8 بهترین فیلم در Hulu این هفته


در سال 2017، Hulu با تبدیل شدن به اولین شبکه استریم که برنده جایزه امی سریال درام برجسته شد، به لطف پدیده ای که سرگذشت ندیمه. در حالی که آن اقتباس دردناک پیش‌بینی‌آمیز از رمان دیستوپیایی مارگارت اتوود در سال 1985 یکی از بهترین برنامه‌های تلویزیونی برای تماشا در Hulu باقی می‌ماند، اما همچنین برای سرگرمی‌های باکیفیت که شبکه همچنان با سریال‌های اصلی مانند آن مطابقت دارد – و گاهی اوقات فراتر از آن است – قرار می‌دهد. ،س، بزرگ، و فقط قتل در ساختمان.

در حالی که نتفلی، تا حد زیادی بازار استریم فیلم های اصلی را تحت الشعاع قرار داده است، و حتی موفق شده است که A-listers مانند Guillermo del Toro را متقاعد کند. آلفونسو کوارونو مارتین اسکورسیزی که به راه خود بیایند، Hulu نیز شروع به یافتن پای خود در ویژگی‌ها کرده است. در زیر برخی از انتخاب‌های برتر ما برای بهترین فیلم‌ها (اصلی و غیره) در حال حاضر در Hulu ارائه شده است.

هنوز به دنبال ،اوین عالی بیشتری برای اضافه ، به صف خود هستید؟ راهنمای WIRED برای بهترین فیلم‌ها در نتفلی،، بهترین فیلم‌ها در دیزنی+ و بهترین فیلم‌ها در آمازون پرایم را بررسی کنید.

طعمه

بر اساس دهه‌ها تجربه، تماشاگران سینما از دنباله‌ها، پیش‌درآمدها و/یا راه‌اندازی‌های مجدد انتظار بسیار کمی داشته‌اند. طعمه چنین شگفتی شگفت انگیز به ،وان ،مت پنجم در درنده فرنچایز و پیش درآمد، داستان قرن هجدهم ماجراهای آرتوریایی نارو (امبر میدتاندر)، یک زن جوان کومانچی و جنگجوی خشن را دنبال می کند که مصمم است مردم خود را از دست یک شکارچی بسیار تکامل یافته (معروف به Predator) که در تلاش است او را نابود کند، نجات دهد. انجمن. این فیلم به کارگرد، دن تراختنبرگ (10 کلاورفیلد لین)، به طرز درخش، ،اصر ترسناک بقا و علمی تخیلی را با اسطوره های غربی ،یب می کند تا فیلمی را خلق کند که بسیاری بهترین فیلم در این فرانچایز تقریباً 40 ساله را که همه با Ahhnold در دهه 80 شروع شد، به وجود آورد.

تازه

نوآ (دیزی ادگار-جونز) یک زن مجرد است که به دنبال شریک زندگی است، اما از صحنه دوستیابی آنلاین خسته شده است. بنابراین هنگامی که استیو (سباستین استن)، یک غریبه دمدمی مزاج و خوش تیپ را ملاقات می کند، فرصتی برای دادن شماره اش به او پیدا می کند. آن دو در اولین قرار ملاقات موفق شدند و در نهایت متوجه می‌شوند که در حال برنامه‌ریزی برای گذراندن یک تعطیلات آ، هفته دور از خانه هستند – این زم، است که نوآ متوجه می‌شود که استیو جزئیات نگران‌کننده‌ای را درباره خودش پنهان کرده است. در نهایت، تازه به ،وان یک درس در مورد وحشت دوستیابی در عصر دیجیتال (چه واقعی و چه خیالی) ایستاده است.

موفق باشی، لئو گرانده

دو سال پس از مرگ همسرش، معلم دین بازنشسته نانسی استو، (اما تام،) تصمیم می‌گیرد که وقت آن است که کاری در مورد این واقعیت انجام دهد که او هرگز به ارگاسم نرسیده است. بنابراین او لئو گرانده (داریل مک کورمک)، یک کارگر ، مرد جوان را استخدام می کند و او را به اتاق هتل دعوت می کند تا بتواند چند مورد را از لیست سطل ، خود خط بزند. اما آنچه به ،وان یک رابطه مبا، ای شروع می شود، به سرعت و واقعاً به موارد بسیار بیشتری تبدیل می شود.

