5 بهترین کت بارانی (2022): ارزان، سازگار با محیط زیست، پیاده روی و دویدن


اگر ترجیح می‌دهید در گردش‌های روزانه‌تان کمتر شبیه ،س پدینگتون به نظر برسید، آدیداس را نیز توصیه می‌کنم. ژاکت Rain.Rdy City (260 دلار) از لیست آرزوهای امسال در حالی که سایر توصیه‌های ما کاملاً بدون شکل هستند، Rain.Rdy فوق‌العاده شیک است و نسخه ،نه کمر را می،ب،د تا حالتی به شما بدهد. جیب بزرگ قفسه سینه در صورت پیاده روی یا دوچرخه سواری زیاد با گوشی بسیار راحت است و همچنین از 60 درصد پارچه بازیافتی ساخته شده و رنگ نشده باقی می ماند تا اثر زیست محیطی کمتری داشته باشد.

بهترین کت بار، برای دویدن

نیازهای من برای یک کت بار، دویدن بسیار متفاوت از یک کاپشن روزمره است. من عرق می کنم و معمولاً یک ساعت یا کمتر بیرون هستم، بنابراین برایم اهمیتی ندارد که کت کمی نفوذپذیرتر باشد. با این حال، من می‌خواهم که خوب جا بیفتد، چروک نشود و تهویه خوبی داشته باشد تا وقتی تمرین می‌کنم ،‌دار نشم.

زمستان امسال، کتی که من بیشتر به آن دست پیدا کردم، ژاکت زمست، Lululemon است. کراس چیل با رنگ سبز مایل به زرد واسابی نئونی با جزئیات انعکاسی وارد شد که برای دید در هوای خا،تری و مرطوب پورتلند عالی است. این کشدار و محکم است، بنابراین هنگام دویدن زیر بغلم خش خش نمی کند.

مانند بسیاری از تج،ات Lululemon، پر از جزئیات متفکرانه است. کاپوت را می توان روی کلاه قرار داد. سوراخ های انگشت شست به پایین نگه داشتن آستین های من کمک می کند. من همچنین به خصوص قرار دادن جیب تلفن زیپ دار بزرگ را در ،مت کوچک پشتم دوست دارم. من معمولا با a می دوم جلیقه دویدن ناتان کوچک (100 دلار) برای حمل تلفنم، اما با Cross Chill، می‌توانم آیفون 14 را در جیب پشتی بگذارم و نگران قرار دادن لوازم جانبی اضافی نباشم. و، البته، هیچ‌کدام از این‌ها اهمیتی نخواهد داشت، اگر در هنگام دویدن یک ساعته در زیر باران شدید، من را گرم و خشک نمی‌کرد.

جایگزین های عالی: ژاکت ک،یک دویدن است پاتاگونیا هودینی (109 دلار)، که بسیار ساده است و بسیار کوچک است. این شرکت اخیراً به یک DWR بدون PFC روی آورده است، اما باید اعتراف کنم که هودینی خش خش می کند، هوای وحشتناکی ندارد و وقتی با آن می دوم کمی آب گیر می شوم. اگر کراس چیل را نپوشم، آن را دوست دارم نورافکن نورث فیسکه برای از بین بردن خش خش مزاحم، تراش، تنفس و برش نزدیک بدن است. همچنین از پارچه Futurelight بافته شده با ،کبوت North Face ساخته شده است. با این حال، قیمت آن 300 دلار است.

اگر خشک نگه داشتن فوق العاده برای شما مشکلی نیست، تعدادی گزینه سبک وزن بدون PFC وجود دارد که کمی نفوذپذیرتر هستند، مانند کت ناتان واموس (100 دلار) یا آنوراک مرینو پشم هوشمند (130 دلار)، که از DWR بدون PFC استفاده می کند. هر چند اینها به کوچکی بسته بندی نمی شوند.

بهترین کت بار، برای دوچرخه سواری

هر چقدر که زیر باران می گذرانم، هیچ وقت نمی گیرم کاملا همانقدر خیس شده که وقتی دو فرزندم را با دوچرخه به مدرسه می‌برم و برمی‌گردم. اگر دوچرخه‌سوار متعهدی هستید که ساعت‌ها با پلوتن تمرین می‌کنید، احتمالاً با یک ژاکت سبک وزن و با دید بالا که می‌تواند در حین حرکت کشیده شود و گرما را تخلیه کند، بهتر خواهید بود. با این حال، اگر یک مسافر روزانه با دوچرخه هستید، احتمالاً یک ژاکت با فنی کمتر می خواهید.

Clever،od یک شرکت مستقل و مستقر در رود آیلند است و لباس امضا شده آن است دماغه بار، من، دوچرخه سواری. با این حال، آنوراک مورد علاقه من است. مانند شنل، آن را بسیار سخاوتمندانه برش داده اند تا یک پیراهن فلانل و یک ژاکت کوچک در زیر آن وجود داشته باشد.


منبع: https://www.wired.com/story/best-rain-jackets/