The Political Theatre Behind the State of the Union Push Privacy Data


وقتی صحبت از ضد انحصار و فناوری به میان می آید، ،ری اعتماد در کاپیتول هیل وجود دارد، حتی با افزایش فشار برای اقدام. و دموکرات های سنا به رئیس مک کارتی برای انجام یک کار اعتماد دارند: محافظت از انحصارات ساخت آمریکا.

سناتور برایان شاتز از هاوایی، یک دموکرات، می‌گوید: «من فکر می‌کنم این احساسات وجود دارد، اما ما برای جلب حمایت جمهوری‌خواهان از قو،ن در این زمینه، با مشکل مواجه بوده‌ایم.

جمهوری خواهان مجلس نمایندگان ممکن است با رویکرد جدید بایدن در زمینه فناوری سخت‌گیرانه، نقاط مش،ی ببینند، اما این کنگره کمبایا نیست – و بقیه دیدگاه‌های وضعیت اتحادیه بایدن، حداقل در ابتدا، توسط جمهوری‌خواهان به‌،وان فهرستی از لباس‌شویی به تصویر کشیده شده است. دلایلی برای هرگز کار ، با بایدن، صرف نظر از دشمنان فنی مش، آنها. کت کامک، نماینده جمهوری خواه کنگره از فلوریدا، می گوید: «آنچه امشب دیدیم، صحبت های جو بایدن در مورد وحدت در یک نفس بود که با سرکوب و سرکوب جمهوری خواهان دنبال شد. به نظر من این فقط نشان می دهد که او در انجام کارها به نفع مردم آمریکا جدی نیست.»

پس از رد بخش عمده ای از دستور کار رئیس جمهور، کامک اذعان می کند که یک نقطه روشن وجود دارد. او پیام شدید بایدن به سیلی، ولی را «دلگرم کننده» خواند.

Cammack گفت: «ما در مورد جمع‌آوری داده‌های شخصی‌مان بدون مجوز، فروش بدون اجازه ما، یک مشکل واقعاً جدی داریم و زمان آن فرا رسیده است که داده‌ها و حریم خصوصی افراد را دوباره در اختیار آنها قرار دهیم». بنابراین من از شنیدن آن تشویق شدم، اما بین اکنون تا آن زمان راه طول، است.

مطمئناً راه درازی در پیش است، اما به اعضای مجلس تنها فرصت کوتاه و دو ساله خدمت داده می شود و سرعت تا سال 2024 در حال انجام است. شکوه و اوضاع و احوال، کد لباس دیشب بود، حتی اگر برخی یادداشت متفاوتی دریافت ،د. اما اکنون تمرکز بر قانون گذاری است – و به ویژه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، این به م،ای پرتاب بمب و انگشت نشان دادن است.

دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان به طور ی،ان در سال‌های اخیر نتوانسته‌اند نرده‌های محافظی را برای طبقه اهداکنندگان سیلی، ولی ایجاد کنند، حتی در حالی که هر دو طرف همچنان به انتقاد از بخش فنی که سیاست‌گذاران واشنگتن از تنظیم آن خودداری کرده‌اند، در حالی که داده‌های آمریکایی‌ها است،اج می‌شود، با مجریان قانون به اشتراک گذاشته می‌شود. ، یا به اشخاص ثالث دیگر فروخته می شود. به گفته Cammack، هوای گرم و لفاظی های بی هوا گزینه های این کنگره 118 نیستند.

کاماک می‌گوید: «راستش را بگویم، فکر نمی‌کنم انتخابی داشته باشیم.

ما کنگره ای ت،یم شده داریم و جمهوری خواهان در مجلس در مورد حفاظت از داده ها برای مصرف کنندگان، برای آمریکایی ها جدی هستند و فکر می کنم دموکرات ها نیز همینطور هستند. ترفند این است که لایحه‌ای را کنار هم بگذاریم که نه تنها از کنگره جان سالم به در می‌برد، بلکه از وتو در زم، که به میز او می‌رسد جلوگیری می‌کند. بنابراین این جایی است که ،تیک با جاده برخورد می کند.»

سیاست های فنی با سایر مسائل مهم متفاوت است. آنها در عین حال دوحزبی هستند – همه با بیگ تک مشکل دارند – اما آنها همچنین سرسختانه در ال،ای حزبی سفت و سخت واشنگتن گیر کرده اند. به همین دلیل است که لفاظی های سر به فلک کشیده تنها تا آنجا پیش می رود، حتی اگر بی اعتمادی به ظاهر بی پایان است. از این رو، جزئیات اغلب شیطان است.

«اینها گفت،ای سختی هستند. همه ما برای حریم خصوصی ارزش قائل هستیم. همه ما می‌خواهیم از فرزندانمان محافظت کنیم.» اما ما همچنین شرکت آزاد را دوست داریم. ما نوآوری را دوست داریم. من همیشه فکر می‌کنم بهتر است موانع پیش روی رقبا را از بین ببریم تا این که به اصطلاح در تجارت، مدیران فعلی را تنظیم کنیم.»

سناتورها تمایل دارند کمی بزرگتر از همتایان خود در مجلس باشند (طبق گفته تحقیقات پیو، به طور متوسط ​​7.4 سال بزرگتر). در سال‌های اخیر، هشت‌ساله‌های اتاق خود را ثابت ،د جوک های دره سیلی،اما زمان در حال تغییر است – با سرعت سنا.

هر پنج جمهوری‌خواه که در ماه نوامبر کرسی‌های سنا را تصاحب ،د، نسبت به فناوری بزرگ خوش‌بین هستند. در حالی که مشخص نیست آنها در تلاش‌های خود برای آموزش بزرگان جمهوری‌خواه ضد مقررات خود چقدر سریع یا موفق خواهند بود، منتقدان کنگره سیلی، ولی می‌گویند بایدن عاقلانه بر حفاظت از داده‌های خصوصی کودکان تمرکز کرد. این پیامی است که طنین انداز می شود، حتی در کاپیتول هیل رئیس مک کارتی.

کرامر می‌گوید: «اما این موضوع هدف قرار دادن فرزندانمان با پیام‌های خاص، استفاده از فناوری برای جمع‌آوری داده‌ها و متقاعد ، یا استفاده از عادات آنها، در این دوره مدرن واقعاً آزاردهنده است. من فکر می‌کنم بسیاری از ما سنت‌گرایان باید کمی با فردگرایی اساسی‌مان مبارزه کنیم، با برخی حمایت‌ها.»


منبع: https://www.wired.com/story/sotu-privacy-congress-biden/