8 بهترین اسکوتر برقی (2022): مقرون به صرفه، سبک وزن، دوربرد، سریع


اسکوترها وسایل نقلیه الکتریکی هستند، بنابراین چند کار وجود دارد که در صورت ،ید باید انجام دهید و نباید انجام دهید. اولاً، اگر هرگز سوار اسکوتر برقی نشده‌اید و نگران ،ید آن هستید، خدمات اشتراک‌گذاری را امتحان کنید. شرکت‌هایی مانند Lime، Lyft، و Bird به شما اجازه می‌دهند با پول زیاد یک اسکوتر بگیرید، که راه خوبی برای آزمایش آب است.

کلاه ایمنی بپوشید. نیاز است بیشتر بگویم؟ از نوجین خود محافظت کنید راهنمای لوازم جانبی دوچرخه‌سواری ما چند گزینه برای کلاه ایمنی دارد که مورد علاقه شخصی من این است کلاه ایمنی هزار میراثی– و این راهنما را دنبال کنید تا کلاه ایمنی خود را به درستی جا دهید.

قو،ن محلی خود را بررسی کنید. آیا اسکوتر برقی در محل زندگی شما قانونی است؟ اگر چنین است، حدا،ر سرعت مجاز چقدر است؟ آیا باید در مسیر دوچرخه سواری باشید؟ در دو سال گذشته، اسکوترها به یک منظره رایج در بسیاری از شهرها تبدیل شده اند. این احتمال وجود دارد که ایالت یا شهر شما قو،نی را در مورد سوار شدن به آنها مشخص کرده باشد.

اسکوتر خود را یک شبه یا وقتی ،ی در خانه نیست شارژ نکنید. دفترچه راهنماهای چندین اسکوتر که من تست کردم همین را می گوید. هر باتری یا شارژری دارای گواهینامه UL برای ایمنی نیست، و من بیش از حد آن را دیده ام داستان آتش سوزی باتری. زم، که اسکوتر خود را شارژ می کنید همیشه در اطراف باشید و پس از اتمام شارژ آن را از برق بکشید.

سعی کنید از باران دوری کنید. باید اسکوتر خود را بررسی کنید تا ببینید آیا دارای رتبه بندی IP رسمی در برابر آب و گرد و غبار است یا خیر. اگر نه، از سوار شدن در باران خودداری کنید. اگر امتیازی وجود دارد، باز هم ایده خوبی است که سریع از باران خارج شوید. مهمتر از آن، انجام دهید نه شارژر را بدون پاک ، درگاه شارژ و اطمینان از خشک بودن آن وصل کنید.

اسکوتر خود را در دمای بیش از حد نگهداری نکنید. گرمای شدید و سرمای شدید برای باتری ها خوب نیست. اسکوتر خود را مانند غلات صبحانه خود در یک مکان خشک و خنک نگهداری کنید!

لطفا فقط یک سوار. مگر اینکه سازنده به صراحت اعلام کند که یک اسکوتر می تواند دو نفر را حمل کند، فقط یک سوار باید روی عرشه باشد. این وسایل نقلیه می توانند بسیار سریع حرکت کنند و برای تصادف شدید نیازی به سرعت بیش از 20 مایل در ساعت ندارید. همچنین ایده خوبی است که محدودیت وزن اسکوتر خود را بررسی کنید.

گزینه های سرویس و تعمیر سازنده را بررسی کنید. قبل از اینکه روی یک اسکوتر جدید سرمایه گذاری کنید، بررسی کنید که آیا سازنده قطعات یدکی ارائه می دهد یا در صورت بروز هر گونه مشکلی قادر به سرویس اسکوتر شما است. ممکن است بخواهید با فروشگاه‌های محلی دوچرخه و اسکوتر ارتباط برقرار کنید تا ببینید آیا آن‌ها تجربه‌ای در مورد برندی که شما با آن می‌روید دارند یا خیر.

اسکوتر خود را بدون مراقبت در فضای باز رها نکنید. اسکوترها به راحتی قابل ایمن نیستند، بنابراین احتمالاً ناگفته نماند که سرقت آنها آسان است. در صورت نیاز آنها را در داخل خانه بچرخ،د، اما اگر نمی خواهید به خانه بروید، آنها را در معرض دید قرار دهید، کلاه ایمنی در دست.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-electric-s،s/