9 منبع برای استفاده حداکثری از هوش مصنوعی


موج اخیر سرویس‌های هوش مصنوعی مولد، از ChatGPT تا Midjourney، برای استفاده ساده طراحی شده‌اند: ایده این است که هر ،ی می‌تواند متن یا تصویر را با استفاده از زبان طبیعی و غیر فنی تولید کند. یک مانع کم برای ورود وجود دارد.

با این حال، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد نحوه استفاده از این ابزارها و فناوری زیربنای آنها وجود دارد، به خصوص اگر می خواهید با کمک این ابزارها کاری واقعا خلاقانه انجام دهید. مدتی را با منابعی که در اینجا فهرست کرده ایم بگذر،د و به سرعت به یک اپراتور هوش مصنوعی هوشمندتر از حد متوسط ​​تبدیل خواهید شد.

از نمایش‌هایی در مورد توانایی‌های هوش مصنوعی گرفته تا بحث در مورد نحوه اجرای بهترین آن، این ویدیوها، پاد،ت‌ها، خبرنامه‌ها و وبلاگ‌ها ارزش نشانه‌گذاری را دارند اگر مایلید در انقلاب مولد هوش مصنوعی که در اطراف ما اتفاق می‌افتد سرمایه‌گذاری کنید.

داخل سر من

برخی از بهترین منابع موجود در مورد هوش مصنوعی مولد، Substacks هستند و Inside My Head نمونه‌ای از آن است. این برنامه که توسط تکنولوژیست لینوس اکنستام اجرا می شود، دارای مجموعه ای از مطالب مفید مرتبط با هوش مصنوعی است که شامل آموزش هایی در مورد به دست آوردن نتایج بهینه از این ابزارها و ایجاد هوشمندانه ترین درخواست ها می شود.

همچنین اخباری در مورد آ،ین اتفاقات در دنیای هوش مصنوعی، اشاره‌کننده‌ها در برنامه‌های مختلف که می‌توانند به شما کمک کنند، و وعده‌های بسیار بیشتری در آینده وجود دارد – از جمله یک دوره آموزشی هوش مصنوعی. خواندن برخی از پست ها رایگان است، در حالی که برخی دیگر نیاز به اشتراک 10 دلاری در ماه دارند.

داخل سر من در Substack

به سمت هوش مصنوعی

Towards AI یک فروشگاه آنلاین یک مرحله‌ای برای تمام نیازهای مولد هوش مصنوعی شما است – شامل اخبار و نظرات، آموزش‌ها، یک جامعه آنلاین شلوغ و موارد دیگر، با هوش مصنوعی و آ،ین پیشرفت‌ها به ،وان موضوعی که در همه چیز وجود دارد.

این سایت ابزارهایی را پوشش می دهد که به شما کمک می کند تا از هوش مصنوعی بیشتر بهره ببرید، مصاحبه هایی با مهندسان شاغل در این زمینه ارائه می دهد، و البته خبرنامه ایمیل اجباری را دارد که می تو،د در آن ثبت نام کنید. همچنین داستان هایی در مورد برخی از کاربردهای جالب هوش مصنوعی وجود دارد که ممکن است قبلاً به آنها فکر نکرده باشید.

به سمت هوش مصنوعی روی متوسط

پاد،ت هوش مصنوعی

پاد،ت هوش مصنوعی انویدیا هر دو هفته یک بار ،مت هایی را منتشر می کند و همه جنبه های هوش مصنوعی از جمله هوش مصنوعی مولد را پوشش می دهد. تأثیر این فناوری بر بازی، علم، ورزش، زبان، سخت افزار و موارد دیگر را پوشش می دهد.

هر هفته یک یا دو مهمان ویژه از یک سازمان مختلف در زمینه هوش مصنوعی وجود دارد، و این یک منبع جذاب و قابل تأمل برای گسترش دانش هوش مصنوعی شما و کشف اینکه این نوآوری های مختلف ممکن است در آینده به کجا برسند، است.

پاد،ت هوش مصنوعی

هوش مصنوعی بصری یکی از بهترین زیرمجموعه‌های مرتبط با هوش مصنوعی است.

هوش مصنوعی بصری از طریق دیوید نیلد

هوش مصنوعی بصری

یکی دیگر از منابع Substack، Visual AI پروژه ای از خالق Heather Cooper است. این ابزار به شما می‌گوید که از نظر ابزارهای هوش مصنوعی مولد چه چیزی وجود دارد و به شما کمک می‌کند از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید – خواه شامل متن، تصاویر یا هر چیز دیگری باشد که هوش مصنوعی قادر به تولید آن باشد.

این یکی از منابع جدیدتر موجود است، بنابراین در زمان نگارش محتوای زیادی برای دستیابی به آن وجود ندارد، اما در حال حاضر یک جعبه ابزار هوش مصنوعی وجود دارد که می‌تو،د دانلود کنید و یک بحث اخلاقی. توجه داشته باشید که برخی از پست ها در پشت یک دیوار پرداخت قفل شده اند که از 8 دلار در ماه شروع می شود.


منبع: https://www.wired.com/story/9-resources-learn-generative-ai/