9 بهترین بلندگوی هوشمند (2023): Alexa، Google Assistant، Siri


حتی اگر به صدای ،یبی فضایی گوش نمی دهید، صدای بلندگو همچنان فوق العاده است. باس و جزئیات بزرگ و مطمئنی دارد و می‌تواند با استفاده از iOS یا میکروفون‌های داخلی روی بلندگو، خود را به اتاق شما تنظیم کند. قرار دادن آن کمی سخت‌تر از Era 100 بالا است، و همچنین قیمت آن تقریباً دو برابر است، اما اگر فضای بزرگ‌تر یا خانه‌ای مدرن با پلان بازتر دارید، هنوز ارزش آن را دارد.

Bose Home Speaker 500

ع،: بوز

هزاران بلندگوی هوشمند وجود دارد. در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد که دوست داریم:

  • استودیوی اکو آمازون (200 دلار) بهترین اسپیکر ال،ا است. آن را به خاطر کیفیت موسیقی به تنهایی ن،ید، اما استودیوی Ec، دقیقاً در آن با،ت Google Home Max از نظر بیس جسورانه و صحنه های صوتی پر از اتاق. شکل عجیب و غریب آن، آن را از بالای لیست ما حفظ می کند.
  • Bose’s Home Speaker 500 (379 دلار) ال،ا و کمی اضافی دارد. مطمئناً ارزان نیست، اما این اسپیکر Bose صدای بسیار خوبی دارد (به وضوح Sonos One نیست، اما در کل عالی است) و صدای بلندی دارد. دارای هندزفری ال،ا، بلوتوث، یک پورت کمکی 3.5 میلی‌متری برای اتصال مستقیم به تلفن یا پخش‌کننده MP3، و شش دکمه از پیش تعیین شده مفید که می‌تو،د برای باز ، یک لیست پخش یا آلبوم خاص از S،ify، Pandora، Amazon Music و TuneIn اختصاص دهید. . نمایشگر جلویی آرت آلبوم و چند دستور دیگر را نشان می‌دهد، اما تقریباً به اندازه نمایشگرهای هوشمند واقعی مؤثر نیست.
  • سطح Bang & Olufsen Beosound (1649 دلار) یک اسپیکر زیبا است که برای دوام ساخته شده است. این شرکت مدل رده بالا را طوری طراحی کرده است که در طول زمان قابل تعمیر و ارتقا باشد. این بلندگو از پارچه و چوب طبیعی ساخته شده است تا تجربه‌ای از «گهواره تا گور» واقعاً پایدار داشته باشد. این یک بلندگوی تخت فوق‌العاده است که همراه با دستیار Google ارائه می‌شود—یا می‌تو،د آن را بدون دستیار هوشمند با همان مقدار پول ،یداری کنید.

اپل هوم پاد مینی

ع،: اپل

ظاهرش باحاله اما هوم پاد مینی اپل (99 دلار) (6/10، بررسی WIRED) مشکلاتی مشابه بلندگوی اصلی و بزرگتر هوم پاد (5/10، بررسی WIRED) دارد، از جمله قیمت بالاتر از بسیاری از رقبا، و میان رده گل آلود. آن چیزی نزدیک به سطح پشتیب، از خانه هوشمند شخص ثالث که با آمازون یا گوگل خواهید یافت، ندارد. می‌تو،د با همان پول یک بلندگوی Nest یا Ec، در اندازه کامل تهیه کنید، و باید.

چرا ما بلند،ای دستیار Google را ترجیح می دهیم (در حال حاضر)

دلایل زیادی برای دوست داشتن دستیار صوتی ال،ای آمازون وجود دارد و بسیار خوب کار می کند. اگر می خواهید از دستیار صوتی خود برای ،ید استفاده کنید یا از خدمات آمازون مانند Prime Music یا Prime Video استفاده کنید، به احتمال زیاد بلندگوی ال،ا برای شما بهترین است.

Google Assistant مهارت‌های کمتری دارد و با دستگاه‌های خانگی هوشمند کمتری نسبت به ال،ا سازگار است، اما می‌تواند به اندازه‌ای کار کند که واقعاً مفید باشد، و Google با سرعتی سریع مهارت‌های جدیدی را اضافه می‌کند. بلند،ای دارای دستیار Google وقتی آنها را با هم شبکه می کنید بهتر کار می کنند و با طیف گسترده ای از برنامه ها و سرویس های Google سازگار هستند. گوگل بهتر است به سوالات تصادفی پاسخ دهد و به شما بگوید کجا برای غذا خوردن بیرون بروید، زیرا می تواند از طریق برنامه های Google به اطلاعات تلفن شما دسترسی داشته باشد و به آن ارسال کند.

S،ify، Pandora و YouTube Music راه‌های اصلی پخش موسیقی با Google Assistant هستند که بیشتر پایگاه‌های شما را پوشش می‌دهند. این سرویس همچنین می‌تواند نمایش‌ها و فیلم‌های Netflix را به تلویزیون شما ارسال کند، در صورتی که Chromecast متصل شده باشید.

اکنون زمان خوبی برای ،ید مدل های ساخت اپل و گوگل است. هر دو بلند،ای جدید را چندی پیش منتشر ،د، و باید برای چندین سال مفید باقی بمانند، زیرا بسیاری از پیشرفت‌ها مربوط به خدماتی است که هر دستیار دیجیتالی را تغذیه می‌کند تا خود سخت‌افزار بلندگو.

شایان ذکر است که هیچ یک از این دستگاه های هوشمند برای همیشه دوام نمی آورند. مانند هر محصولی که یک کامپیوتر درون آن قرار دارد، در نهایت هر دستگاه هوشمندی منسوخ خواهد شد. به چیزهایی که توسط برندهای بزرگ ساخته می‌شوند و از ا،یستم‌های بزرگ پشتیب، می‌کنند، پایبند باشید، و به طور کلی عمر بیشتری از ،ید خود خواهید برد.


منبع: https://www.wired.com/story/best-smart-speakers/