7 بهترین مانیتور کودک (2023): Wi-Fi، رادیو (بدون اینترنت) و موارد دیگر


والدین جدید، اینجاست یک نکته: شما حتی ممکن است نیاز یک م،تور کودک یک نوزاد سالم و گرسنه می‌تواند با صدایی به اندازه‌ای فریاد بزند که ف، را خم کند، چه رسد به پرده گوش ضعیف شما. با این وجود، م،تورهای کودک می‌توانند جریان‌های ویدیویی با کیفیت بالا و شفاف را از دوربین به طور مستقیم به واحد والدین جداگانه، تلفن هوشمند، تبلت یا هر سه شما ارائه دهند. این به این م،ی است که می تو،د آزادانه در خانه حرکت کنید و در عین حال مراقب کودک باشید که در خواب می رود یا با رضایت در گهواره خود بازی می کند. در اینجا نگاهی به بصری‌ترین م،تورهای کودک در دسترس آنلاین می‌اندازیم و آنها را از نظر طراحی، ویژگی‌ها، تصویر و کیفیت صدا ارزیابی می‌کنیم تا نشان دهیم که چقدر خوب کار می‌کنند و مراقب شادی شما هستند.

برای انتخاب بیشتر وسایل کودک مورد علاقه ما، ما را بررسی کنید بهترین کالسکه و بهترین کریر نوزاد راهنمای ،ید و ما راهنمای هدیه برای والدین جدید.

به‌روزرس، آوریل 2023: ما انتخاب‌های م،تور کودک خود را برای سال 2023 با ورودی‌هایی از Hubble، Kodak، Cubo، Angelcare، VTech و Owlet بازبینی کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-baby-monitors/