانه برای بهترین کیندل ها داریم که کل لیست را تجزیه می کند. اما در صورتی که نمی‌خواهید از آمازون پشتیب، کنید یا فقط مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را می‌خواهید، چند جایگزین Kindle وجود دارد. تیم WIRED’s Gear ماه‌ها، اگر نگوییم سال‌ها، صرف خواندن این تبلت‌ها کرده است – این تبلت‌ها مورد علاقه ما هستند.

به‌روزرس،‌شده در ژانویه 2023: اگر شما هم نیاز به یادداشت برداری دارید، Kindle Scribe را به ،وان یک گزینه اضافه کرده‌ایم، و اطلاعات بیشتری درباره گزینه‌های مخصوص کودکان از آمازون اضافه کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-ereaders/