“M3GAN” اگر عدالتی در این دنیا وجود داشته باشد، “آواتار” را از آن خود خواهد کرد.


یه فیلم هست ژانری که به نظرم نسبتاً سرگرم‌کننده است، اما از نظر وجدان نمی‌توانم: تلنگر میم. شما می د،د من در مورد چه صحبت می کنم. مارها در هواپیما. این فیلم کریسمس گربه بدخلق با بازی اوبری پلازا آینده ،س کوکائین. این‌ها فیلم‌های غم انگیزی هستند که وجود دارند، بنابراین مردم حداقل به صورت نیمه کنایه‌آمیز آن‌ها را تماشا می‌کنند و درباره آن‌ها به صورت آنلاین پست می‌کنند. آنها معادل سینمایی یک تی شرت جدید هستند که از اینستاگرام ،یداری شده اند. M3GAN آیا این نوع فیلم نیز وجود دارد – به نظر می رسد تری، دقیق طراحی شده است تا در توییتر منتشر شود – اما آنقدر خوب ساخته شده است که از دسته بندی جذاب خود فراتر می رود و به چیزی بزرگتر تبدیل می شود.

طرح از M3GAN ،یبی از هوش مصنوعی شیط، و روایت های عروسک شیط، است. می توان آن را با همان دقت به ،وان “،” توصیف کرد سابق ماشین» یا «یاسی شده بازی کودکان” یک روباتیک درخشان و روان رنجور به نام جما (آلیسون ویلیامز والا) خود را نگهبان خواهرزاده‌اش، کادی (ویولت مک‌گرو) می‌بیند که اخیراً یتیم و کمی ترسناک شده است. جما که برای پرورش یک کودک غمگین مجهز نیست (و از اینکه رئیس خود را با یک ،اب‌بازی اندرویدی پیچیده و گران قیمتی که مخفیانه روی آن کار می‌کرده بفروشد، ناامید است)، با عجله ،اب‌بازی (M3GAN یا مدل 3 Generative Android) را به ،وان یک همراه محافظ برنامه‌ریزی می‌کند. برای Cady او چند خط کلیدی کد را فراموش می‌کند، اما … مانند کنترل‌های والدین و دستورالعمل‌های عدم قتل. بنابراین وقتی M3GAN تهدیدهایی را متوجه Cady می‌کند، آنها را از بین می‌برد. هنگامی که جما به ماهیت آدمکشی خلقت خود عاقلانه می رسد، M3GAN شروع به دیدن خالق خود به ،وان یک تهدید نیز می کند. پایان را اسپویل نمی‌کنم، اما احتمالاً می‌تو،د حداقل ۸۰ درصد از اتفاقی که می‌افتد را حدس بزنید.

پس چه چیزی باعث می شود M3GAN خاص؟ لحن. این پر نشاط است. به ،وان یک فیلم ترسناک، M3GAN به طور قطع در مورد ترس ها سبک است. اما به ،وان یک کمدی، قاتل است. M3GAN می رقصد، آواز می خواند، با پیانو تصنیف می نوازد. او به اطراف می‌چرخد و مانند یک پاستیچ از Renesmee به نظر می‌رسد گرگ و میش سریال ها و آن های وحشتناک درخشان دوقلوها. او کاریزماتیک ترین شخصیت شرور کمدی ترسناک از آن زمان است گرملین هوشمند که در گرملینز 2. (و مانند گرملینز 2، M3GAN موفق می‌شود چشمک بزند و خودآگاه باشد بدون اینکه رنده شود – شاهکاری سخت‌تر از آن چیزی که به نظر می‌رسد. با جدیت تمام، این یک تجربه گیج کننده از سینما بود.

حالا برای پرداختن به تیتر التهابی من: M3GAN اولین فیلمی است که امسال در سینماها دیدم. چند هفته پیش دیدم آواتار: راه آب (در سه بعدی، راهی که کارگردان جیمز کامرون در نظر داشت دیده شود). برای یک فیلم با ژانر با بودجه متوسط ​​با کارگرد، شایسته اما غیرمعروف، رقابت با دنباله عجیب پردرآمدترین فیلم تاریخ، به کارگرد، یک استاد مدرن، دشوار خواهد بود. اما، تنها بر اساس شایستگی، باید.

آواتار: راه آب افسانه به نظر می رسد جلوه های ویژه آن یک شگفتی و دستاورد مشروع است. اما خط داست، آن به نحوی حتی بی مزه تر از نسخه اصلی است فرن گلی داستان عاشقانه. در لحظه‌ای که هر فیلمی که بخشی از یک فرنچایز ابرقهرم، نیست، حداقل به دلیل تلاش برای تبدیل شدن به چیزی غیر از یک پول‌گیری بی‌روح، درجه‌بندی می‌شود، پاسخ انتقادی به آواتار: راه آب من گمان می کنم که به طور قابل توجهی گرمتر از آن چیزی است که در یک محیط کمتر کم خون باشد. کامرون قادر است هنر بزرگی خلق کند، اما راه آب اصلا هنر نیست در عوض، این بازگشت دیرهنگام به پاندورا عالی است تماشایی. از نظر بصری خیره‌کننده و از نظر روایی بی‌م،ا، دیدن در یک سینمای مملو از تماشای فیلم و سپس هرگز فکر ، به آن بسیار لذت بخش است. به این ترتیب، آن یک بازنگری کامل از اول است آواتار، که در سالهای پس از انتشار آن یک شهرت شگفت آور بادوام بخاطر عدم شهرتش

M3GAN همچنین تماشایی عالی است خط داست، آن تقریباً به همان اندازه مضحک است آواتارو تماشای این دو فیلم بر روی یک صفحه نمایش بزرگ تقریباً به یک اندازه سرگرم کننده است، که در حالت ایده آل توسط تماشاچیان هولناک و هولناک احاطه شده است. اما اینجا کجاست M3GAN دارای مزیت است: جذابیت آن به جای جلوه های بصری به حساسیت کف آلود آن بستگی دارد. (همچنین در زمان اجرای بسیار معقول تری کار می کند.) دیدن آواتار: راه آب بدون عینک سه بعدی من، از جذابیت آن کاسته خواهد شد. M3GAN می تواند در فرسوده ترین صفحه نمایش بازی کند و جذابیت ،انه خود را حفظ کند. این کیفیت خواهد داد M3GAN ماندگاری طول،‌تر – به نظر می‌رسد قرار است جای خود را در کانون فیلم‌های خواب‌آلود بگیرد – اما از جذابیت دیدن آن در یک محیط جمعی نمی‌کاهد. تلنگر میم نهایی شایسته یک تجربه مش، است.


منبع: https://www.wired.com/story/m3gan-review-meme/