7 راه برای استفاده بیشتر از عرشه جریان الگاتو (2022)


حتی بهتر از آن، این نرم‌افزار دارای یک عملکرد کلید میانبر است که به طور متناوب بین دو میانبر تغییر می‌کند. یکبار فشار دهید، یک فرمان را می فرستد، دوباره فشار دهید و دیگری را به طور متناوب ارسال می کند. این می تواند یک راه مفید برای ایجاد ضامن های پیچیده باشد، مانند اجرای یک اسکریپت هنگام شروع کار و دیگری پس از اتمام کار.

2. میانبرهای مک را فعال کنید

ابزار اسکریپت نویسی خود اپل، S،rtcuts نیز قدرتمند است و مستقیماً در MacOS تعبیه شده است. این به خودی خود می تواند یک مزیت بزرگ باشد، اما یک افزونه غیر رسمی به شما امکان می دهد میانبرها را مستقیماً از دکمه ای در Stream Deck خود فعال کنید.

این ادغام توسط کاربر GitHub Sentinelelite ساخته شده است و با اپل مرتبط نیست، که ارزش در نظر گرفتن دارد. با این حال، شما می تو،د کد را اینجا پیدا کنید. در آزمایش من، خیلی خوب کار کرد، دو میانبر موجود را که داشتم بدون نیاز به میانبر صفحه کلیدی که قبلاً استفاده نشده بود یا فضایی را در نوار وضعیت من اشغال نکرده بود، راه اندازی کرد.

3. به IFTTT متصل شوید

IFTTT یکی دیگر از ابزارهای اتوماسیون قدرتمند است که می تواند به ،وان ،ب بین چندین سرویس عمل کند. می تو،د از آن استفاده کنید پست های اینستاگرام خود را به توییتر ارسال کنید بدون پیوندهای زشت، خود را اضافه کنید ردیابی خواب در تقویم گوگل، یا قرار دهید ویدیوهایی که در YouTube دوست دارید در لیست پخش S،ify قرار دهید. و به لطف آن ادغام وب هوک ها، می تو،د هر تعداد اپلت را (همانطور که سرویس نامیده است) را فقط با مراجعه به یک پیوند فعال کنید.

این باعث می شود ادغام آسان با Stream Deck شما. در زیر ،وان سیستم در برنامه، عملی به نام وب‌سایت را خواهید دید. در اینجا، می تو،د هر URL را وارد کنید. وقتی دکمه ای را فشار دهید که این عمل را به آن اختصاص داده اید، آن سایت راه اندازی می شود. در این صورت، یک اپلت IFTTT را راه اندازی می کند. برای مثال، می‌تو،د از این برای کنترل چراغ‌های خانه هوشمند، تغییر تلفن خود به Do Not Disturb یا هر کار دیگری که IFTTT می‌تواند انجام دهد، استفاده کنید.

4. تماس های زوم خود را کنترل کنید

آ،ین چیزی که هنگام تماس با زوم می خواهید این است که دکمه بی صدا را جستجو کنید. این پلاگین غیر رسمی می‌تواند با دادن دکمه‌های اختصاصی برای بی‌صدا ، میکروفون یا ویدیو، شروع یا توقف ضبط، و حتی ، جلسه، به حل این مشکل کمک کند.

اگر جلسه را اجرا می‌کنید، گزینه‌هایی نیز برای بی‌صدا ، همه افراد حاضر در تماس Zoom به‌طور هم‌زمان وجود دارد یا از همه می‌خواهید که صدای خود را لغو کنند. این میانبرها حتی اگر خود پنجره بزرگ‌نمایی در فو، نباشد، کار می‌کنند، بنابراین می‌تو،د صفحه‌گسترده‌های خود را باز نگه‌دارید یا حواس‌تان را توییتر پرت کنید، بدون اینکه توانایی حذف سریع صدای خود را هنگامی که رئیس با شما تماس می‌گیرد از دست بدهید.

