‘Loverwatch’ مرا در آرزوی سومین قرار اول رها کرد


درحالیکه در Overwatch 2، این کاراکترها قهرمانان بزرگتر از زندگی هستند، این رویکرد اجازه می دهد Loverwatch برای انس، ، آنها وقت بگذارید. مویر در مورد خط داست، که نوشته است می‌گوید: «به‌ویژه برای جنجی، من واقعاً می‌خواستم به نوعی انرژی خالی از گلدن رتریور دست پیدا کنم.

“[Mercy’s] خیلی بی دست و پا،” مین اضافه می کند. من فکر می‌کردم که او احتمالاً آنقدر مشغول گرفتن دو مدرک دکترا قبل از 18 سالگی بود که احتمالاً زمان زیادی برای معاشرت نداشت. اما او هنوز از خودش مطمئن است.» این چشم انداز بدون جزئیات بیشتر در داستان هر دو شخصیت ظاهر می شود، جایی که این افراد ممکن است صدها ساعت را صرف بازی ،شان کرده باشید. مانند ناگهان در هنگام شام به دامادهای انبوهی می‌شویم.

در حالی که چیزهای بیشتری در مورد شخصیت های این بازی می توانم بگویم، این تجربه به اندازه کافی کوتاه است که ارزش بازی ، برای خود را دارد. اما همین بس که میم های کوپید هانزو احتمالا در راه هستند.

“چه زم، می توانم با مویرا قرار بگذارم؟”

تنها جنبه واقعا ناامید کننده Loverwatch چقدر کم است این کمی یک الگوی رفتاری در Overwatch جامعه ای که افت افسانه ها می تواند تا حدودی پراکنده باشد (و سیم کارت دوستیابی حتی گاهی اوقات این موضوع را به خنده می اندازد)، بنابراین این به طور همزمان مانند یک فرو رفتن عمیق در افسانه های فرا متعارف به نظر می رسد، اما همچنین یک مزاحم برای چیزهای بیشتر می تواند باشد.

تا کنون، بلیزارد متعهد نشده است که چیز دیگری به آن اضافه کند Loverwatch، اما این امکان وجود دارد. “این امید است. بث برایسون، مدیر بازاریابی به WIRED می‌گوید: «منظورم این است که اگر بازیکنان از این موضوع استقبال خوبی کنند، هیچ قولی نمی‌دهیم، اما کاملاً امیدواریم که بتو،م این تجربه را در آینده گسترش دهیم.»

هیچ کمبود شخصیتی برای گسترش فهرست دوستیابی وجود ندارد. در حال حاضر 36 قهرمان قابل بازی وجود دارد Overwatch 2، با فصل های جدید هر فصل نه هفته دیگر. و طبق گفته نویسندگ، که با آنها صحبت کردم، به نظر می رسد که هیچ یک از آنها برای پیگیری احتمالی از روی میز خارج نشده اند.

من از همه آنها پرسیدم که آنها بیشتر دوست دارند ببینند کدام یک را دریافت کنند Loverwatch خط داست، در آینده برایسون با اشاره به بازی گفت: «راماترا». جدیدترین، بوفه ترین م،ن. «او خیلی عصب، است! ما یک omnic عصب، هستیم.»

مین قبل از اینکه انتخاب خود را اضافه کند، با صدا در می آید: “شما می تو،د او را شفا دهید.” “انتخاب من این خواهد بود – این واقعاً عجیب به نظر می رسد – مک،ک، مک،ک Wrecking Ball.” که در Overwatch 2Wrecking Ball شخصیتی است که متشکل از یک همستر فوق باهوش به نام هاموند است که یک ماشین غول پیکر به شکل توپ را هدایت می کند.

مین توضیح می دهد: “من این طرح کلی را در ذهنم داشتم، مثل اینکه هاموند پدر و مادر است و منع رفت و آمد وجود دارد.” “و شما به مک،ک کمک می کنید تا احساسات انس، را درک کند و به او کمک کنید تا م،ای آغاز سفر عشق را ترجمه کند.”

ماهیت غیر متعارف Loverwatch به این م،ی که بازی برای کاوش ایده‌هایی از این دست آزاد است، بدون اینکه وابسته به داستان یا حتی منطق خود بازی کامل باشد. و این ممکن است این مینی بازی کوچک را به یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات تبدیل کند Overwatch در مدت زمان طول،

برای سال‌ها، شخصیت‌های بازی بزرگ‌ترین نقطه قوت آن بوده‌اند – هر یک پر از شخصیت، با هویت‌ها، نقاط قوت، ضعف‌ها و روابط واضح. اما بیشتر آن‌ها فقط در ،میشن‌های کوتاه، کتاب‌های مصور، یا خط صدای عجیب و غریب و نقشه Easter Egg مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

تا زم، که حالت PVE که مدت ها در انتظار آن بودیم وارد شود – یا تا زم، که بالا،ه یک حالت دریافت کنیم محرمانه-سبک Overwatch ،مه—این سیم کارت آشنایی ممکن است بهترین نگاهی باشد که ما به شخصیت هایی که نزدیک به هفت سال با آنها بازی کرده ایم می بینیم.


منبع: https://www.wired.com/story/loverwatch-let-me-date-moira/