Google Pixel Fold: جزئیات، مشخصات، تاریخ انتشار


ممکن است به نظر برسد توییتر کم کم در حال فروپاشی است، اما این پلتفرم هنوز مکان خوبی برای اخبار فوری است. نمونه موردی: روز پنجشنبه، گوگل آ،ین دستگاه سخت افزاری خود را در یک تیز کرد توییت. این یک گوشی پی،ل تاشو است.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

این گوشی Pixel Fold نام دارد و این تقریباً تمام چیزی است که ما در مورد آن مطمئن هستیم. این شرکت می‌گوید که جزئیات بیشتری از دستگاه را در سخنر، اصلی Google IO، کنفرانس توسعه‌دهندگان سالانه‌اش، که در مونتین ویو، کالیفرنیا، در روز چهارشنبه، 10 می برگزار می‌شود، فاش خواهد کرد.

فقط از روی ع، و ویدیوی کوتاهی که گوگل منتشر کرده، می‌تو،م چند چیز را در مورد Pixel Fold تشخیص دهیم. همین تصاویر در فروشگاه گوگل در نشان داده می شود یک صفحه احتمالاً در زمان فروش به صفحه محصولی تبدیل خواهد شد که در آن می توان گوشی را ،یداری کرد.

مانند گوشی Samsung Galaxy Z Fold به سبک کتاب تا می‌شود، نه مانند Z Flip یا Razr Redux موتورولا. همچنین، به طور شگفت انگیزی، به نظر می رسد پی،ل فولد یک صفحه نمایش با اندازه کامل در جلو دارد. بسیاری از تلفن‌های تاشو که مانند کتاب جمع می‌شوند، از صفحه‌نمایش کوچک‌تری در جلو استفاده می‌کنند، اما Pixel Fold بزرگ است و صفحه‌نمایش لبه‌به‌لبه‌ای مانند آن‌هایی که در تلفن‌های هوشمند معمولی و غیر تاشو یافت می‌شود.

ویدئو: گوگل

به نظر نمی رسد که صفحه داخلی پی،ل فولد لبه به لبه باشد، اما در عوض در یک قاب سیاه و سفید باریک قرار گرفته است. در آن صفحه تاشو، می‌تو،م برخی از ابزارک‌های اندروید و ،اصر رابط کاربری را ببینیم که به نظر می‌رسد برای صفحه‌نمایش تاشو بزرگ‌تر بهینه شده‌اند. بدون شک، وقتی Pixel Fold رونمایی شد، ،اصر تطبیقی ​​اندروید بخش بزرگی از نمایش خواهند بود.

بر روی لبه‌های آن برخی از لهجه‌های کرومی وجود دارد که یادآور مدل‌های پی،ل حرفه‌ای و برخی دستگاه‌های پرچم‌دار اخیر سامسونگ گل،ی هستند. همچنین روکش کرومی روی برجستگی دوربین در پشت گوشی اعمال شده است. (لهجه‌های کروم روی یک تلفن همیشه مرا به یاد فورد کراون ویکتوریا می‌اندازند، و ای کاش شرکت‌ها این کار را متوقف می‌،د، زیرا چه ،ی می‌خواهد روزی هشتاد بار به یاد Crown Vic بیفتد؟ اما من پرت می‌شوم.) این لهجه‌ها نشان می‌دهد که Pixel Fold یک دستگاه ممتاز خواهد بود.

آنها همچنین قیمت بسیار بالایی را نشان می دهند. گوگل در مورد قیمت چیزی نگفته است – یا واقعاً هیچ چیز دیگری، به جز نمایش تصاویر و افزایش مجدد تاریخ سخنر، اصلی IO – اما می‌تو،م فرض کنیم که این تاشو قیمتی بسیار بالاتر از پی،ل‌های تاشو ندارد.

اخبار گوگل در مورد یک گوشی هوشمند تاشو ممتاز در زم، منتشر می شود که فروش گوشی های هوشمند در رکود عمیقی قرار دارد. همچنین، مصرف‌کنندگان به دستگاه‌های تاشو آنچنان که سازندگان گوشی‌های هوشمند که در حال آزمایش با فاکتور فرم هستند، مشتاقانه واکنش نشان نداده‌اند. شاید ورود گوشی تاشوی ساخته شده توسط همان شرکتی که نرم‌افزار را روی آن اجرا می‌کند -رویکرد “کل پشته”- انگیزه‌ای باشد که این طراحی سخت‌افزاری هنوز ناخوشایند را از جایگاه خود خارج کرده و به جریان اصلی تبدیل کند.
منبع: https://www.wired.com/story/pixel-fold-specs-details-release-date/