5. در Discord به راحتی چت کنید

یکی از افزونه های ساخته شده توسط Elgato به طور خاص، این افزونه Discord به شما این امکان را می دهد که به سرعت برخی از ویژگی های اصلی برنامه چت را کنترل کنید. می تو،د میکروفون خود را بی صدا کنید یا هدفون خود را کر کنید. همچنین گزینه هایی برای پرش سریع به یک کانال صوتی یا متنی از پیش تعیین شده وجود دارد. در مورد اول، فشار دادن دکمه به طور خودکار هدفون و میکروفون شما را به چت صوتی متصل می کند.

شاید راحت ترین گزینه در این افزونه، دکمه های Push to Talk و Push to Mute باشند. اینها به شما این امکان را می‌دهند که در حالی که یکی از دکمه‌های Stream Deck را نگه دارید، به طور موقت صحبت کنید یا خود را بی‌صدا کنید. داشتن یک دکمه فیزیکی در دست برای دستیابی – صرف نظر از اینکه چه پنجره ای باز است – تا بتوانم در یک چت صحبت کنم که در صورت نیاز در آن بی صدا هستم، چیزی است که باعث می شود از داشتن سخت افزار اضافی روی میز خود قدرد، کنم. .

6. موسیقی خود را مدیریت کنید

امروزه ا،ر کیبوردها دارای نوعی دکمه های چندرسانه ای برای پخش، توقف یا رد ، آهنگ ها در برنامه های موسیقی شما هستند، اما آنها معمولاً بسیار ابتدایی هستند. برخی از ادغام‌های Stream Deck می‌توانند بسیار گسترده‌تر باشند. به ،وان مثال پلاگین غیر رسمی S،ify اصول اولیه را پوشش می‌دهد، اما همچنین به شما امکان می‌دهد آهنگ‌ها را از لیست‌های پخش خود حذف کنید، دستگاه‌های پخش را تغییر دهید، به یک آهنگ لایک اضافه کنید، به حالت زدن تغییر دهید و موارد دیگر.

خود الگاتو نیز پلاگین هایی را برای آن ارائه می دهد S،ify و اپل موزیک، اگرچه عجیب است که فقط در مکینتاش. هر دوی اینها عملکردهای اساسی تری دارند، اما حداقل به شما امکان می دهند حالت shuffle را تغییر دهید و در Apple Music روی آهنگ هایی که دوست دارید Love را بزنید.

7. ساعت کاری خود را پیگیری کنید

اگر یک فریلنسر هستید، محدودیت‌های سختی در زندگی کاری دارید، یا فقط کنجکاو هستید که واقعاً چقدر زم، را صرف خیره شدن به صفحات گسترده می‌کنید، یک ردیاب زمان خوب ابزار مفیدی است. یک ابزار رایگان برای انجام این کار، روشن ،، دارد یک پلاگین غیر رسمی Stream Deck که شروع و توقف ردیاب خود را آسان می کند.

برای راه اندازی آن، باید کلید API خود را وارد کنید، که می تو،د آن را از صفحه تنظیمات برگزیده Toggl دریافت کنید. پس از تنظیم، می تو،د دکمه را فشار دهید تا زمان خود را ردیابی کنید. حتی می تو،د چندین دکمه برای ردیابی وظایف مختلف ایجاد کنید و آنها را به فضاهای کاری مختلف Toggl ارسال کنید. در زمان نوشتن، همچنان باید از برنامه Toggle موبایل یا وب استفاده کنید تا تایمر را متوقف کنید (فشردن مجدد دکمه فقط یک ورودی زمان‌بندی‌شده جدید شروع می‌شود)، اما همچنان یک راه مفید برای شروع سریع ساعت بدون دریافت حواس پرت از کاری که انجام می دهید


منبع: https://www.wired.com/story/elgato-stream-deck-،uctivity-tips/