6 بهترین تشک و تاپر ارگانیک (2023): غیر سمی، طبیعی


شما در حال رفتن به تقریباً 23 سال از زندگی خود را روی تشک بخوابید (به طور متوسط)، بنابراین منطقی است که کمی به آنچه روی آن دراز کشیده اید فکر کنید. متأسفانه تشک ها اغلب مواد مشکوکی در خود دارند. همه چیز از فرمالدئید گرفته تا TCEP (یک بازدارنده شعله) تا فتالات ها می تواند به تشک های غیر ارگ،ک ختم شود. اینکه چقدر این مواد روی شما تأثیر می‌گذارند از نظر علمی ثابت نشده است، اما یکی از راه‌های جلوگیری از آسیب، تهیه تشکی از مواد طبیعی و ارگ،ک است. به ،وان یک امتیاز، این تشک ها معمولاً از نظر زیست محیطی آسیب کمتری دارند. بیشتر تشک های دوستدار محیط زیست از ،یب پشم، لات، طبیعی و پنبه ساخته می شوند. ساختار مشابه تشک های معمولی است، اما بدون مواد شیمیایی.

اعضای تیم WIRED Gear در چند سال گذشته تشک ها را آزمایش کرده اند و ما روی تک تک تشک های این لیست خوابیده ایم. ما همیشه بیشتر در حال تست ، هستیم، اما این موارد در حال حاضر مورد علاقه ما هستند. به ،وان یک نکته، ما به طور کلی تشک های هیب، با هسته فنرهای بسته بندی شده جداگانه را توصیه می کنیم، زیرا آنها احساس حمایت بیشتری می کنند و جریان هوای بهتری دارند تا به اندازه گرما نخوابند. تمام قیمت های نشان داده شده برای مدل های سایز ملکه است مگر اینکه مشخص شده باشد.

به‌روزرس، فوریه 2023: نکاتی را در مورد گواهی‌های ارگ،ک اضافه کرده‌ایم و به آزمایش مداوم بسترهای ارگ،ک برای تکمیل تشک شما توجه کرده‌ایم.

فهرست مطالب

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

تشک هیب، آووکادو گرین تنها تشکی است که من و همسرم با آن موافقیم. او تشک نرم را دوست دارد و من تشک سفت را ترجیح می دهم. این مدل به نوعی موفق می شود هر دو باشد بدون اینکه بیش از حد یکی از آنها باشد. بعد از نزدیک به دو سال خوابیدن روی آن، افتادگی یا مشکلات دیگر صفر است. جفری ون کمپ، مشارکت کننده تشک سیمی نیز آووکادو را آزمایش کرده و دوست داشته است.

اگر احساس نرمی را ترجیح می دهید، یک گزینه روی بالش وجود دارد، یا می تو،د رویه تشک اضافه کنید، مانند رویه تشک ، آلپاکا لو، (و پایدار) این شرکت (زیر را ببینید). آووکادو همچنین یک تشک فوم لات، طبیعی ارگ،ک بدون فنر و یک مدل هیبرید گیاهی که از پشم استفاده نمی‌کند می‌فروشد، اما ما آن مدل‌ها را آزمایش نکرده‌ایم.

آووکادو سبز 11 اینچ ضخامت دارد و از لات، ارگ،ک، پشم ارگ،ک و پنبه ارگ،ک ساخته شده است. همچنین سمی نیست. به گفته این شرکت، هیچ پلی اورتان، ضد حریق، مموری فوم یا ،ب های شیمیایی ندارد. آووکادو مزارع ، خود را دارد و مزرعه لات، و مالک یک مرکز فرآوری لات، ارگ،ک، همه در هند است. تشک ها در کالیفرنیا مونتاژ می شوند.

یک سال آزمایشی، 25 سال ضمانت، و ارسال رایگان برای همه تشک های آووکادو وجود دارد. مانند سایر گزینه های تشک در جعبه، آووکادو فشرده به دست می آید. این شرکت همچنین یک شرکت معتبر B است که به اندازه کافی جبران خسارت می کند تا بتواند بگوید به ،وان یک تجارت کربن منفی عمل می کند.

تشک ارگ،ک مقرون به صرفه تر

تشک آوارا همچنین از فوم لات،، پشم ارگ،ک و فنرهای بسته بندی شده جداگانه ساخته شده است. به اندازه توس راحت نبود (پایین را ببینید)، اما به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر است. تشک آوارا تکیه گاه و فنر است، اما فنرها را می توان راحت تر از تشک های دیگر احساس کرد، در حالی که لبه ها کاملاً سفت و سخت هستند. (تاپر می تواند حتی به همه چیز کمک کند.)

به گفته لورین استرامپ، داور WIRED، یک برد برای Awara: باز، تشک درزگیر با خلاء پس از ورود، بوی کمی را به همراه داشت – به میزان قابل توجهی کمتر از سایر برندها. انتقال حرکت زیادی وجود ندارد و پارچه نرم تشک خیلی گرم یا خیلی سرد کار نمی کند. برای تشک هیب، که از نظر بودجه راحت تر است، این یک انتخاب محکم است.

تمام تلاش من برای داشتن یک تشک دوستدار محیط زیست با بچه هایم شروع شد. من خیلی بیشتر به چیزی که آنها می خوابند اهمیت می دهم تا اینکه من روی چه چیزی بخوابم. با این حال، به همان اندازه که من تشک سبز آووکادو را دوست دارم، ارزان نیست. برای بچه هایم، تشک کیوی مقرون به صرفه تر توسط تشک سبز من ،یدم. کیوی شبیه آووکادو است. این یک تشک هیب، با فنرهای جیبی و مواد طبیعی است: پنبه، پشم و لات، ارگ،ک تایید شده.

یکی از پیچش های خوب که کیوی را برای بچه ها جذاب می کند، گزینه دو طرفه است. هزینه آن از قبل کمی بیشتر است، اما اینکه بتو،د آن را برگرد،د، عمر آن را افزایش می دهد، که اگر بچه های شما ببینند تخت خواب ها واقعا ترامپولین های مبدل هستند، مفید است.


منبع: https://www.wired.com/story/best-،ic-mattresses/