Rolls-Royce Spectre EV First Drive: زیبا، کم حرف، بی صدا


چند سال قبل از اینکه چار، رو، شریک تجاری آینده خود، هنری رویس را ملاقات کند، در مورد پتانسیل نیروی محرکه الکتریکی صحبت کرد. بله، در سال 1900، برقی‌سازی بسیار مورد توجه بود، و نیمی از چیزی که به برند لو، خودروی پیشرو در جهان تبدیل می‌شد، کاملاً با این ایده همراه بود – تا زم، که تجارت نفت کار پلید خود را انجام داد و موتور جدید را هدایت کرد. صنعت به سمت بنزین

برای روشن بودن، باتری‌های اسید سرب در آن روزها بسیار بزرگ بودند و کارایی خاصی نداشتند، و رو، در مورد زیرساخت‌های مورد نیاز تردید داشت. این موضوع 120 سال بعد، بسته به اینکه در کجای جهان هستید، همچنان یک مشکل باقی می‌ماند، اما به احتمال زیاد صاحب رو،رویس اسپکتر جدید را دچار مشکل نمی‌کند. زیرا همانطور که تورستن مو، اوتوس، مدیرعامل رو،رویس به WIRED می گوید، مشتریان متوسط ​​رو، هفت ماشین ها در گاراژشان در زندگی غرق در تجمل، توانایی پرواز بین فراری، رنج روور، یا رو،رویس برقی صرفاً یکی از تصمیمات کم هزینه روز است. پس ماشینی که من، هر موقعیتی باشد.

ع،: مارک فاگلسون/رو،رویس موتور اتومبیل

Spectre مدت زیادی است که از راه رسیده است. این شرکت در سال 2011 با BEV همکاری کرد، اما در حالی که فانتوم یکباره ممکن است اثبات مفهومی را ارائه کرده باشد، همچنین برد دنیای واقعی زیر 100 مایل ناچیز بود. در سال 2016، سهمیه کامل قرص‌های شجاع از نظر بصری فوق‌العاده و عجیب بود. مفهوم 103 EX. مو، اوتووس می‌گوید فقط اکنون دنیای رو،رویس و برق‌سازی است. سرانجام همگرا را شبح نتیجه است.

این یک سوپرکوپه غول پیکر چهار نفره است که به طور موثر جایگزین فانتوم کوپه قدیمی (اکنون یک دارایی قابل تقدیر) و کوچکتر Wraith شده است. رو، در دهه گذشته با موفقیت سن مشتریان متوسط ​​خود را از 56 به 42 سال کاهش داده است، این تغییر موقعیت جمعیتی به کمک رونق بخش فناوری و محبوبیت این برند در میان هیپ هاپ های پیشرو انجام شده است. Spectre تنها به این سرعت می‌بخشد، زیرا این احتمالاً خوش‌تیپ‌ترین خودرویی است که این شرکت از زمان ،ید شرکت در اوا، دهه 90 توسط BMW ساخته است.

دویدن بی صدا

ع،: رو،رویس موتور اتومبیل

این یک بی،ه بزرگ است، به تمام م،ا، اندازه گیری 5 متر طول و نشستن 2 متر عرض. از پشت فرمان، موازی قایق‌های تفریحی فوق‌العاده واضح است: شما با رو،رویس آنقدر رانندگی نمی‌کنید که از کابین خلبان فرمان می‌دهید و مسیری را از کنار آدم‌های کوچک ترسیم می‌کنید. در اینجا مطمئناً به درجه ای از chutzpah نیاز است.


منبع: https://www.wired.com/story/first-drive-rolls-royce-spectre/