8 بهترین ویبراتور (2023): ارزان، قدرتمند، انعطاف پذیر


ویبراتورها برخی از قابل دسترس ترین ،اب بازی های ، در بازار هستند، اما وجود دارند زیاد از آنها، بنابراین ،ید برای یکی می تواند طاقت فرسا شود. خوشبختانه، چند نکته و ترفند دارم که هنگام ،ید و آزمایش ویبراتورها از آنها استفاده می‌کنم که می‌توانند به شما در محدود ، مسائل کمک کنند.

ابتدا به مواد نگاه کنید. برای ویبراتورها، شما واقعاً می خواهید که با سیلی، 100 درصد پلاتین ساخته شوند. پ،تیک سخت براق برای قطعاتی که با اندام تناسلی شما تماس ندارند من، است، اما سیلی، پلاتین درجه پزشکی، بدون متخلخل، تمیز ، آسان و ایمن برای بدن. بر خلاف درجات کمتر سیلی،، سیلی، پلاتین هیچ بو یا ،یب عجیبی را که ممکن است برای اندام تناسلی شما ناخوشایند یا حتی مضر باشد، از بین نمی برد. به این دلیل که از نظر شیمیایی با سایر انواع سیلی، متفاوت است.

دوم، به شارژری که ویبراتور با آن عرضه می شود نگاه کنید. آیا USB-A، USB-C یا یک آداپتور AC اختصاصی است؟ من سعی می‌کنم همه چیز را ساده نگه دارم و از ویبراتورهایی استفاده کنم که با USB-A یا USB-C شارژ می‌شوند. از دست دادن شارژر بسیار آسان است و دانستن اینکه می تو،د از هر کابل شارژی که در اطراف خود دارید استفاده کنید، راحت است. هیچ چیز بدتر از یک ،اب بازی نیست که در اواسط استفاده روی شما بمیرد.

در آ، از بینی خود استفاده کنید. هنگامی که ویبراتور جدید خود را به دست گرفتید، ابتدا قدرت ارتعاش آن را روی نوک بینی خود آزمایش کنید. باید احساس کنید که سوراخ‌های بینی و سینوس‌هایتان را قلقلک می‌دهد، و این باید به شما ایده دهد که چقدر در بافت تناسلی شما می‌تواند تحریک شود. به یاد داشته باشید، در مورد 90 درصد کلیتوریس را نمی توان مستقیماً تحریک کرد زیرا زیر پوست است، بنابراین ارتعاشات عمیق مهم هستند. همین امر در مورد فالوس نیز صدق می‌کند—بافت نعوظ به عمق بدن شما می‌رود و تحریک آن با ویبراتور می‌تواند تجربه‌ای جدید و هیجان‌انگیز را ارائه دهد.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-vi،tors/