8 بهترین کیس ایرپاد اپل (2023): یکپارچهسازی با سیستمعامل، عجیب و غریب و هرزنامه


اخیراً برخی از ما در تیم WIRED Gear روی کیس های AirPods وسواس داشتیم. نه فقط هر کیس قدیمی، بلکه در مورد مواردی صحبت می‌کنیم که شبیه کفش‌های کت،، آب نبات، چمدان، تلفن‌های همراه، حتی جعبه‌های اسپم هستند که به ما اجازه می‌دهند شخصیت خود را به رخ بکشیم. بله، من واقعاً به قدری اسپم را دوست دارم که همیشه یک قوطی روی شخص خود حمل می کنم. آیا این موارد به همان اندازه که در فضای مجازی ظاهر می شوند، جذاب، بادوام و محافظ هستند؟ برای فهمیدن این موضوع، چندین مورد را در سری هدفون های اپل آزمایش کردیم. اینها کیس های عجیب و غریب مورد علاقه ما برای AirPods استاندارد (نسل اول، دوم و سوم) و AirPods Pro (نسل اول و دوم) هستند. ما در ماه های آینده به آزمایش های بیشتر ادامه خواهیم داد.

حتماً راهنمای ،ید دیگر ما را بررسی کنید، از جمله بهترین قاب‌ها و لوازم جانبی آیفون 14، بهترین لوازم جانبی iPad، بهترین هدفون‌های بی‌سیم و بهترین لوازم جانبی مک‌بوک.

Medea Giordano و Julian C،kkattu در این راهنما مشارکت داشتند.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-apple-airpods-cases/