8 بهترین دوربین امنیتی در فضای باز (2023): با باتری، LTE، بدون اشتراک


ما چندین دوربین امنیتی دیگر در فضای باز را آزمایش کرده ایم. اینها آنهایی هستند که ما دوست داریم که یک مکان بالا را از دست داده اند.

Reolink Argus 3 Pro با قیمت 120 دلار: چیزهای زیادی برای دوست داشتن این دوربین امنیتی وجود دارد، از جمله قیمت مقرون به صرفه. ویدیوی 2K، فضای ذخیره‌سازی محلی یا ابری، صدای دو طرفه، آژیر و تشخیص شخص را ارائه می‌دهد. تغذیه زنده سریع بارگیری می شود و ،ید لوازم جانبی پانل خورشیدی برای برق ارزان است. این برنامه کمی گیج کننده است، اما Reolink اخیراً 2FA را اضافه کرده است. من هم تست کردم Reolink Argus PT با پنل خورشیدی (160 دلار)، که یک دوربین تابه و شیب جامد با مجموعه ای از ویژگی های مشابه است. هر دو دوربین Reolink همچنین از Wi-Fi دو باند (2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز) پشتیب، می کنند.

دوربین Eve Outdoor با 250 دلار: این دوربین نورافکن شیک باید سیم کشی داشته باشد و نصب آن مشکل است (شاید یک برقکار بخواهید). این می تواند جایگزین نور فضای باز شود تا نور فعال حرکتی (حدا،ر 1500 لومن)، ویدیوی 1080p (میدان دید 157 درجه) و صدای دو طرفه را به شما بدهد. اما به ،وان یک دوربین Homekit، به یک هاب Apple Homekit (Apple TV، HomePod یا iPad) و یک برنامه ذخیره سازی iCloud+ نیاز دارید. متأسفانه کیفیت ویدیو و صدا متوسط ​​است، فقط روی وای فای 2.4 گیگاهرتز کار می کند و از اندروید پشتیب، نمی کند.

دوربین فضای باز بی سیم توکان با قیمت 120 دلار: دوربین بی سیم Toucan با یک پایه مغناطیسی هوشمند و نصب آسان، شبیه انتخاب برتر ما از Arlo است. ویدئوی 1080p در شرایط ایده آل خوب است اما با نور ،یبی (بدون HDR) مشکل دارد. صدای دو طرفه قابل عبور است. این برنامه به خوبی کار می‌کند و فید زنده را خیلی سریع بارگیری می‌کند، اما این فقط در فضای ابری است، به این م،ی که اگر می‌خواهید رویدادهای بر،ب‌گذاری شده، بیش از ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده، یا دانلود بیش از بیش از آن، باید مش، شوید (از ۳ دلار در ماه) پنج ویدیو در ماه

دوربین فضای باز Wyze Cam V3 با قیمت 35 دلار: این دوربین دارای استاندارد IP65 است که برای استفاده در فضای باز من، است. از نظر کیفیت و ویژگی‌های ویدئویی تقریباً با Wyze Cam Outdoor مطابقت دارد، اما از آنجایی که باید به برق وصل باشد، ممکن است به راحتی بیشتر از خود دوربین برای کابل طول، هزینه کنید. حافظه محلی نیز به کارت microSD روی دستگاه محدود می شود.

دوربین نور امنیتی توکان با قیمت 170 دلار: شما می تو،د این دوربین را به سادگی به پریز وصل کنید و یک کابل ضد آب 8 متری به همراه دارد. دارای نور فعال با حرکت (1200 لومن)، ضبط ویدیوی 1080p و پشتیب، از صدای دو طرفه. من فیلم را کاملاً دقیق یافتم، اما با نور مستقیم خورشید مشکل داشت. می تو،د به صورت محلی روی کارت microSD ضبط کنید (فروش جداگانه) و 24 ساعت فضای ذخیره سازی ابری رایگان دریافت می کنید، اما محدودیت هایی دارد. برنامه ها از 3 دلار در ماه شروع می شوند. حتی وقتی تشخیص حرکت روی کمترین حساسیت تنظیم شده بود، این دوربین در طول آزمایش خیلی وقت‌ها فعال می‌شد و راهی برای فیلتر ، افراد وجود ندارد، بنابراین من مکرراً موارد مثبت کاذب دریافت می‌کردم (دمیدن برگ‌ها، پروانه‌ها و پرندگان همه هشدارها را ایجاد می‌،د).

Ezviz C3X به قیمت 90 دلار: C3X اصول اولیه را به درستی دریافت می کند، فیلم واضح و هشدارهای قابل اعتماد ارائه می دهد. این دوربین دارای یک دوربین دوگانه برای دید بهتر در شب است و ویدیوی تمام رنگی را بدون نیاز به نورافکن ارائه می دهد. همچنین تنظیم آن آسان است، کارت microSD می گیرد و از احراز هویت دو مرحله ای راحت با اثر انگشت پشتیب، می کند. متأسفانه، باید کابل برق را اجرا کنید (اترنت اختیاری نیز وجود دارد)، و اشتراک ابری بسیار گران است. وایرلس رو هم تست کردم Ezviz EB3 (80 پوند)، یک دوربین امنیتی در فضای باز با باتری 2K با تشخیص شخص در دستگاه و اسلات کارت microSD، اما فقط در بریت،ا موجود است.

Blurams Outdoor Lite 3 با قیمت 65 دلار: این یک دوربین امنیتی با قیمت من، است، با پشتیب، از قابلیت حرکت، شیب و زوم، نورافکن، آژیر، ردیابی حرکت، ضبط مداوم و صدای دو طرفه. می تو،د فیلم را به صورت محلی روی کارت microSD ذخیره کنید (به طور جداگانه فروخته می شود) یا در یک طرح ابری مش، شوید. کیفیت ویدیو معقول است، اما برنامه بسیار پرگل است و بارگیری فید زنده ناسازگار بود (گاهی اوقات به طور نامحدود بافر می شود).

دوربین امنیتی SimpliSafe بی سیم در فضای باز با قیمت 190 دلار: مجموعه‌ای از ویژگی‌ها، ویدیوی واضح 1080p و پشتیب، از HDR وسوسه‌انگیز به نظر می‌رسد، اما برای ارزشمند ، این دوربین به یک سیستم امنیتی Simplisafe (9/10، WIRED توصیه می‌کند) و برنامه نظارتی نیاز دارید که آن را برای چیزی که دریافت می‌کنید بسیار گران می‌کند. . (Arlo Pro 4 ویدیویی با کیفیت بهتر و ویژگی های بیشتری ارائه می دهد.) اگرچه ممکن است یک افزونه مفید برای مشتریان فعلی SimpliSafe باشد.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-outdoor-security-cameras/