Imgur فقط ممنوع پورنو | سیمی


ایمگور انجام می دهد یک پا،ازی

این سایت از 15 مه قابل اجرا است اسکراب خواهد کرد تصاویر مستهجن، همراه با سایر محتوای غیرفعال که به یک حساب کاربری مرتبط نیستند، از آرشیو آن. سرویس محبوب تصویر، GIF و میم، افراد را تشویق می‌کند که اگر نمی‌خواهند تصاویر برای همیشه از وب محو شوند، آن‌ها را ذخیره کنند. اما این تغییر احتمالاً منجر به پاک شدن انبوه محتوا در سراسر پلتفرم‌هایی می‌شود که پست‌های Imgur در آنها ظاهر می‌شود – از جمله محتوای ،وگرافی آماتور، که ممکن است بیشتر بر روی بدن‌ها، ،ت‌ها و ،ت‌های مختلف تمرکز کند تا محتوای سایت‌های ،و. و این نشان دهنده حرکت سایت دیگری به سمت سانسور است – اما این بار سایتی که مسئول میزب، محتوایی است که به طور گسترده در سراسر وب به اشتراک گذاشته شده است.

جیلیان یورک، مدیر آزادی بیان بین‌المللی در بنیاد مرز الکترونیک، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر آزادی‌های مدنی آنلاین، می‌گوید: «این قطعاً تأثیر موج‌های زیادی خواهد داشت. بیان ، بسیار مهم است. بیان برهنه سطح دیگری از اهمیت است. هنوز احساس نمی‌کنم که ما در ایالات متحده دیدگاه گسترده‌ای در مورد اینکه بدن انسان چگونه می‌تواند باشد، داریم.»

ناپدید شدن ، در ایمگور می تواند آن را تشدید کند. حرکت سایت ناگه، است و دلیل آن مبهم است، اما از سیاست هایی مانند آنچه در آن وجود دارد پیروی می کند اینستاگرام، درخت پیوندو مهمتر از همه، Tumblr، که در سال 2018 فیلم های مستهجن را ممنوع کرد. تلاش زیادی برای پیروی از قانون مبارزه با قاچاق ، آنلاین ایالات متحده و قانون توقف فعال ، قاچاق ، (یا FOSTA-SESTA) وجود دارد، و اگرچه به این ابتکارات اشاره نکرده است. به صراحت، ایمگور در بی،ه خود در مورد تغییر اشاره کرد که محتوای صریح “برای جامعه ایمگور و ،ب و کار آن خطر دارد”. سایت اضافه کرد که از بین بردن آن در برابر این خطرات محافظت می کند. ایمگور به درخواستی برای اظهار نظر در مورد اینکه چه نسبتی از کتابخانه محتوای عظیم آن شامل تصاویر مستهجن و، به قول خودش، «غیرفعال» است، پاسخ نداد. اما اعلامیه آن می‌گوید که محتوایی که به‌،وان برهنگی «هنری» به نظر می‌رسد می‌تواند باقی بماند.

تمایز بین آنها دشوار خواهد بود. این سایت می گوید از نرم افزارهای خودکار و ناظر انس، برای شناسایی محتوای مستهجن استفاده خواهد کرد. Tumblr زم، که ممنوعیت ، خود را در سال 2018 اعلام کرد از هوش مصنوعی برای تعدیل محتوا استفاده کرد، اما شروع خوبی نداشت و تصاویر غیر مستهجن اغلب به ظاهر تصادفی علامت گذاری می شدند. این ممنوعیت با یک ص،ه همراه شد رها ، در بازدیدکنندگان و در نهایت، در سال 2022، Tumblr اینچ به عقب محدودیت های آن برای اجازه دادن به برهنگی و مضامین ،. همچنان پست های ، را ممنوع می کند.

برخی از کارشناسان ایمگور را پلتفرمی دیگر در برابر فشارهای سیاسی می دانند. فینی، کالیدا، مدیر ارتباطات پروژه همکاری با کارگران ، ایالات متحده، یک گروه حمایتی که بر پایان دادن به انگ و خشونت علیه کارگران ، متمرکز است، می‌گوید: «واقعاً این نگر، وجود دارد که این بخشی از برنامه سیاسی بزرگ‌تر برای بی‌اعتبار ، کارگران ، از همه جا باشد. کالیدا خاطرنشان می کند که تصاویر برخی افراد برخلاف میل آنها در ایمگور آپلود شده است، بنابراین پاک شدن آنها مثبت خواهد بود. اما این همچنین به م،ای پایان یک پلت فرم میزب، برای کارگران ، است که کتابخانه های خود را در آنجا ذخیره کرده اند. کالیدا می‌گوید: «این باعث ایجاد اضطراب و ترس زیادی می‌شود، زیرا ما به نوعی در این فضای سیاسی-اجتماعی هستیم که در آن سانسور بسیار بیشتری در مورد هر چیزی که ، تلقی می‌شود وجود دارد.

محتوای استثمار کودکان و ، انتقام جویانه مشکلات عمده در سراسر سایت های رسانه های اجتماعی است. اما سیاست‌هایی که برای کاهش مواد استثمار ، انجام می‌شود، اغلب کارگران ، آنلاین را از رسانه‌های اجتماعی کنار می‌زند. مگی مک دونالد، کاندیدای دکترا که در حال تحقیق بر روی پلتفرم‌های ،وگرافی در دانشگاه تورنتو است، می‌گوید: این روند مبتنی بر «چارچوبی است که رابطه ، را با خطر و آسیب مرتبط می‌کند». “قرار است چارچوب این باشد، هیچ ، وحشت نکنید، این همه برای نفع بیشتر استمک دونالد می گوید. اما من معتقد نیستم که منافع عمومی با سانسور بیان ، تامین می شود.


منبع: https://www.wired.com/story/imgur-bans-،/