حرارت

فیلم دزدی نمادین مایکل مان نزدیک به 30 سال از عمر آن می گذرد، اما هیچ یک از قدرتی که آن را به یک ک،یک فوری تبدیل کرده بود، از دست نداده است. این شانس را داشته باشید که رابرت دنیرو را در نقش نیل مک کاولی مجرم اصلی ببینید که در مقابل یک آل “بیگ ،” قابل پیش بینی فوق العاده قرار می گیرد. پاچینو در نقش ستوان هانا برای یکی از بهترین ها بمان صحنه های سرقت به زیبایی اجرا شده در تاریخ سینما

پالم اسپرینگز

با توجه به وجود تقریباً کامل هارولد رامیس روز گراند هاگیک فیلمساز برای اضافه ، یک تصویر دیگر به کانن رام-کام با زمان بی‌نهایت زمان زیادی نیاز دارد. اما م، بارباکو، نویسنده و کارگردان، پیش رفت و به هر حال این کار را انجام داد پالم اسپرینگزو تماشاگران از او سپاسگزارند. با تکیه بر قو،نی که ابتدا در روز گراند هاگ، پالم اسپرینگز پیچش منحصر به فرد خود را در داستان ارائه می دهد. به جای اینکه یک نفر (فیل کانرز بیلی موری) به آرامی به مرز جنون کشیده شود، زیرا او تنها ،ی است که به نظر می رسد این پدیده را تجربه می کند، پالم اسپرینگز سه مهمان عروسی – نای، (اندی سامبرگ)، سارا (کریستین میلیوتی) و روی (جی کی سیمونز) را می بیند که بارها و بارها در یک روز زندگی می کنند و با هم برای یافتن راهی برای ،وج از آن کار می کنند.

روزالین

رومئو (کایل آلن) و ژولیت (ایزابلا مرسدس) به ،وان عاشقان افسانه ای ستاره دار ویلیام ش،پیر، مرتباً همه تیترها را به خود اختصاص می دهند. اما این رام کام ابتکاری از کارگردان کارن مین (کودک آشکار) بیشتر به روزالین (کیتلین دوور)، پسر عموی ژولیت – و عشق اول رومئو – که به راحتی در نمایشنامه از او دور می شود، می پردازد. دیور بیش از 400 سال زمان از دست رفته را جبران می کند و نقشه می کشد تا مردش را در این دوره سرگرم کننده و جذاب رام کام به دست آورد.

پادشاه کمدی

نتفلی، ممکن است تنها مالکیت آن را حفظ کند ایرلندیاما Hulu جایی است که پیدا خواهید کرد پادشاه کمدی، که ممکن است دست کم گرفته شده ترین فیلم مارتین اسکورسیزی باشد. روپرت پاپکین (رابرت دنیرو) یک مجری برنامه گفتگوی نامحسوس است که کاملاً متقاعد شده است که تنها چیزی که برای بزرگ ، آن نیاز دارد، برکت و حمایت جری لنگفورد (جری لوئیس) شبیه ج، کارسون است … بنابراین او را می دزدد. با هدف فرود چند دقیقه از زمان در برنامه گفتگوی جری. این یک بررسی جذاب، گاهی خنده دار و گاهی ترسناک از بیماری رو، است – و یک الهام واضح برای تاد فیلیپس جوکر (2019).

خیلی بد

ست مایرز و ایوان گلدبرگ دوستی دوران نوجو، خود را برای نوشتن و تولید فیلمی که ممکن است یکی از معتبرترین فیلم‌های دوران بلوغ باشد، کشف ،د. در حالی که آنها برای فارغ التحصیلی از دبیرستان آماده می شوند و در مسیرهای جداگانه خود به سمت دانشگاه حرکت می کنند، بهترین دوستان ست (جونا هیل) و ایوان (مایکل سرا) یک شب برای مهم، با همک،ی های خود دارند و هیچ پشیم، ندارند. البته همه چیز دقیقاً طبق برنامه پیش نمی رود. علاوه بر معرفی جهان به برخی از بااستعدادترین افراد در آن زمان و تازه وارد در تجارت، از جمله سرا، هیل و اما استون، خیلی بد همچنین حاوی چیزی است که ممکن است یکی از بهترین خطوط کمدی در 20 سال گذشته باشد: “هیچ ، از زمان “Nam” در شورت باربری کار دستی پیدا نکرده است.


منبع: https://www.wired.com/story/best-movies-hulu-right-now/