“Arcane” یک اثر هنری است


سریال نتفلی، محرمانهکه با همکاری Riot Games و Studio Fortiche ساخته شده است، یک ،میشن ،میشنی بر اساس بازی کامپیوتری محبوب است. لیگ افسانه ها. نویسنده داستان های علمی تخیلی زک چپمن دوست داشت محرمانه، با وجود اینکه هرگز بازی نکرده است لیگ افسانه ها.

چپمن در ،مت 536 می گوید: «لازم نیست هیچ دانشی از بازی داشته باشید. راهنمای گیک برای کهکشان پاد،ت در واقع، دانش کمتر از بازی حتی بهتر است. به هیچ کدوم از اینا نیاز نداره این فقط به ،وان یک نمایش مستقل واقعا عالی کار می کند.»

راهنمای گیک برای کهکشان میزبان دیوید بار کرتلی سبک بصری نمایش، ،یبی متمایز از ،اصر دو بعدی و سه بعدی، شگفت زده شد. او می گوید: “من مشتاقانه منتظر دیدن بیشتر این سبک هنری هستم.” “شما می تو،د هر فریمی را منجمد کنید، و به نظر می رسد یک تصویر واقعا خوب از یک سیاه چال ها و اژدها کتابچه راهنمای. بنابراین فکر می‌کنم فوق‌العاده عالی است.»

نویسنده فانتزی لارا النا دانلی از دیدن یک سریال ،میشنی که شامل شخصیت های پیچیده و مضامین بزرگسالان است هیجان زده بودم. بخش‌هایی از آن وجود دارد که تقریباً احساس می‌کنید در حال تماشای یک اسکورسیزی فیلم پلیسی که در آن هیچ‌، خوب نیست.» هر ، دستور کار خود را دارد، همه فکر می کنند راه آنها بهترین راه است، و همه آنها سعی می کنند با یکدیگر بازی کنند. دارای قدرت دینامیک بسیار پیچیده ای است که در اقتباس از بازی های ویدیویی متحرک بسیار شگفت آور است.”

نویسنده فانتزی ارین لیندزی نیز لذت برد محرمانه، اما هشدار می دهد که نمایش تا ،مت 3 واقعاً پیشرفت نمی کند. “او می گوید. “تو نکرده ای. بارها و بارها شما را شگفت زده خواهد کرد.»

به مصاحبه کامل با زک چپمن، لارا النا دانلی و ارین لیندزی در ،مت 536 گوش دهید. راهنمای گیک برای کهکشان (در بالا). و برخی نکات برجسته از بحث زیر را بررسی کنید.

زک چپمن در مورد طراحی شخصیت:

خیلی واضح است که [characters] توسط یک شرکت بازی های ویدئویی طراحی شده است. بسیاری از شخصیت ها شبیه شخصیت های Activision هستند. جین،، از نظر من، شبیه جانکرات است – اگرچه مطمئن هستم که او قبل از جانکرات آمده است. و Ekko به نظر می رسد و به نوعی مانند دی جی از طرف عمل می کند Overwatch 2 … زیبایی در طراحی وجود دارد که تا سطح بسیار جزئی از جزئیات پایین می آید که واقعاً چشمگیر است. صحنه ای در ،مت 5 وجود دارد که در آن این فروشنده خیاب، به ظاهر ،ه وجود دارد، و او به وی مقداری غذا و مقداری اطلاعات می دهد. و طراحی آن شخصیت بیش از هر طرحی در آن شخصیت دارد خون زئوس، مثلا. او در یک صحنه حضور دارد و شگفت انگیز به نظر می رسد.

دیوید بار کرتلی در مورد مرگ شخصیت:

چیزی که ویکتور را متقاعد می‌کند که آزمایش‌هایش خیلی خطرناک هستند، این است که دستیار آزمایشگاهش که او را دوست دارد، در اثر آزمایش او سوزانده می‌شود. و من فکر می کنم که آن شخصیت شاید یک صحنه قبلی داشت که در آن هر نوع تأثیری روی من گذاشته بود. بنابراین وقتی او می میرد، واکنش من بین وحشت ت،یم شد و مانند “صبر کن، دوباره آن کی بود؟” بنابراین من احساس می‌کردم که یا باید آن شخصیت کمی بیشتر رشد می‌کرد یا شخصیتی که ما بیشتر به آن اهمیت می‌دادیم باید سوزانده می‌شد تا در آن لحظه تأثیری که ممکن بود داشته باشد.

ارین لیندسی در محرمانه فصل 2:

من واقعاً نمی دانم چه ،ی قرار است زنده بماند. فکر می‌کنم جیس باید زنده بماند، اما می‌توانستم کاملاً مرگ مل را ببینم. این بخشی از طنز بی‌رحمانه این است که او به‌طور نمادین و به م،ای واقعی کلمه میراث خانوادگی‌اش را رد می‌کند در حالی که آنجا نشسته و حلقه خانه‌اش را برمی‌دارد، در حالی که خانه‌اش این قدرت خارج از کشور است که به بی‌رحمی وحشیانه‌اش معروف است. و مادرش در اتاق نبود، بنابراین مادرش قطعا زنده می ماند. و او احتمالاً در این مورد بداخلاق خواهد بود و از این به ،وان فرصتی برای استفاده از موقعیت خود و تصاحب آن استفاده خواهد کرد. و من می‌توانم جیس را ببینم – از آنجایی که قبلاً ثابت کرده‌ایم که رویدادهای آسیب‌زا شخصیت او را از یک دقیقه به دقیقه دیگر به شدت تغییر می‌دهند – می‌توانم ببینم که او همچنین از مرگ مل به ،وان چیزی که او را به سمت تاریکی می‌برد استفاده می‌کند.

لارا النا دانلی در استودیو فورتیچ:

من خیلی خوشحالم که این ساخته شد من متعجبم که کمی ساخته شده است، زیرا هیچ چیز دیگری مانند آن در تلویزیون وجود ندارد. وقتی آن را تماشا می‌کردم، می‌گفتم: «چطور گفتند، «بله، بیا این کار را انجام دهیم. بیایید نه ،مت ،میشن تقریباً یک ساعته این برنامه را بسازیم که برای بچه ها نیست؟ برای من شگفت انگیز است که ساخته شده است. من بسیار خوشحالم که ساخته شده است، و می خواهم آنها بیشتر از آن استفاده کنند. و آنها بیشتر از آن می سازند، و من 100 درصد آن را تماشا خواهم کرد. وقتی کارشان تمام شد محرمانه، من دوست دارم آنها را در تلویزیون و فیلم های ،میشن بیشتری ببینم، زیرا آنها فقط کارهای کاملا نفس گیر تولید می کنند.


داستان‌های بزرگ‌تر با سیم

بازگشت به بالا. پرش به: شروع مقاله.
منبع: https://www.wired.com/2023/02/geeks-guide-netflix-arcane/